Page 26 of 77 FirstFirst ... 1624252627283676 ... LastLast
Results 526 to 546 of 1607

Thread: Pentru moderatorii Onlinesport

  1. #526
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    Si eu am votat ca tu sa revii pe forum. Sa vedem daca o sa sti sa profiti de sansa care ai primit-o.
    mersi mult..sigur am sa profit
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  2. #527
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Parerea mea ar fi ca si dianette_d (luluta) ar trebui eliberata

  3. #528
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    E obsedat andrei asta...

  4. #529
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Acest moderator, Elphax, este un idiot complet.

    Deci, suntem la topicul Transferuri de iarna - Steaua , pag 23. Discutia e lejera din cate vad eu, se discuta la obiect, nicio problema. #356, imi spun parerea, #358 intervine Vladek si-si spune punctul de vedere, #359:

    Quote Originally Posted by Nico
    El Capitan e pe butuci...sufera de necroza,lucru pe care Argaseala & co il ascund,incercand sa pacaleasca vreo echipa din strainatate cu acest berbec sef schiop... de aia se accidenteaza mereu...l-au ajuns blestemurile pe asta care a impartit coate in gura cu nemiluita adversarilor...
    #360:
    Quote Originally Posted by Moty
    1. nu e bine sa te bucuri de raul altuia
    2. se spune blesteme, nu blestemuri
    #361:
    Quote Originally Posted by Nico
    1.nu ma bucur de raul altora...stiu doar din surse sigure ca el a facut rau multor jucatori de-ai Stelei...era sifonul conducerii din vestiar...
    2.asa se zice pe la noi la tara...blestemuri...daca tu zici ca e corect "blesteme",asa e...ca te pricepi...
    #363:
    Quote Originally Posted by Chioru
    El Capitan e pe butuci...sufera de necroza,lucru pe care Argaseala & co il ascund
    Avem, pe de o parte, foaia de observatie a clinicii din Bologna care spune ceva si-l avem pe asta de mai sus care spune altceva.
    stiu doar din surse sigure
    Cre' ca i-a zis fra'su...

    Delirum ghiulestenum aeroplanum:
    asta care a impartit coate in gura cu nemiluita adversarilor...
    Dar i s-au rupt picioarele in urma unor intrari criminale, premeditate.
    @364:
    =Nico1.Si cum explici atunci faptul ca de fiecare data se reaccidenteaza ?...e terminat, Gica...tu esti baiat destept si ti-ai dat seama de mult...


    2.De unde stiu ca e mahar in vestiarul Stelei?...de la un amic care este in grupa la facultate cu nevasta unui jucator stelist...nu ii dau numele aici,ca poate ii fac probleme cine stie...in orice caz,ca vad ca le ai cu arhivele si astea...cauta a cui sotie de fotbalist din lotul Stelei studiaza jurnalismul la Bucale...
    Mesaj sters de panarama de Elphax cu motivatia: This message has been deleted by elphax. Reason: trolling, jigniri, urmatorul e rosu :

    Cocosel, ce-are maharaia (sic!) din vestiarul Stelei cu coatele in gura aplicate vrasmasilor? O fi terminat, nu zic nu, din pacate, dar de aici pana la necroze verzi pe pereti e drum lung. Ti-am zis io, stii de la frati-tu, ala care umbla cu necroza-n gura, vezi mormintele-i, mortii, moartele, etc.
    Elphax, cere-te afara, idiotule!
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  5. #530
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    gica ce te ambalezi atat...nicoleta este protejata si de elphax si de datenshi...asa k...nicio sansa...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  6. #531
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    gica ce te ambalezi atat...nicoleta este protejata si de elphax si de datenshi...asa k...nicio sansa...
    Eu ma refer strict la ***** de Elphax.
    Last edited by delaparis; 30th January 2008 at 14:42. Reason: fara jigniri
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  7. #532
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Gica, Polar : va rog sa nu mai raspundeti la provocari. Si eu am mai cazut in aceasta greseala. Dar .. incerc sa ma abtin.

    De-acum o sa aplicam regulamentul mai strans, mai ales cu privire la trolling si off-topic. Am tot incercat sa sterg, sa-i iau pe unii mai cu binisorul, sa nu incep direct cu sanctiuni si cartonase. Dar cine nu vrea sa priceapa de bunavoie .. nici o problema, intoarcem, foaia.

  8. #533
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Vladek, eu nu va inteleg felul in care moderati... nu ai cum sa nu fii off topic in indiferent ce discutie, e imposibil si nici nu trebuie asa ceva, e o tampenie. Nico a spus de data asta, indiferent ce motiv a avut, o chestiune serioasa, fiecare dintre noi, stelistii, stie ca sunt probleme mari la Radoi.
    Cand te apuci sa stergi nu te apuci sa stergi de acolo de unde-ti convine tie, stergi acolo unde e buba. Daca nu o faci la timp nu o mai faci deloc, penalizezi mesajele cu adevarat jignitoare. Eu nu l-am jignit direct pe Nico ci pe "fra-su", stie Elphax cine e? Sa spuna, nene! Iar dupa ce ne va spune cine e persoana am sa citez din opera lui exact chestiunile alea iar atunci voi demonstra ca de fapt nu am jignit pe nimeni. Iar "cocosel" nu este o jignire, este un alint, asa ii spuneam si lui fi-miu cand era mai mic. Trolling? Aici a cazut direct acolo unde e apa cu clor.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  9. #534
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    bine, e clar, o sa corectez

  10. #535
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    hehe, iar a ramas Polifem fara Rudotel...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #536
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    In atentia lu musiu delaparis.

    Alo, musiu, fii atent ce-si face face titlul lui Dostoievski, iete:

    Quote Originally Posted by Elphax
    This infraction is worth 10 point(s)

    Elphax, panaramo, hai, arata-ti muschiu, ca nu ai decat unu, pe creier, repostez mesajul sters:

    Cocosel, ce-are maharaia (sic!) din vestiarul Stelei cu coatele in gura aplicate vrasmasilor? O fi terminat, nu zic nu, din pacate, dar de aici pana la necroze verzi pe pereti e drum lung. Ti-am zis io, stii de la frati-tu, ala care umbla cu necroza-n gura, vezi mormintele-i, mortii, moartele, etc.
    Quote Originally Posted by Elphax
    This infraction is worth 5 point(s)
    Cocosel, ce-are maharaia (sic!) din vestiarul Stelei cu coatele in gura aplicate vrasmasilor? O fi terminat, nu zic nu, din pacate, dar de aici pana la necroze verzi pe pereti e drum lung. Ti-am zis io, stii de la frati-tu, ala care umbla cu necroza-n gura, vezi mormintele-i, mortii, moartele, etc.
    Singura diferenta dintre cele doua citate este asta:
    Elphax, panaramo, hai, arata-ti muschiu, ca nu ai decat unu, pe creier, repostez mesajul sters:, subliniata si sus, de unde putem trage concluzia, evidenta, ca muschiu de pe creierul lui Elphax valoreaza fix 5 puncte.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  12. #537
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Of, iar il discriminati pe Gica, in loc ca toata lumea sa fie magulita ca un user de calibrul lui posteaza pe acest forum, in loc ca toata lumea sa jubileze ca Marele Gica Chioru ne baga in seama, voi il nedreptatiti...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #538
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    mda, cand un mod stelist ii sterge posturile pt offtopic/trolling nu comenteaza nimik - deci e bine

    cand alt mod ii sterge alte posturi - tocmai ca sa nu fie nevoit sa dea cartonas - nu e bine

    atunci stai cuminte baietzel, imi pare rau ca nu sunt si cartonase albastre ca sa imi exprim mai bine respectul pentru persoana ta (apropo - stii ce inseamna "repetitie" ?)

    ce bine ca nu am prea multi muschi pe creier, nu ma stresez aiurea ca si altii

  14. #539
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Las ca ai unul, de 5 puncte. Tu ai o problema, Elphax, nu esti obiectiv iar asta nu se potriveste cu pozitia de moderator. ieri, parca, te-am prins cu un alt abuz, ti-amintesti, nu? Cand ai tacut malc doua ore si apoi ai sters pentru alibi si ce nu trebuia sters... Nu conteaza, stii foarte bine ce m-a deranjat cel mai mult, nu? Faptul ca mi-ai sters un mesaj comitand un abuz. Baga la cap, si tu si altii, cand un mesaj este postat ca replica el nu este off topic, daca nu ati avut grija sa stergeti mesajul off topic initial, cel care starneste o eventuala riposta, nu aveti dreptul sa stergeti replica.
    Pe de alta parte ma mir ca nu va este rusine sa tineti partea unora indiferent ce fac...

    ps.in rest ramane cum am stabilit, nenea Fiodor sa traiasca ca ti-a gasit numele potrivit. Numai numele in cazul tau, ca nu esti nici print si nici un bonom si foarte fin radiolog al unei societati decadente... hai, pa! si pu.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  15. #540
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Daca am inteles bine eu sunt "musiu"

    Deci ... "dumnuli" Gica Chioru , eu m-am oprit de citit in momentul in care ai jignit grav si de mai multe ori la rand un moderator aici pe forum.
    Sigur ca ai dreptul sa protestezi la atitudini si eventual la sanctiuni care nu ti se par justificate dar nu in acel mod cum ai facut atunci.

    Poate ca puteam discuta in legatura cu stersul unui mesaj etc ... nu era mare scofala.

    Ai preferat sa jignesti din prima deci aici nu cred ca cineva poate sa iti dea dreptate sincer ...

    Degeaba incerci sa vorbesti relativ civilizat imediat dupa o serie de "felicitari" ... nu are efectul scontat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #541
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Oameni buni, baiatul asta trebuie internat neaparat...Uitati-va si voi cate probleme are, cred ca plange prin casa ca nu are voie sa posteze pe forum...
    .

  17. #542
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Daca am inteles bine eu sunt "musiu"
    Bey, musiu, cum adica "ai jignit din prima"? Vrei sa spui ca dupa ce a sters mesajul acuzandu-ma ca sunt offtopic, ca fac trolling si ca l-am jignit pe Nico. A primit exact ce a meritat iar eu am primit exact ce am meritat pentru ca l-am facut idiot. Bun. S-a rezolvat cu asta? Il face chestia asta pe Elphax un moderator corect? Vrei sa-ti exemplific cu sute de mesaje care pot fi foarte usor categorisite identic? Te intereseaza? Va intereseaza? NU. Pentru ca sunteti atat de scrupulosi numai atunci cand va convine. Hai, pa! Si spune-i lui pustiulica asta de Iuli ca daca-i trage fi-miu doua palme il trimite la culcare, si fi-miu e in clasa a doua primara, sa aiba grije...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  18. #543
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Gicule,cat ai stat ma sa te gandesti sa-ti akegi username-ul?

  19. #544
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Gica , eu repet ... am fost pe sectii diferite atunci ...

    Elphax a urmarit discutia acolo deci a considerat ca e bine pentru thread sa actioneze astfel.
    Eu am fost pe Admin si ce vad deodata ? "idiot" de trei ori in doua posturi la adresa lui ... deci acolo am reactionat.

    Daca puneai problema altfel atunci poate ca se gasea o solutie fara sa ne suparam toti aici ...
    Nu mai insist deoarece stii foarte bine cum se procedeaza pe forum in astfel de situatii iar "problema "elphax" este de fapt un camuflet ...

    Ai fost iritat ca cineva ti-a sters un post relativ reusit, recunosc, dar la limita jignirii la adresa unor forumisti care discutau acolo in acel moment ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. 30th January 2008, 23:37
    Reason
    mai bine nu.

  21. #545
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    la limita jignirii??? delaparis?

    cand incepe sa ii ia rudele pe rand, frate, mama, vii, morti - nu cred ca mai e la limita ...

    anyway, postul respectiv era raspuns dar era COMPLET offtopic, spre deosebire de cele anterioare, ce e asa greu sa intelegi nene Chioru? vrei sa iti fac o schema?

    si suntem oameni, nu roboti, nu putem vedea tot ce se intampla pe forum, dar de obicei ii urmarim pe userii problema - poate te simti putin ...

  22. #546
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Eu chiar il apreciez pe Gica Chioru pentru faptul ca toate posturile sale sunt elaborate cu atentie, spre deosebire de 90% dintre forumisti Asadar, ceva atentie inainte sa ii stergeti un mesaj n-ar strica

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •