Page 11 of 77 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast
Results 211 to 231 of 1607

Thread: Pentru moderatorii Onlinesport

  1. #211
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    N-am stiut ca este posibil ca administratorii sa poata citi/controla Mesajele Private. Asta nu este ca o violare a corespondentei? Cum este posibil asa ceva?
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  2. #212
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Gica, a fost la cererea mea..
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #213
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Nu e normal, bey, Bumbescule, Mesajele Private trebuie sa ramana private. Nici n-am stiut ca se poate asa ceva...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  4. #214
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Nu e normal, bey, Bumbescule, Mesajele Private trebuie sa ramana private. Nici n-am stiut ca se poate asa ceva...
    vezi ca pe yahoo, google , msn, si altele tot asa se intampla ... ce credeai ?



    tu chiar vorbesti serios ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #215
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Da, trebuie sa recunosc ca eu credeam ca sunt chiar private.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  6. #216
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bine, atunci sa stii ca pe YM, MSN etc te citeste SRI-ul. Aici citesc numai eu, in cazuri speciale.

  7. #217
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Gica ... din moment ce le trimiti pe net nu sunt private decat pentru tine si cel care este destinatar ... din moment ce esti pe un site devine proprietatea celui care detine acel site ...
    oricum stai linistit ca yahoo nu-mi transmite mie ce email ai pus acoilo
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #218
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Bine, atunci sa stii ca pe YM, MSN etc te citeste SRI-ul. Aici citesc numai eu, in cazuri speciale.
    Inteleg sa ma "citeasca" SRI, SIE sau mai stiu eu ce institutie de Stat, dar sa ma "citesti" tu? Chiar asa, bai fatarnicule, ia citeste-mi, ma, PM-urile, si vezi ca nu dau o ceapa degerata pe mataluta... nu mai zic sa ma duc in Franta sa-ti dau telefoane de amor... aaa, si bine ca mi-am adus aminte, nu-mi propuneai tu sa scriu pe OLS? Ia spune-le la baieti, cred ca mai am PM-urile alea...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  9. #219
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Bai Delaparis, este proprietatea OLS ceea ce fac public, ceea ce este privat este numai proprietatea mea si a adrisantului.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  10. #220
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Stai linistit ca nu sta nimeni sa citeasca PM-urile non-stop, nu e visul nimanui. Nu stiu daca te incalzeste, dar aici beneficiezi de un privacy mult mai ridicat decat pe mail la Yahoo sau Google sau pe instant messenger pe Yahoo sau MSN., acolo unde ai dosar. Ma mai uit pe Pm-uri daca imi cere cineva de pe forum pentru a elucida o problema, daca mai e cineva injurat, daca se face spam de reclama si asa mai departe. Totul pentru ca utilizatorii sa nu aiba probleme si sa nu fie stresati. Nu am ascuns niciodata ca pot citi ca administrator PM-urile. Ca o fac de trei ori pe an, asta e alta treaba. Nu te simti urmarit de mine, ca nu ai de ce.

    Legat de ceea ce spune delaparis, are dreptate. Utilizatorii foloesc o platforma care este proprietatea cuiva, la fel ca si pe Yahoo sau Google.

  11. #221
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Te inseli, Vadime, eu nu am de ce sa nu fiu "linistit", chiar asa, poate ar fi frumos sa deschid un topic cu PM-urile purtate cu forumistii OLS. Ar fi destul de "interesante" cateva..., mai ales dintre cele primite. Dar daca-mi aduc bine aminte la un moment dat, cu ani in urma, puteau fi pastrate foarte putine si am fost nevoit sa sterg multe dintre ele, si le-am sters fara sa le triez... cine mai stie ce-oi fi sters, cate mesaje de "amor nebun" de la dujmani...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  12. #222
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Bai Delaparis, este proprietatea OLS ceea ce fac public, .
    Nu ...
    Ceea ce publici este proprietatea ta dar ceea ce este afishat pe ols este proprietatea ols ..; cam complicat dar asta-i adevarul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #223
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Gica, Eu sunt de parere ca PM-urile sa nu se faca publice. Eu nu am facut-o niciodata, ma refer la ale mele, la fel si cu discutiile de pe messenger. Dar faci cum vrei, le poti face publice pe cele pe care le mai ai, daca tu vrei, este la latitudinea fiecaruia.

    Delaparis, nici macar ceea ce publici nu este proprietatea ta. Practic daca mie mi se strica serverul si se pierd toate mesajele nu ma poate trage nimeni la raspundere ca mesajele respective au fost sterse si ca le vrea inapoi. Platforma in totalitate apartine celui care o are in proprietate. Cine vrea sa isi pastreze posturile le poate salva la el in Word si alea sunt proprietatea lui. Pe forum aici nu, ca dovada ca moderatorii sterg, editeaza si asa mai departe, asa cum scrie in regulament. E ciudat, nu m-am gandit niciodata la asta.

  14. #224
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu ...
    Ceea ce publici este proprietaea ta dar ceea ce este afishat pe ols este proprietatea ols ..; cam complicat dar asta-i adevarul
    Asta-i ca aia cu "tradare sa fie da sa stim si noi", cum puța lui Stalin vine asta, bey? Ce inseamna privat? Adica daca-i fac o declaratie de dragoste lui Yoyo trebuie sa stie si Vadim?
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  15. #225
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Gica, Eu sunt de parere ca PM-urile sa nu se faca publice. Eu nu am facut-o niciodata, ma refer la ale mele,
    ... asta e atitudine corecta si incontestabila pe net ... buna intentie este demonstrata deci "disclaimer" decurge de aici incepand ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #226
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Gica, daca o faci pe forum, pe PM, se poate vedea. Ca eu nu ma uit, aia e alta treaba, stai linistit, scrie ce vrei. Daca vorbim deschis mai demult m-am uitat pe pm-urile catorva si am citit parerea despre mine. Poate am avut resentimente. Asa ca prefer sa nu o fac, fiecare e liber sa creada ce vrea, dar sa respecte regulamentul forumului in disctiile publice. Repet, ma mai uit pe Pm-uri la cerere sau cand mi se semnaleaza nereguli. In rest nu am timp si sincer nu ma intereseaza sa intervin sau sa cunosc problemele personale exprimate pe pm ale celor care folosesc serviciul, pentru ca nici mie nu mi-ar conveni sa imi faca asta mie cineva.

  17. #227
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Asta-i ca aia cu "tradare sa fie da sa stim si noi", cum puța lui Stalin vine asta, bey? Ce inseamna privat? Adica daca-i fac o declaratie de dragoste lui Yoyo trebuie sa stie si Vadim?
    bai Gica ... daca o faci prin scrisoare atunci posta o stie , daca o faci prin email yahoo atunci tot yahoo stie, daca o faci prin mess atunci Bill o astie ... ce tot vrei sa demonstrezi ? ... pana la urma tot se stie ce transmiti prin curier
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #228
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Gica, daca o faci pe forum, pe PM, se poate vedea. Ca eu nu ma uit, aia e alta treaba, stai linistit, scrie ce vrei. Daca vorbim deschis mai demult m-am uitat pe pm-urile cuiva si am citit parerea lor despre mine. Poate amavut resentimente. Asa ca prefer sa nu o fac, fiecare e liber sa creada ce vrea, dar sa respecte regulamentul forumului in disctiile publice.
    Vezi, bey, Vadime, poate ar fi trebuit sa mi le citesti taman p'ale mele, poate n-ai mai fi scris ce-ai scris. Sau poate ar fi trebuit sa ai puterea sa porti o discutie telefonica cu mine, poate ai fi inteles ca nu-s omul care sa-ti ascunda pica ce ti-o poarta in cazul in care acest lucru ar fi adevarat. Eu daca am avut ceva sa-ti spun ti-am spus public.

    Asta nu inseamna ca-ti mai port bruma de simpatie ce-ti purtam pentru succesul cu OLS, te-ai facut de cacao in fata mea, nu ca ar insemna ceva chestia asta dar totusi...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  19. #229
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Corect, e de apreciat. In rest poti sa ma suni cand vrei, telefonul meu e public. Ti-am zis eu sa nu ma suni? Ca tot am vorbit despre asta pe PM.

  20. #230
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    bai Gica ... daca o faci prin scrisoare atunci posta o stie , daca o faci prin email yahoo atunci tot yahoo stie, daca o faci prin mess atunci Bill o astie ... ce tot vrei sa demonstrezi ? ... pana la urma tot se stie ce transmiti prin curier
    Bah, degeaba te-ai dus in Franta, tot cu mania persecutiei ai ramas... nu poate fi dracul chiar asa bocciu...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  21. #231
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Corect, e de apreciat. In rest poti sa ma suni cand vrei, telefonul meu e public. Ti-am zis eu sa nu ma suni? Ca tot am vorbit despre asta pe PM.
    Ce telefon public ai tu? Unde puii mei e? Si oricum e prea tarziu acum, nu ma mai intereseaza.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •