Page 48 of 63 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 988 to 1,008 of 1305

Thread: Probleme tehnice?

  1. #988
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Un asteroid de mici dimensiuni si foarte strălucitor a trecut, joi, pe lângă Terra, fără să se ciocnească de planetă. In schimb s-a lovit de serverul OLS.

  2. #989
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    BAAAAAAH! Deci nu mai pot cu double posting-ul asta, 3 la rand pe tenis! Zici ca tot forumul s-a transformat in Paul!



    Paul ala de anu trecut cand si el facea double posting, nu cel de acum cu posturi consecutive, asta e dulce mireasma de primavara pe langa cel original. Macar acuma poate intelege si el ce le facea altora nu demult.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #990
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    In ce secol () se remediaza OLS-ul ?

  4. #991
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Spune-mi si mie pe ce ai pus 500 de lai

    Aaaa, daca ai sunat chiar la inchiderea programului, nu te-au injurat... nicidecum, stai linistit
    Tocmai am fost sa scot biletul. Am pus 414 mai exact si un bilet de 100 pe care am pierdut doar Nadal ia set.
    Si am mai pus in ziua urmatoare 200 de lei din care 100 am pierdut doar pe Zenit si aialalta 100 m-am autocorupt de la un fraier sa pun live.

    Deci am pariat 714 daca stai sa te gandesti si-am scos 900, profitul e enorm de mic dar doar asa cu meciuri relativ sigure si suma mare poti face o treaba.
    Am pus 6 meciuri: Sharapova marita de la 1.15 la 1.20 (In finala cu o matahala de femeie nou aparuta in tenis, ceva cu S, am uitat cum o cheama), pe Michael Van Gerwen la darts cota 1.03, Montpellier la handbal cota 1.35 am prins sambata seara, duminica deja avea 1.25 (8-2 in minutu 10 in deplasare la ceva portughezi varza, pe Montpellier la handbal mereu te poti baza si-i da cote bune), pe PSG tot handbal cota 1.06 tot in deplasare, au batut de s-au kkt pe ailalti. Gyor la fel handbal in deplasare la Metz cota 1.09 si pe CFR 1X cota 1.10. Si am facut o cota de 2.43 ceva de genu de cu 414 lei da 909 sa scot 900 si a iesit.
    Si biletul l-am pus alaltaieri seara in agentie, nu prin telefon.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #992
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Apropo, forumul moare si Vadim e in vacanta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #993
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai si cand se intoarce, o sa vada aici numai discutii off-topic si o sa creada ca-i totul cum l-a lasat
    Io zic sa ramana asa ca nu ma deranjeaza prea tare.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  7. #994
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Nu te-o fi deranjand pe tine ca tu stai lipit de forum 24/24 dar pt altu care mai are si zi de lucru sau de odihna ori pur si simplu face altceva 2 ore consecutive, imediat nu mai vede ce s-a postat undeva anume. De exemplu ma intereseaza sa aflu ce-a vrut sa zica Eddy la intrebari pentru moderatori pe RA!? Cum dracu fac asta, ii dau pm? Si e valabil pentru orice sectiune treaba asta, posteaza lumea printre care si tu si eu si nu stim ce daca nu suntem prezenti sa citim (o parte!?) pe interfata forumului!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #995
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,646
    Reputatie
    0
    Test

  9. #996
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai si daca esti la munca, de unde pana mea stii ca sunt aici?

    Sunt pe dreq. Tu nu stii cum functioneaza forum-ul asta. Este setat sa te arate ca fiind activ chiar daca ai plecat deja de peste o ora. Cred ca este pe undeva pe la 1:10, sau 1:15. Intru din cand in cand, dar raman in lista userilor online pentru multa vreme. Asta este si cazul tau. Daca-i intrebi pe altii, s-ar putea sa creada ca si tu esti 24/24 pe forum. Stiu ca-mi racesc gura de pomana. Esti la vreo trei nivele peste paulica, dar asta nu inseamna prea mult.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  10. #997
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ce anume?

  11. #998
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    A venit Messia, suntem salvati!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  12. #999
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Merge.

  13. #1000
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nu toate threadurile. Ultima pagina nu mi se afiseaza pe Diverse.. Care e cauza?

  14. #1001
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Merge.
    merge pe dreq,zici ca esti Kim Jong-un...
    granita la Orsova!

  15. #1002
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Prima data cand sunt de acord cu cipanu

  16. #1003
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Mai sunt niste hibe.

    De exemplu thread-ul "Etapa 14: Dinamo - Juventus" il vezi aici ca avand "Replies: 9", dar de fapt are vreo 16.

    http://forum.onlinesport.ro/forums/1...-etape-meciuri

    Iar pe Diverse, daca te uiti de aici, ultima postare a fost astazi la ora 17:02.

    http://forum.onlinesport.ro/forums/5-Cultura-generala

    Dar daca intrii pe subforum, vezi altceva:

    http://forum.onlinesport.ro/forums/16-Diverse
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  17. #1004
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Prima data cand sunt de acord cu cipanu
    asta pentru ca nu-mi citesti cu atentie postarile...
    granita la Orsova!

  18. #1005
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    http://forum.onlinesport.ro/threads/...03#post4396903

    Aici inca nu pot sa accesez pagina 2 a thread-ului.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  19. #1006
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Nici eu dar nu-i bai. Nu ma intereeaza thd'ul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #1007
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nici titlu' in Liga 1 nu va intereseaza, dar tot va uitati
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  21. #1008
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Serio acum cred ca iar s-a stricat "jucaria".
    Puteti deschide thd nou?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •