Page 21 of 23 FirstFirst ... 111920212223 LastLast
Results 421 to 441 of 480

Thread: Off-topic

  1. #421
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Asa, bine ca m-ai lamurit, ca altfel tot intrebam de fiecare daca e satelitul vostru Nu stiu de ce, dar asa am retinut eu, ca o echipa de asta cu "S" e satelitul vostru

  2. #422
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    no io am ginit un nespalat visiniu la mine in zona...cre`ca e ceva jucator...tre starpit repede pana nu ia fenomenul amploare .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  3. #423
    incepator c.r.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Salut toti Ultrasii din CJ. Am facut 2 tricouri cu NUMAI "U" . Acesta este linku: http://www.piczo.com/ucluj?g=18762059&cr=1
    Astept sugestii . Daca va trebuie si vuoa pozele scrieti-mi pe forum.
    Numai bine. Sper sa ne vedem la meciu cu Gozu unde o sa-i batem de o sa le treaca pofta de A .

    P.S.: Pozele au o rezolutie de 4290 X 3615. Normal ar trebui sa iasa caracterele si cele 2 poze destul de fain pe tricou cand le imprimi .

  4. #424
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Arata bine

    Zi-ne mai multe detalii, unde le-ai inscriptionat, cat te-a costat... detalii tehnice. Pozele tre` sa aiba o anumita dimensiune ca sa iasa bine? Si eu vreau sa-mi fac unul, da` eu as vrea sa fie inscriptionat pe ambele parti...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  5. #425
    incepator c.r.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Sal. defapt o trebuit sa maresc rezolutia dela 180 la 300 ca sa iasa calitate de print astfel poza are 61cm\51cm . Mai tre sa fac ceva retusuri si gata sper ca pe maine sa termin. Ca sa fie un tricou inscriptionat pe ambele parti tre vorbit cu tipii de la firma si rezolva ei. De imprimat eu inca nu am imprimat pt. ca numa de cateva ore am terminat (in mare) tricoul . Firma de imprimat este la Sora si in spate la sora prin zona langa liceul maghiar parca. Costul unui trcou imprimat pe fata este de cam 170000-200000 si cu tricoul lor este cam 300000.
    Numai bine.

  6. #426
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Ok, mersi de informatii
    Stiam si eu de aia de la Sora...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  7. #427
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Si eu vreeau tricou deala . Pe spate ar fi fain sa scrie Vecchia Guardia . 30 de lei zicetzi ?
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  8. #428
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Eu stiam tot pe langa sora un loc unde le facea cu 25 cu tricoul lor. Poate s-a scumpit intre timp.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  9. #429
    incepator c.r.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Salut. Acum am terminat de facut tricourile. Am facut inca o varianta destul de faina (zic eu ). Daca ve intereseaza puteti sa imi scrieti pe adresa de mail:
    cornelrs@yahoo.com si la subject sa puneti "Tricouri" ca sa sthiu si io la cine ce trimit . Tricourile astea pe care le-ati vazut au o marime de aprox 40cm/30 si ceva. Aste pe care le-am facut azi is mai mari cam 61cm/54cm parca. Deci o calitate mult mai buna. acesta e linku: http://www.piczo.com/ucluj?g=18762059&cr=1
    P.S. : Poate pozele mai tre retusate si io poate nu am observat (asta e ...) is deja obosit dupa faculta nu mai vad bine .
    Numai bine.

  10. #430
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Frumos
    Ultima varianta imi place cel mai mult, da` si primele is faine...
    NUMAI "U" nu se poate scrie pe spate? Ca sa se vada si din spate simbolul

    Ma care imi zice ce simbolizeaza maurul, de-l avem si pe steaguri...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  11. #431
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Va doresc sarbatori fericite tuturor si un an noi plin de impliniri !!
    HAIDE "U" !
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  12. #432
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Sarbatori fericite tuturor "U"-istilor. Un an nou plin de impliniri si in vara sa sarbatorim revenirea in prima divizie a "U"nicei echipe a Clujului
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  13. #433
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Sarbatori fericite la toti. Sper ca anul nou sa va aduca tot ce va doriti.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  14. #434
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Noah "La multi ani" fratilor! Vedeti ce faceti de Rev, sa nu va consumati acuma tot stocul de alcoale, mai lasati si pt. la vara cand o sa bem in cinstea promovarii
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  15. #435
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    sper sa promovatzi, clujul merita 2 echipe in a!

  16. #436
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Vedeti ce faceti de Rev, sa nu va consumati acuma tot stocul de alcoale
    Nu promit nimic

    La multi ani la toata lumea!
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  17. #437
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    La multi ani CLUJENILOR!!!

  18. #438
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    LA MULTI ANI! Inca n-a scris nimeni pe-aici anul asta. Inseamna ca toata lumea a avut un revelion fericit
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  19. #439
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    La multi ani fratilor.
    Cum v-ati petrecut de rev. Incarneala, ceva?
    La noi a fost ca de razboi in jurul miezului noptii. Bubuia si stralucea cerul de mai mare dragul.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  20. #440
    RED DOGS SILVIU99's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ARGES
    Posts
    804
    Reputatie
    1
    am si yo o intrebare pt suporteri lui U .....puteti sami spunetii care sunt principalele calitati ale lui CODREANU (voi il stiti mai bine) la DINAMO na jucat nici un meci oficial,.........ms anticipat
    NIMIC NU-I MAI PRESUS DE MANDRIA DE A FI CAINE !!!
    DINAMO SIAMO NOI!!

  21. #441
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Principalele calitati...Loialitate 0, linge unde a scuipat fara probleme si invers. e jucator de plastilina, se rupe o data la 2 meciuri si e indisponibil 2 ani. daca reusiti sa-l puneti pe picioare, e un jucator gen Crouch de la Liverpool, dar mai mult ca sigur dupa un meci isi va rupe iara picioru si tot asa.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •