View Poll Results: Suporterul anului

Voters
178. You may not vote on this poll
  • suporterii Stelei

    42 23.60%
  • spectatorii de la Open Romania

    11 6.18%
  • suporterii Rapidului

    10 5.62%
  • suporterii lui Napoli

    4 2.25%
  • suporterii germani

    3 1.69%
  • Maradona

    3 1.69%
  • galeria HCM Constanta

    11 6.18%
  • suporterii Barcelonei

    1 0.56%
  • Basescu

    8 4.49%
  • Mititelu

    1 0.56%
  • suporterii lui FC National

    6 3.37%
  • Peluza Catalin Haldan

    19 10.67%
  • toti iubitorii de sport

    15 8.43%
  • braziliencele de la CM

    6 3.37%
  • Becali

    4 2.25%
  • suporterii Craiovei

    24 13.48%
  • suporterii Timisoarei

    10 5.62%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 67

Thread: Suporterul anului

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Suporterul anului

    Va rog sa votati la poll, iar pe acest thread sa comentati alegerea facuta de voi sau de altii, legata de suporterul anului 2006.

    Pentru a putea vota trebuie sa fiti inregistrati pe forum.

  2. #2
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    BCR open Romania si Cupa Davis din toamna au avut cei mai COOL suporteri

  3. #3
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    suporterii germani

  4. #4
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    am voie sa schimb?vroiam sa zic rromii de pe bernabeu

  5. #5
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul View Post
    am voie sa schimb?vroiam sa zic rromii de pe bernabeu
    poate rromii din galatzi ca mi-a venit sa vars cand am fost in orasul ala infect

  6. #6
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Cei de la BCR Open si Cupa Davis .

    Suporterii Stelei pt ce ?, pt ca au aplaudat echipa cand a sters Lyon-ul cu ea pe jos ?. Pai au vazut ca mai mult nu se poate si erau chiar tarani daca-i fluierau, mai ales dupa "succesul" de la Kiev . Sunt sigur ca "suporterii Stelei" vor castiga aici, dar doar din cauza ca sunt o gramada de stelisti pe forum...

  7. #7
    manager vinsanity's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    prin Vale
    Posts
    253
    Reputatie
    1
    i-am propus pe suporterii lui Celtic Glasgow, vad ca nu apar in poll
    Visca el Barca!!!

  8. #8
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    sunchaser (steaua)
    Join Date: 28th July 2005
    PostsTotal Posts: 5

    asta in 1 an si jumate a reusit sa posteze de 5 ori ? nu cumva e CLONA ?

    =============================

    ciauciau (steaua)
    Join Date:16th April 2004
    PostsTotal Posts: 18

    asta in 2 ani si jumate a postat de 18 ori .... dar vine repede sa voteze .... CLONA

    =============================

    H1Vltg3 (steaua)
    Join Date: 22nd January 2006
    PostsTotal Posts: 1

    asta e inregistrat de 1 an de zile si a postat o singura data ... ALTA CLONA

    =============================

    iar ati inceput sa trucati sondaje ? .....
    Last edited by Rossi; 29th December 2006 at 15:25.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #9
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    aia tin cu steaua,sunt rude d-ale tale.apropo,poti sa ma contrazici cand spun ca erau rromi pe bernabeu?nu cred.ce bine ca in bucuresti nu sunt deloc tigani si nici unul dintre ei nu tine cu "marea" echipa patronata de un oier si sustinuta de alte 5 milioane(dupa spusele unora)

  10. #10
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul View Post
    aia tin cu steaua,sunt rude d-ale tale.apropo,poti sa ma contrazici cand spun ca erau rromi pe bernabeu?nu cred.ce bine ca in bucuresti nu sunt deloc tigani si nici unul dintre ei nu tine cu "marea" echipa patronata de un oier si sustinuta de alte 5 milioane(dupa spusele unora)
    in afara de 2-3 tot stadionul a tinut cu steaua ! in rest sunt de acord cu tine 100%! bravo bade , ti-ai mai revenit, ca ti-a fost rau... aaaa si nu-ti mai scoate neamurile la inaintare ca nu ai motive sa fii prea mandru de ele!

  11. #11
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    vadime,cu badaranul asta din galati vrei sa depasesti traficul lui gsp?)Jenant...
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  12. #12
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Suporteri nu se numesc doar aia ce apar la meciuri cand echipa joaca in CL. Aia, in marea lor majoritate vin sa vada echipele adverse. Cat despre romanii de pe Bernabeu, garantez ca oricare echipa romaneasca ar fi jucat in CL, cu Real ar fi avut aceeasi sustinere.
    PS Am vrut sa votez pt suporterii lui Napoli (care veneau cate 60.000 in Serie C)
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  13. #13
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    @Steaua-Mania
    Care-i problema ? . Dl. Paris a jignit un oras intreg, iar bada_otelul a remarcat gramada de capsunari sau rromi de pe Santiago Bernabeu...au avut noroc ca cei de la Ultras Sur au fost cuminti

    @Grinco

    Bine punctat, pe steaua o vezi mereu, dar Realul si Lyon-ul mai rar le vezi la Bucuresti...de asta au venit atatia

  14. #14
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com View Post
    @Steaua-Mania
    Care-i problema ? . Dl. Paris a jignit un oras intreg, iar bada_otelul a remarcat gramada de capsunari sau rromi de pe Santiago Bernabeu...au avut noroc ca cei de la Ultras Sur au fost cuminti

    @Grinco

    Bine punctat, pe steaua o vezi mereu, dar Realul si Lyon-ul mai rar le vezi la Bucuresti...de asta au venit atatia
    spania si fenomenul ultras.. numai cetateni pe stadioanele din spania mergi la un meci din spania,ca la teatru...toti stau jos,aplauda un dribling,apoi..liniste.. cand real o sa aiba 20.000 de suporteri in deplasare...apropo,imi spui cati din ultrasii lui real au fost la bucuresti,sa nu mai zic de kiev... ati devenit ca inter in italia,o echipa de loseri
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  15. #15
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA View Post
    spania si fenomenul ultras.. numai cetateni pe stadioanele din spania mergi la un meci din spania,ca la teatru...toti stau jos,aplauda un dribling,apoi..liniste.. cand real o sa aiba 20.000 de suporteri in deplasare...apropo,imi spui cati din ultrasii lui real au fost la bucuresti,sa nu mai zic de kiev... ati devenit ca inter in italia,o echipa de loseri

    Nu are nici o legatura mesajul meu cu raspunsul tau....dar s-a vazut ca te-ai atacat .

    Intradeva, Spania nu se compara cu Italia sau Anglia la nivelul de suporteri...dar si Realul (Orgullo Vikingo, Ultras Sur), Atletico Madrid (Frente), Barcelona (Boixos Nois) au grupurile lor de suporteri. Cauta pe google, meciul dintre Real si Borusia Dormund, dintr-o semifinala de UEFA CL..si vezi ce au facut cei din Ultras Sur.

    1. Voi n-ati avut 20000 de suporteri, ati avut 2000 de suporteri si 18000 de capsunari si rromi....veniti probabil sa vada cum steaua este jucata in picioare ca la Bucuresti, ca nu a mai fost asa, e doar greseala Realului si meritul lui Nicolita (pe care Cleopatra il invita la cealalta portita ).

    2. Suporterii Realului nu prea merg la meciurile amicale, cu echipele din Europa de Est. Cu voi, Realul s-a distrat, cu Kievul a facut un egal care nu mai conta cu nimic. La ei suporterii nu le-au scos ochii pt egalul ala, in acelasi fel cum voi i-ati pupat in dos pe stelisti dupa egalul lipsit de importanta de la Lyon.

    3. Cel putin "looseri" Italiei, cum le ziceti voi Interistilor, nu au retrogradt in B din cauza scandalurilor cu meciurile trucate. Este pt a 2a oara cand Milanul este impliat intr-un scandal . Si, looserii aia, sunt pe locul 1, voi pe 10 cred....si nu aveti sanse sa prindeti un loc in UEFA CL pt anul viitor ...marfa, nu ?

    PS_In cazul in care tu nu stai la Bucuresti sau Milano, esti un cetatean pt ambele echipe pe care le simpatizei, pt ca pe stadion nu ajungi . Si, daca ai ajuns la meciul cu Lyon, nu te face asta un ultras. Cum a mai spus cineva pe aici, la meciul cu Lyon, toti au venit sa vada un meci cu Lyon, nu pe steaua...de care erau plictisiti din campionatm, acolo unde domina cu autoritate
    Last edited by realmadrid.com; 30th December 2006 at 16:47.

  16. #16
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com View Post
    Nu are nici o legatura mesajul meu cu raspunsul tau....dar s-a vazut ca te-ai atacat .

    Intradeva, Spania nu se compara cu Italia sau Anglia la nivelul de suporteri...dar si Realul (Orgullo Vikingo, Ultras Sur), Atletico Madrid (Frente), Barcelona (Boixos Nois) au grupurile lor de suporteri. Cauta pe google, meciul dintre Real si Borusia Dormund, dintr-o semifinala de UEFA CL..si vezi ce au facut cei din Ultras Sur.

    1. Voi n-ati avut 20000 de suporteri, ati avut 2000 de suporteri si 18000 de capsunari si rromi....veniti probabil sa vada cum steaua este jucata in picioare ca la Bucuresti, ca nu a mai fost asa, e doar greseala Realului si meritul lui Nicolita (pe care Cleopatra il invita la cealalta portita ).

    2. Suporterii Realului nu prea merg la meciurile amicale, cu echipele din Europa de Est. Cu voi, Realul s-a distrat, cu Kievul a facut un egal care nu mai conta cu nimic. La ei suporterii nu le-au scos ochii pt egalul ala, in acelasi fel cum voi i-ati pupat in dos pe stelisti dupa egalul lipsit de importanta de la Lyon.

    3. Cel putin "looseri" Italiei, cum le ziceti voi Interistilor, nu au retrogradt in B din cauza scandalurilor cu meciurile trucate. Este pt a 2a oara cand Milanul este impliat intr-un scandal . Si, looserii aia, sunt pe locul 1, voi pe 10 cred....si nu aveti sanse sa prindeti un loc in UEFA CL pt anul viitor ...marfa, nu ?

    PS_In cazul in care tu nu stai la Bucuresti sau Milano, esti un cetatean pt ambele echipe pe care le simpatizei, pt ca pe stadion nu ajungi . Si, daca ai ajuns la meciul cu Lyon, nu te face asta un ultras. Cum a mai spus cineva pe aici, la meciul cu Lyon, toti au venit sa vada un meci cu Lyon, nu pe steaua...de care erau plictisiti din campionatm, acolo unde domina cu autoritate
    1.frente atletico sunt singurii ultrasi adevarati din spania..restu,cetateni cu banner
    2.romi?ai vazut tu ca-s romi toti?
    3.de 4 ani cu toate milioane voastre,n-ati castigat nimic...sunteti doar ca numar!
    4.era si greu ca inter sa fie implicata in scandal,atata timp cat vice-presedintele lui inter a facut inregistrarile...
    5. cu 19 etape inainte de final tu zici ca MILAN nu are sanse la locul 4..minorule,sunt 6 pct pana la locul 4.
    6.de 3 ani de zile am abonament la STEAUA.
    7.Copilul,la meciurile de acasa ale STELEI au fost in cupele europene,peste 500.000 de suporteri..in cupele europene 2005-06 .
    Concluzie:numai numele e de real,rezultatele sunt pt altii:valencia,fc barcelona,sevilla.
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  17. #17
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA View Post
    1.frente atletico sunt singurii ultrasi adevarati din spania..restu,cetateni cu banner
    2.romi?ai vazut tu ca-s romi toti?
    3.de 4 ani cu toate milioane voastre,n-ati castigat nimic...sunteti doar ca numar!
    4.era si greu ca inter sa fie implicata in scandal,atata timp cat vice-presedintele lui inter a facut inregistrarile...
    5. cu 19 etape inainte de final tu zici ca MILAN nu are sanse la locul 4..minorule,sunt 6 pct pana la locul 4.
    6.de 3 ani de zile am abonament la STEAUA.
    7.Copilul,la meciurile de acasa ale STELEI au fost in cupele europene,peste 500.000 de suporteri..in cupele europene 2005-06 .
    Concluzie:numai numele e de real,rezultatele sunt pt altii:valencia,fc barcelona,sevilla.
    1. Daca spui tu, nu pot sa te contrazic ...Ultras Sur, la coregrafii, vocal si violentza, este printre primele din Spania, la coregrafii este peste Frente.

    2. Nu toti, am si spus...capsunari, rromi si 2000 de suporteri din Romania.

    3. Acum 4 ani am castigat CL-ul, acum 3 ani, am castigat Primera...deci de 3 ani n-am castigat nimic. Cum sta Milanul la faza asta ?, voi ati castigat CL-ul anul urmator, dupa ce ati castigat toate meciurile cu 1-0, iar in meciul cu Ajax ati avut noroc cu carul, si un campionat...deci, cam tot aia...doar ca este o diferenta de 1 an...si cum anul acesta nu castigati nimic...diferenta dispare.

    4. Norocul vostru, dar faptul ca cineva de la Inter a facut inregistrarile, nu scuza faptul ca ati fost implicati in scandal, al 2lea din istoria voastra.

    5. Minor...si tu te simti superior datorita varstei, ca alti useri de pe aici ? ?. 6 puncte, cu echipa voastra, sunt sanse sa nu prindeti

    6. Sunt mandru de tine . Deci, ai ramas cetatean doar pt Milan, la steaua esti ULTRAS

    7. Au fost sa vada Valencia, Sevilla, Real, Lyon...Rosenborg

    Concluzie: Numele Realului a reusit sa bage frica in jucatorii unei echipe din Bucuresti, s-a distrat cu ei, umilindu-i cu 4-1 in fatza a xxxx spectatori, veniti cu speranta ca echipa lor va face egal cu Realul sau chiar ii va bate . Acelasi nume, a reusit sa-l intimideze si pe jucatorul de etnie rroma, Nicolitza, care de emotie ca joaca pe un stadion cu o istorie atat de bogata, a adus victoria Realului, indeplinindu-si visul de o viata, acela de a marca pe Santiago Bernabeu

  18. #18
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    suporterii Craiovei sunt de departe cei mai buni anul asta
    au acceptat retrogradarea fara sa caraie, nu au plecat capul in fata bodyguarzilor, au fost prezenti la toate deplasarile, s-au autofinantat, au sustnut echipa fara sa o injure si cand luau cate 4-5 goluri pe meci......
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  19. #19
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    braziliencele alea m-au bagat in boala.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    789
    Reputatie
    1
    Gigi ii Baza

  21. #21
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Galeria Constantei fara indoiala !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •