Results 1 to 9 of 9

Thread: Infraction for Novac: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0

    Infraction for Novac: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

    Post: Reported Post by Novac
    User: Novac
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1

    Administrative Note:
    Va rugam folositi un limbaj adecvat si comentarii la subiect. Va multumim, echipa onlinesport.ro!

    Message to User:
    "betiv dereglat " = atac la persoana, jigniri!

    Original Post:
    Novac has reported a post.

    Reason:
    derapaj rasist

    limbaj licentios


    mentionarea membrilor familiei in injuraturi


    ... postarile unui betiv dereglat
    Post: Play-off 2023-2024
    Forum: Peluza - Liga 1 - etape, meciuri
    Assigned Moderators: delaparis, Leo, delaoltenia, Hingherul, Clau7_D

    Posted by: delaoltenia
    Original Content:
    minoritare, ma kk pe opinia si pe fata ta, aici, pe administrativ si de cate ori am ocazia. si stii de ce cocalare, de la discutii strict legat de echipe, fotbal si alte rahaturi ce le am permis unui basinos din zalau care mi a atacat familia si mai ales copiii.
    drept dovada stau mesajele sterse de catre delaparis. n am zis nimic atunci dar mi am rezervat dreptul sa ti iau mamicuta in pl si tot ce ti este drag pe lumea asta. te inseli amarnic daca ai impresia ca interventia unui alt cocalar csa ist schimba datele problemei, un alt ipocrit, dupa chipul si asemanarea ta.
    cam asa sta treaba, bai amaratule ipocrit, SA TI IAU IN P#LA STIRPEA FEMININA DE FLORARESE.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    El doar a copiat ce-am zis eu "dereglat metal" cu "probleme la mansarda", la care a adaugat "betiv".

    Pentru asta merita 7 zile suspendare? Pai tu meriti 70, cu indulgenta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Cand parizianul va sanctiona mizeriile tale la adresa copiilor mei va conta si parerea ta, deci, mucles!

    Pana atunci nu conteaza parerea ta!

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    La adresa copiilor tai? Ce-am eu cu copiii tai? Nu prea tin minte lucrurile neserioase.

    Probabil ii fi zisa tu ceva si ne-am intrecut in apelative familiale incepute de tine. Sunt bun si la asta daca ma curtezi.
    Last edited by Johnny D; 3rd April 2024 at 13:45.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Parca, parca-mi amintesc ceva. Ai zis ceva de mama. Instant ti-am omorat toata familia si nascuta, si nenascuta, cu p(i)ul(it)e prin toate orificiile, nu ma intereseaza ca-s under sau overage, fara discriminare. Nici nu stiam ca ai copii, doar presupuneam. Asta sa-ti fie invatatura de minte cand faci tigani familiile altora. Pe mine poti sa ma faci, nu-i problema. Daca deschizi insa subiectul familial, ti-l inchid io. Ca sa stii, sa nu mai fie confuzii pe viitor.


    Dar de dus mai departe ca tine, nu duc. Ca-mi place langa oameni decenti, sa fiu decent. Nu sa ma apuc sa-mi caut in istoric cu cine m-am pwlarit si sa continui. Nici macar nu tin un astfel de istoric. Nu tin minte, ca nu ma intereseaza, cum am scris si mai sus.


    Una din putinele exceptii e Unghierul - in sensul ca n-am uitat, nu ca m-ar interesa azi ce-a zis atunci, cand m-a cautat pe Spania ca sa ma-njure de toata lumea, aia nu pot s-o uit, e de neuitat. Adica ma astept sa ne intalnim in locurile uzuale pentru astfel de urari, la Paul pe sectiunea lui surghiunita de care si-a batut joc cu tot felul de insulte si balacarii si pe care nu l-a protejat nimeni, si in alte parti unde se mai obisnuieste din traditie. Dar cand m-am trezit cu el pe Spania unde el nu posteaza in viata lui ca n-are nici pregatirea, nici interesul, am fost cel putin surprins, asa ca n-am cum sa uit acel moment chiar daca nu mai tin minte absolut nimic din ce-a zis.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Deci... nu intoarcem infractiunea lui Novac!?

    Atunci despre ce tot discutam aici?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Se analizeaza in camera VAR probabil
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    S-a analizat. Penalty confirmat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0


    Bine ca de la anu intra offside automat macar, zic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •