Page 147 of 159 FirstFirst ... 4797137145146147148149157 ... LastLast
Results 3,067 to 3,087 of 3321

Thread: Bilete castigatoare!!!

  1. #3067
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Rata Donald cea Tanara 2-5, 7-5 in decisiv! Mai ai si noroc uneori cand esti sarantoc!
    Begu si ea 3-6 0-2 condusa de nimeni... slaba rau pe hard, greu de tot s-a descurcat.
    Attached Images Attached Images
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #3068
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    04 Aug 14:42
    43642916 Accumulator (6)
    Câștigă Rapid Wien v Torpedo BelAZ (Baze)
    West Ham United v NK Domzale (Baze)
    Maccabi Tel Aviv v Pandurii Târgu Jiu
    FK Mlada Boleslav v FK Skendija 79 (Baze)
    Spartak Trnava FC v Austria Wien (Baze)
    AEK Atena v Saint Etienne
    HNK Hajduk Split v PFK Aleksandriya
    HJK Helsinki v IFK Goteborg
    Lei900.00
    6 x Lei150.00 - Lei13,332.19 Câștigat

  3. #3069
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    04 Aug 22:05 Rapid Wien v Torpedo BelAZ (Baze) st Rezultat Final Rapid Wien 1.20 Câștigător

    04 Aug 21:45 West Ham United v NK Domzale (Baze) st Rezultat Final West Ham United 1.25 Câștigător

    04 Aug 20:30 Maccabi Tel Aviv v Pandurii Târgu Jiu st Ambele echipe Marchează (Da/Nu) Da 1.95 Câștigător

    04 Aug 20:00 FK Mlada Boleslav v FK Skendija 79 (Baze) st Rezultat Final FK Mlada Boleslav 1.363 Câștigător

    04 Aug 19:30 Spartak Trnava FC v Austria Wien (Baze) st Rezultat Final Austria Wien 1.909 Câștigător

    04 Aug 21:00 AEK Atena v Saint Etienne st Fără Egal Saint Etienne 1.909 Câștigător

    04 Aug 21:30 HNK Hajduk Split v PFK Aleksandriya st Rezultat Final HNK Hajduk Split 1.65 Câștigător

    04 Aug 19:00 HJK Helsinki v IFK Goteborg st Rezultat Final IFK Goteborg 2.30 Câștigător




    Accumulator (6) 6 Lei900.00
    CASTIG=Lei13,332.19

  4. #3070
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Tim, daca e biletul tau, felicitari!!!

  5. #3071
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    al meu e, merci!

  6. #3072
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Esti bun de cinste.

  7. #3073
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    maine la 11 la asuisti.

  8. #3074
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Mork - Locke!
    Attached Images Attached Images
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #3075
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ti-am zis, coae, ca te scoti cu Miurey? Ce te faceai daca intorcea urangutanul? Mai erai asa politically correct la forehandul lopătat? Lasa ca e bine, astept si eu zilele-astea

  10. #3076
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Pai nu avea cum, dupa 3 ani de absenta sarcu nu poate duce 5 seturi cu omu dracului in carca! Asa le-am calculat!
    Data viitoare cand o sa fie un meci 2/3, punem pe Del Potro!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #3077
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am dat drumul la blogul de cultura parioristica Ma astept sa actionezi cu generozitate fata de camarazii care iti fac zi de zi fond de castig la pariuri si sa impartasesti si cu noi gioarsele alea de le joci si care nu stiu cum plm iti si ies

  12. #3078
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Haha.
    Stai linistit ca nu prea ii ies. Ici colo cate un bilet castigator, in rest e faliment ce joaca el. Asteptam de la Ionica ceva cote de 1.8+.

    Cred ca ma apuc si eu din nou de pariuri, n-am mai jucat de o gramada de vreme.

  13. #3079
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Ia na, acuma vin biletele castigatoare garla, fluviu, cutremur!
    Attached Images Attached Images
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #3080
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Hai sa pun eu acuma 2 bilete bengoase rau puse ieri si alaltaieri cu 5 respectiv 6 lei, ultimii mei bani!
    Chiar si in halu asta cat mi-a iesit a iesit greu de tot, superechipa Celje la 19 - 19 scor in min 38 a luat 5 bucati la rand, iar la scorul de 20 - 25 in min 44 aveau cota 27 sa mai castige meciul! L-au castigat cu 32-31 in ultimele 10 secunde! La fel si Flensburg tot in ultimele secunde au dat golul victoriei, cum a iesit Realul nici nu mai zic!

    Pe un bilet avusei initial castig 100, pe alalalt 50. Cu-atat am mai ramas.
    Attached Images Attached Images
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #3081
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Incredibil cum a iesit biletul asta..

    Fanselow a fost condus cu set si 4-2 si minge de dublu break si a reusit sa intoarca de acolo si a castigat decisivul in tiebreak
    Gummerbach la handbal am avut +4.5 si au fost condusi prin minutul 41 la 8 goluri...au pierdut exact la 4
    Belgia la baschet a condus in prima parte dar din sfertul 3 s-au rupt ..nu au fost f mari emotii decat pe final
    Hibino tocmai ce s-a terminat...a condus cu 4-1 ..a pierdut 6-7 primul si condusa cu 1-0 30-0 in al doilea..a reusit sa bata pana la urma
    Attached Images Attached Images
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  16. #3082
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Totul e... banos cand se termina cu bine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #3083
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Cu chiu cu vai la City si mai ales la MU, chiar si la Villareal care s-a prezentat sub asteptari dar.... a mers. De-aia se pune X2.

    Trebuia sa pui cu o zi inainte sa prinzi cota 1.4 la Arsenal, cel mai sigur meci din Univers, in ziua urmatoare deja era 1.3, expected!
    Attached Images Attached Images
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #3084
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Cam multe meciuri.
    Ai avut ceva emotii cu nr 14. Sa faci jumi-juma cu domn' arbitru

  19. #3085
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Da-l in plm, cat am injurat-o ieri pe Kivtova pulii lu Cristos cu SF-urile ei, atat imi mai lipsea azi!

    Maine, Simonica vai ce-o sa traiesc meciu ala, vreau sa-i crape capu guniului ala uman cu tzatze!
    Cum striga ba aia cand face un punct SF ca o ***** de orc careia i-a taiat cineva mana, in viata mea n-am auzit un strigat de femeie mai spurcat!


    Asa ca fie vb intre noi, si la Trump au fost emotii mari, a fost ala la masa sa faca 4-3 la mijlocu frameului, noroc c-a ratat, si se joaca primu la 4!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #3086
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu iti trebuie cunostinte vaste pt a arunca pe un bilet 15 solisti de 1.10-1.15. Ce vreau sa spun nu e faptul ca sunt invidios -ca nu sunt , doar ca ai picat pe o curba pozitiva si ai prins acum, in vreme ce in urmatoarele 9/10 cazuri vei pierde Acum tu o sa spui ca de fapt ai ales 15 din alte 30 si ca ai gandit-o ca la Paltinis, la scoala stoică. Meh, non. Ai jucat loto, Johnny. Nu mai posta pe pariuri

  21. #3087
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Care loto bai micutzule, am stiut ca Olympiakos nu e de jucat, in rest am jucat tot.
    Ia uite pe biletele astea am scos Barca, City, pe unele FCSB si Zenit si-am adaugat PSG la handbal, Celta, Shalke, Sevilla si Chelsea plus Halep cu cota dubla fata de biletu de mai sus, intr-un meci mai sus in turneu iesit lejer, asta se numeste stiinta. Indrasnesc sa le pun aicea desi sambata imi mai tre pe unu doar Chelsea fara egal, pe altu Chelsea si Sevilla, fix ca sa-ti dau cu tesla-n cap ca te iei de ce nu cunosti!
    Plus cota marita de la 1.30 la 1.5 la Arsenal care era mana lu Dumnezo, de aia am si insistat sa am 13 meciuri si-am ales ce-a fost mai sigur de sambata de la ora 5. Mai sigur decat meciu ala nu era nici ca te trezesti din pat maine dimineata, de-as fi avut 3 planete, toate le-as fi pus pe Arsenal! Dar n-am avut bani din cauza curvei de Kvitova, ce-as vrea s-o rupa Halep azi... ce bani se puteau face in CL si EL in ultimele 3 zile... bani frumosi de tot, daca aveai si ce sa bagi, binenteles! Iar in CL mi-a iesit tot ce-am jucat in primele 2 etape, doar ca n-am avut bani.
    In EL am pierdut doar pe ****le slabe de Murinho&CO (ca si multi altii) la fara egal in prima runda. Asa da LOTO sa mai tot fie, zic si io!
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Johnny D; 30th September 2016 at 11:12.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •