Ma gandeam sa dezbatem aici ce se mai intampla prin ograzile din jurul nostru. Cine ce mai zice, ce mai face, cum e atacata sau sustinuta Steaua de "dragi tovarasi si prieteni".

Si ca sa incepem cu ceva tare:

Copos : ''Becali a supt lapte de la Ministerul de Razboi''

Dupa ce patronul Stelei, Gigi Becali a declarat ca "toate nenorocirile din fotbal se vor termina doar atunci cand vor muri Costica Suceava si Copos", patronul Rapidul a replicat dur, acuzandu-l pe Becali ca a castigat titlul in sezonul trecut prin furt, iar in acest moment nu stie ce sa mai faca pentru a nu pierde si locul 2.
“Toate nenorocirile din fotbal se vor termina doar atunci cand vor muri Costica Suceava si Copos. Asa sunt comunistii astia care au supt de la mama lor lapte furacios”, a spus Becali.

Raspunsul lui Copos nu s-a lasat mult asteptat, acesta intervenind in direct la TV Sport : “Cand am auzit declaratia lui Becali am ramas consternat. Eu am supt lapte de la mama, iar el de la Ministerul de Razboi (n.r. Becali a facut mai multe afaceri dubioase cu MAI), iar daca vorbeste despre probleme de arbitraj nu vreau sa imi amintesc de ultimele etape din campionatul trecut, de Vaslui, Pandurii, sau de Jiul. Alea nu erau furaciuni ale Razboinicului luminii cand umbla cu pungile de bani dupa echipe ?Mai bine ne vedem de oile noastre!”


Vesnicul prieten, mister Savarina ( cu accent pe ultimul "a" ) se ia de toata lumea in ultima vreme cu acuzatia ......ca altii fac scandal si ei sunt cuminti