View Poll Results: Cine castiga meciul Universitatea - Petrolul

Voters
35. You may not vote on this poll
  • Castiga Universitatea Craiova

    22 62.86%
  • Egal

    2 5.71%
  • Castiga Petrolul

    11 31.43%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 100 of 100

Thread: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

  1. #85
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Se va juca pe teren pe dracu'. Las ca vedem noi cum se va juca pe teren. Aia au declarat de nenumarate ori cat de mult va iubesc.
    Dar si daca cumva va bat, promit ca il iert pe Ciorceri pt toate tampeniile care le-a facut la CFR.

  2. #86
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by t.b.
    ar fi fost frumos sa promoveze in acelasi an atat "U" cat si UTA... dar nu prea e posibil
    Aici trebuie sa-ti dau dreptate. Nu va promova nici una dintre ele.
    Hai BIHORU' !!!

  3. #87
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    O declaratie a lui Bordea (presedinte la Sarma) din Prosport:

    “Noi nu suntem rivali cu Universitatea, ci cu Arieşul Turda. «U» este echipa-fanion a Ardealului, iar locul ei este în Divizia A. Rivalele lui «U» sunt Steaua, Dinamo, Rapid, nu ISCT”, a declarat ieri Bordea, care neagă orice aranjament.
    “Dacă mai demult se puteau face speculaţii în legătură cu aceste meciuri, acum nu e cazul”, a conchis Bordea.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  4. #88
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Ma risc la un avertisment/ban!!!
    Mai tb!!! Tu chiar esti @@@@(cenzurat)???!!! Sau esti orb???!!!
    Pai o singura concluzie se poate trage din declaratia sarmarului... Vrei sa-ti traduc?
    Poftim:
    "Rivalele lui «U» sunt Steaua, Dinamo, Rapid, nu ISCT” = sarma tre' sa-i ajute pe studenti...
    Ce altceva vrea sa-nsemne??? Spune-mi!!!
    Pan' la urma o sa ajung la concluzia, ca ....(mai bine nu spun)
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  5. #89
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Am pus asta doar sa va ofticati, nu neaparat voi cat ailaltii cu caile ferate
    Acuma ce vrei sa-i faci la om daca e suporterul echipei fanion a judetului in care traieste, e de inteles... Ba mai mult Bordea chiar a declarat ca ISCT ne va ajuta in lupta pentru promovare, si ne-a ajutat pana acuma: ISCT - Gaz Metan 0 - 0, FC Bihor - ISCT 1-3, tre` sa le multumim pentru rezultatele astea, ma gandesc ca ar fi frumos sa-i dam lu` Bordea un fular si un poster cu echipa fanion a Ardealului
    Da` meciul o sa se joace pe bune ne-au mai batut si alta data, de fiecare data cand au putut, totusi acum avem echipa prea buna ca sa nu castigam sambata, sper insa sa nu se bage cu autocarul in poarta asa cum au facut celelalte echipe care ne-au vizitat si sa vedem un joc frumos...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  6. #90
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    CRAIOVA
    Posts
    19
    Reputatie
    1
    www.peluzasud.z1.ro
    (am pus ceva poze de la meci )
    CRAIOVA : O alta dimensiune a iubirii !!!

  7. #91
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Unirea Dej - FC Bihor Oradea 2
    CFR Timisoara - Gaz metan Medias X
    Unirea Sânnicolaul-Mare - Liberty Oradea 2
    Universitatea Cluj - Industria sârmei Câmpia-Turzii X
    Gloria Bistrita II - CS Deva 1
    Unirea Alba Iulia - FC UTA Arad 1
    Minerul Lupeni - Olimpia Satu-Mare X

    CSM Resita sta.

  8. #92
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Foarte interesanta etapa a fost!
    De acum incolo, nu ma mai supar daca cineva spune ca B3 e cea mai slaba serie...
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  9. #93
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    5 egaluri pe noi ne-au furat arbitri, adversarii au fost motivati de catre Medias si de catre pletosul finantator al fundatiei cailor ferate Ce se mai bucurau taranii dupa ce ne-au dat golurile (al doilea a fost din off-side), asta este mergem inainte, tre` sa castigam la Salonta neaparat.
    Se pare ca Bihorul nu mai e o candidata la promovare, nici cei din deal nu o mai considera din moment ce nu le-au dat punctele...
    Lupta se da in continuare intre "U" si Gaz Metan, meciul direct se joaca peste 2 etape la Cluj, tre` sa-i batem neaparat
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  10. #94
    junior
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    t.b. imi permit sa te contrazic: ne-am scos noi 3 puncte din buzunar, as putea spune ca arbitrul a dat chiar putin peste cele 5% gazdelor. Asta este, nu reusim sa ne concentram, si sa marcam mai mult, la 1-0 am avut destule oportunitati. Despre golul lor al doilea nu ma pot pronunta, ca era fix in partea opusa.

    Oricum, o etapa cu unele rezultate interesante, mai ales din partea echipelor ce erau considerate ca si condamnate. Se ascute lupta la subsol, si egalul de la alba nu stiu daca avantajeaza vreuna din echipe.

  11. #95
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Da, a fost un hent a lui Suciu nesanctionat, despre golul 2 si eu am fost in partea astalalta dar mi-a zis cineva care a stat in dreapta oficialei, oricum a trecut meciul asta, din pacate nu am reusit sa obtinem decat un punct, dupa cum am jucat nici nu cred ca am fi meritat mai mult. Unii jucatori "titulari incontestabil" tre` sa stea un pic pe margine pana isi revin...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  12. #96
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Bihorenii stau pe-aproape de noi )
    Am zis eu ca in retur, meciul UTA- Bihor va fi decisiv

  13. #97
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Mda...
    Va fi decisiv, pentru "promovarea" celor doua echipe...
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  14. #98
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    In divizia B
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  15. #99
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RedBaron
    Bihorenii stau pe-aproape de noi )
    Am zis eu ca in retur, meciul UTA- Bihor va fi decisiv
    mah, sincer mi-e tare dor de un meci cu UTA care sa aiba miza si in clasament
    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  16. #100
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Poate la anu'. Anu asta nu intrati, noi, sper , nu cadem si la anu' jucam pentru promovare.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •