View Poll Results: cine ar putea sa fie prima echipa care va patrunde in chiampions league?

Voters
19. You may not vote on this poll
  • DA

    4 21.05%
  • NU

    2 10.53%
  • da

    1 5.26%
  • nu

    12 63.16%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 113

Thread: sperantze pt campionat :D

  1. #43
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    deep, nu are rost sa mai incerci sa-i readuci cu picioarele pe pamant!!
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  2. #44
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    deep baiatule, tu ai o problema grava de tot. Urmaresti discutiile colegelor despre pile de unghii esti dus de tot. Ia-l si pe violentul mare expert in levitatie si faceti-va un control la balamuc,vedeti sa nu va loviti prea tare cu fruncea :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:

  3. #45
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    26
    Reputatie
    1
    Pt ady_azzuro: Spui ca aveti un lot tanar cu media de varsta sub 22 ani dar crezi cumva ca asta e un motiv pt a spera ca U Craiova va avea un sezon super?Dimpotriva acest lucru releva inexperienta jucatorilor si posibilitatea ca in timpul unui joc sa clacheze.
    Si spune-mi si mie un jucator oltean care a confirmat
    Fotbalul adevarat e fotbalul in viteaza!

  4. #46
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    76
    Reputatie
    1
    Nu intzeleg,chiar nu avetzi nimic mai bun de discutat!Valabil pentru totzi... roll

  5. #47
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Rio , mi-e teama ca ai prea putzine cunostintze fotbalistice daca ai pus intrebarile alea(cu a doua nu prea intzeleg ce vrei sa spui .
    Ti-as fi raspuns eu ,dar n-am rabdare sa intru intr-o discutzie incepand cu descrierea alfabetului.

  6. #48
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    deep, citatele alea sint de la CVUCS,le-am si datat,nu le recunosti? Nu mai conteaza, ultimele tale mesaje au clarificat totul. Asta e boala,cauti cu lumanarea greseli(o crima sa zica cineva ca n-a gasit o pila ca aia in Tim, ca doar acolo e raiul )pana si discutzii de femei ,bla bla bla.Ai discurs de tzatza NF .
    Maine,poimaine ,ai sa-mi spui ca tu esti Napoleon si ai sa acuzi tot oltenii ca nu-ti recunosc meritele pentru ca vor sa fie ei sau chestii de genul asta.Pur si simplu,de data asta, orice dialog,este stopat
    Promit ca am sa caut daca exista optziunea ignore pe aici ,daca nu e,am sa fac un efort de vointza
    FIN

  7. #49
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1

  8. #50
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Blue
    Ai discurs de tzatza NF .
    NF = NeFericita :? Acu pe bune, pentru a-l cita pe justafan, voi chiar nu aveti altceva de facut? Ati epuizat motivele de cearta cu bucurestenii si cum e vara si cald, ati zis sa va certati si intre voi, nu? La urma urmei ce conteaza e spectacolul fotbalistic, nu anul infiintarii, capacitatea stadionului sau coafura femeii de servici. Parerea mea...
    Blue, sa nu-mi spui ca am opinia asta pentru ca Poli Iasi nu are istorie sau pentru ca e in B.

  9. #51
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Pt. Rio:

    Quote Originally Posted by un oltean oarecare, nu mai conteaza cine
    Rio , mi-e teama ca ai prea putzine cunostintze fotbalistice daca ai pus intrebarile alea(cu a doua nu prea intzeleg ce vrei sa spui .
    Ti-as fi raspuns eu ,dar n-am rabdare sa intru intr-o discutzie incepand cu descrierea alfabetului.
    Rio, cred ca a sosit momentul sa aflii ce inseamna sa polemizezi cu oltenii.

    P.S.: Tot nu mi-ai raspuns la intrebarea daca eshti fan al fotbalului englez.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  10. #52
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Rio, cred ca a sosit momentul sa aflii ce inseamna sa polemizezi cu oltenii.
    ce faci violentule , ne barfesti acum? Nu e frumos deloc ce faci /nope/ ce, esti femeie? Zoe, fii barbata!

    Uite ca pentru el,n-a sosit momentul.
    Pana atunci o sa afle ce inseamna sa vorbesti(nu neaparat sa polemizezi)cu voi. Nu de alta dar parca pe moldoveni i-atzi desfiintzat de tot,ei si-au luat portzie dubla de jigniri

  11. #53
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Am urmarit pasiv "disputele" o perioada de timp shi concluzia la care am ajuns e ca tabara voastra incalca cel mai des "normele de fair-play"!!!

    Sincer!!!

    P.S.: N-am barfit prt ca nu am dat nume.

    Oricum noi 2 avem un pact de neagresiune (sau mai bine zis de ignorare), aparut ca urmare a dorintzei tale, pe care n-am vrut sa-l incalc.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  12. #54
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    din moment ce ma citezi , inseamna ca nu respectzi regula Voi ati inceput, voi atzi incalcat flagrant omenia,asa ca scuza-ma.

    Vad ca-tzi place sa te certzi ,n'ai somn din moment ce nu dormi noaptea ,in Romania parca este 4 dimineatza acum

  13. #55
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Era un citat reprezentativ pentru intreaga suflare olteneasca de pe forumul asta... deshi tre' sa recunosc ca pe tine nu te prea caracterizeaza astfel de kestii (adica in general ai un limbaj civilizat)

    Totushi, a face pe cineva analfabet, chiar daca in gluma shi oarecum subtil, nu mi se pare fair-play /nope/

    Cu inceputul "disputelor" e discutabil...

    Cat despre "regula", nu consider ca am incalcat-o din simplu motiv ca nu vorbeam cu tine, ci cu Rio... Ce-i drept, n-am avut drepurile de autor la citat... Mea culpa.

    P.S.: E chiar 5 a.m. in Romania!!
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  14. #56
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Deja am ajuns la probleme personale. Cred ca li se trage unora de la prea multe telenovele ca altfel nu-mi explic. Viloentule, chiar de ce nu dormi. Chiar daca ai servici de noapte sau daca esti in vacanta si vara ai insomnii de ce nu iei niste pastile. Sunt sigur ca multi forumisti ti-ar recomanda diazepam. Eu deja m-am hotarat sa port dopuri de urechi cand trec prin sufragerie unde povestesc colegele cu nevasta-mea, ca daca aud de pile de unghii ma fac de ras.
    Extraordinar. Vorba americanilor "unfuckin' belivable".

  15. #57
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by deep purple
    Deja am ajuns la probleme personale. Cred ca li se trage unora de la prea multe telenovele ca altfel nu-mi explic. Viloentule, chiar de ce nu dormi. Chiar daca ai servici de noapte sau daca esti in vacanta si vara ai insomnii de ce nu iei niste pastile. Sunt sigur ca multi forumisti ti-ar recomanda diazepam. Eu deja m-am hotarat sa port dopuri de urechi cand trec prin sufragerie unde povestesc colegele cu nevasta-mea, ca daca aud de pile de unghii ma fac de ras.
    Extraordinar. Vorba americanilor "unfuckin' belivable".
    vai ,da ce de explicatii gasishi adancule
    deci te uiti la telenovele mult, pe urma lucrezii noaptea sau ai insomnii de la discutiile la care te bagi intre femei si pandesti de unde si-a luat coana pila de unghii. Ai asa niste explicatii ....

  16. #58
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Parerea mea - este o discutie fara nici un rost si Timisoara si Craiova au galerii frumoase si stadioane mari... pe centralul din Banie au fost de foarte multe ori peste 40000 de spectatori , iar la ultimul meci cu Steaua
    este posibil sa fi fost un adevarat record ...nimeni nu poate spune ca a numarat ( aduceti-va aminte ciorchinii de oameni care imbracasera stalpii de nocturna de jos pana sus si de cei aproape 10000 de oameni ramasi in afara stadionului , fortand cordoanele de jandarmi...) a fost ceva unic ...
    despre Craiova puteti sublinia ca a fost una din foarte putinele echipe care nu au retrogradat niciodata...
    Si fiindca vorbeam de sperante ...sperantele mele pentru viitorul campionat sunt mai mari ca oricand ,nu in ideea cuceririi titlului ci in faptul ca echipa va juca frumos...si va fi foarte greu de invins! Am incredere in Sorin care "arde" pentru Universitatea la fel cum o facea cand era jucator...

  17. #59
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Pacala, mai mergi putin la scoala asa vreo 11-12 ani si apoi o sa imi mai pierd vremea cu tine. Cu ocazia asta vei afla ca mai sunt si alte timpuri in afara perfectului simplu.

  18. #60
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    OLTENI

    Mai baietzi timishoreni voi chiar avetzi tupeu /nope/ /nope/ .
    Voi de abia atzi facut capshorul in divizia A shi avetz gura mare rau.
    In loc sa ne multzumitzi in sculare shi in culcare ca vam ajutat sa acapatzi de retrogradare directa voi ne contrazice-tzi ca in codru'.
    Mai ciocu' mic nu va mai lauda-tzi asha.
    Uitatzi-va la performantzele noastre n-am chef sa vi-le amintesc toata romania le shtie.
    Va ofticatzi ca sunt CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI.
    Sa shtitzi shi voi ceva IUBIRE CA LA CRAIOVA NU EXISTA.

    Niciodata nu ne putetzi pune la indoiala suprematzia noastra
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #61
    junior
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    bai scaparel-purpurel, intai invata sa scrii romaneste si pe urma ai dreptul sa te dai mare cu scoala ta. Nu se vede ca ai scoala dupa cum scrii si te exprimi sau poate ai repetat de 5 sau 6 ori ,fiecare an
    Tu vezi-ti de echipa ta ca inca nu se stie daca ramane in Timisoara sau se intoarce in Bucuresti sau cum s-o chema in viitor.Ripensia este sugestia ta?
    Faci prea mult zgomot pentru un agramat si suporterul unei echipe care...

  20. #62
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Wow netscape, ce m-ai spart :o



    Adi_azzuro, nu avem treaba cu titlurile voastre. Sunt doar 4, Timisoara are 10 asa ca nu stiu de ce sa fim complexati. Poate pentru ca nu avem de 3 ori mai multe? Nici n-am pomenit de asa ceva si nu stiu de ce te-ai bagat la capitolul asta.

  21. #63
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Asa e deep ,numai ca acele titluri au fost luate inainte de al doilea razboi mondial, nici macar nu mai exista supravietuitori din acele echipe dintre jucatori si poate nici din suporterii care mergeu atunci la stadion.
    Ultimul titlu l-ati luat in 38 nici tata nu se nascuse pe atunci ,nici bunicii mei nu se casatorisera. Suna foarte ridicol ce spui
    Am auzit ca pe vremea lui Glad era un mic campionat pe acolo, de oina
    iar acele echipe se chemau Chinezul si Ripensia nu Poli sau Poli Aek.
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •