Page 47 of 63 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast
Results 967 to 987 of 1305

Thread: Probleme tehnice?

  1. #967
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    delasibiu de nelasibiu,dar ei trebuiau sa stie ca asta mic scurtcircuiteaza cu crenvurrstul ala aratator de cioban ardelean...si ca fara sa vrea apasa cate doua taste deodata
    granita la Orsova!

  2. #968
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Mie sa-mi spui de ce ti-a zis leuta "Casanova"!
    Ca de doua zile te faci ca nu vezi intrebarea...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #969
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    doar pentru ca tin la tine nu-ti raspund...tu nu-ntelegi ca astia curiosii mor mai repede...
    pai ce naiba...
    granita la Orsova!

  4. #970
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Mare pisicher...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. 30th September 2017, 20:54
    Reason
    spam

  6. #971
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Intampinam niste probleme tehnice si o sa-i explic lu' Vadim in termeni de specialitate ce se intampla:

    S-a bulit forumu'.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  7. #972
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    PHP Warning: mysqli_query(): (HY000/145): Table './onlinesp_vb4/searchcore_text' is marked as crashed and should be repaired in ..../includes/class_core.php on line 1386
    Database Error Database error
    The OnlineSport Forum database has encountered a problem.
    Please try the following:
    Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
    Open the forum.onlinesport.ro home page, then try to open another page.
    Click the Back button to try another link.
    The forum.onlinesport.ro forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.

    We apologise for any inconvenience.

  8. #973
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    We apologise for any inconvenience.

  9. #974
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Test
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #975
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Nici sanctiunile nu mai merg
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #976
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1


    Eu am primit notificare de warning
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  12. #977
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Asa-ti trebuie daca injuri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #978
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    In loc sa dai de baut ca a batut pesegeu', tu dai warning?
    Da' am tinut cu parizienii astazi. Ionel mai avea putin si plangea ca a pierdut un salariu la pariuri ca-l scosese Chelsea. Ar fi vrut sa-l scoate si PSG ca sa nu piarda toti banii aia pe un singur meci
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #979
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    PSG castiga fiecare meci deci e rutina. Eu astept victoria in CL si trimit pe cuvant cateva lazi de vin la Vadim pt a le pune premiu pe forum la concursuri

    Dar ce ne facem cu pagina si indexul mysql care nu merge nici sa-l bati cu lantul?
    Ce postam noi aici se vede doar daca din intamplare intra careva pe thd altfel la index apare ultima postare azi la ora 7
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #980
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Din cate stiu, tu nu ai acces admin, asa ca nu ai ce face. Sunt si eu admin pe un alt forum, dar acolo suntem 3. Vadim cred ca este singurul aici si n-a mai intrat pe forum de trei zile. Ce sa-i fac? Daca n-are grija de forum, s-a bulit
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #981
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Asa e. Nu am acces admin si nici nu vreau deoarece in astfel de situatii toate se sparg pe capul meu. Asadar prefer sa fie pe capul lui Vadim
    Nu e vorba ca nu are grija de forum deoarece de forum ma ocup eu
    Problema e la aia pe care-i plateste sa se ocupe de cont pe server pt ols. Se ocupa cand au timp dar incaseaza banii ... 24/24
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #982
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Da, este bateie de cap. Dar stii ce, daca imi ofera acces admin, cred ca as fi dispus sa-l ajut. Ar fi un sacrificiu mic din partea mea, dar macar as stii ca merge forum-ul si ca e pe maini bune
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  18. #983
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,968
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    PSG castiga fiecare meci deci e rutina.
    In prelungiri, halal rutina. Oricum am pierdut si pe Arsenal X2 si Juventus 1X, no problemo.
    Si-n plus, nu puteti intra pe pagina 22 din PL, e ca-n Twillight Zone. It's like it's not even there!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #984
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    In prelungiri, halal rutina. Oricum am pierdut si pe Arsenal X2 si Juventus 1X, no problemo.


    Te-ai chinuit sa faci o cota de 4, ai luat numai dubla sansa si te-au scos 3 meciuri pe bilet? Plus PSG care ti-a iesit in prelungiri?


    Te-au blestemat casierii de la Bet Cafe Arena. Si nu glumesc deloc. Daca tu ii suni sa-ti puna bilete noaptea cand oamenii inchid casa, sa stii ca te injura de tot ce ai mai sfant pe lume. Seara pe la inchidere, oamenii numara banii, fac monetarul, actele contabile, ca sa plece si ei mai devreme acasa. Dar mai vine cate un ratacit cu 5 minute inainte de inchidere sa-si puna un bilet si le fute tot planul. Deci crede-ma, te injura aia de te-au spurcat.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  20. #985
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,968
    Reputatie
    0
    Am pus in seara asta 500 de lei, ori la bal ori la spital, m-am saturat de jucraie!
    Plus ca meciurile de tenis si handbal au iesit, doar astea de fotbal au fost handicapate rau, maine n-am prea pus fotbal.


    Si a fost o cota de 5, nu 4.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Deci crede-ma, te injura aia de te-au spurcat.
    M-au facut stelist!?

    Si-a cerut fata scuze la 10 si 2 minute in dimineata urmatoare cand am pus biletele, dar i-am zis ca nu e nici o problema, am inteles care era motivul cand am sunat a 2-a oara si a 2-a oara mi-a inchis, e ok.

    Sunasem in prealabil la 22 fara 7 minute si apoi la 22 fix.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #986
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Spune-mi si mie pe ce ai pus 500 de lai

    Aaaa, daca ai sunat chiar la inchiderea programului, nu te-au injurat... nicidecum, stai linistit
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  22. #987
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhōne-Alpes
    Posts
    10,141
    Reputatie
    0
    Problema sau una dintre probleme este tabla din BD 'searchcore_text' si fisierul "class_core.php" de la randul 1386.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •