Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 324

Thread: Promoveaza "U" Cluj?

  1. #22
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    asa sa fie
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  2. #23
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Bai iar te amagesti singur? La meciul cu Steaua au fost multi pt ca au fost sa vada pe Steaua, nicidecum pe voi. Ca s-au bucurat, e cu totul alta treaba, fiind clujeni, era normal sa se bucure.

  3. #24
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    orice ar fi U Cluj are mult mai multzi fani decat cfr.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #25
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Nu am zis niciodata ca noi avem mai multi fani decat ei, dar daca e sa facem o medie, tot la noi au fost mai multi pe stadion sezonul trecut. Si incet incet o sa vina si la noi din ce in ce mai multa lume. E doar o chestiune de timp.
    Last edited by PerVersion; 5th August 2005 at 16:33.

  5. #26
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    pai una e sa joci cu DINAMO si alta e sa joci cu FC Adunatzii Copaceni
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #27
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Stai calm ca de-l darama Boc nu mai pune altu` piciorul in Cluj, poate vi-l luati voi acolo in gruia crainic la stadion ca si asa bate din gura zici ca-i oltean...
    Normal ca-l darama fotbalul pana la urma este o afacere si atata timp cat ea nu aduce bani orasului echipa respectiva se desfinteaza si gandeste-te umpik ar fi mult mai profitabil pt oras sa fie acolo in loc de stadion un supermarket de cat un stadion al unei echipe de matineu!
    Mai T.B. Iti dai seama ce Jenanti sunteti nici macar nu aveti un stadion al vostru...stati cu frica-n san ca sa nu vi-l luam sa sa-l darame primaria! Si inca ceva tu chiar crezi ca o sa vrea cineva 2 echipe din cluj in A! Una e destul!

    P.S. T.B. Stiu ca vroiai sa iasa Ioan Rus sau poate mai rau FUNAR!
    JOS COMUNISTII!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  7. #28
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Ma omule daca fac supermarket de duce pe p... tot parcu` si ala e singurul spatiu verde mai a catarii din tot Clujul, nu-i vorba ca e stadionul nostru, e stadionul municipal si echipa din gruia a jucat acolo in trecut...

    Si ia spune-mi tu stadionul pe care jucati voi al cui este??? Nu cumva al Regionalei cfr... Da` probabil ca tu nici n-ai habar de astea

    Si fii atent la o chestie, Clujul a avut nu 2 ci 3 echipe in A intr-un sezon, e mai bine sa fie 5-6 din bucuresti decat 2 din Cluj? Nu tin neaparat sa fie 2 echipe din Cluj in divizia A, sa fie numai "U"na...

    Sincer iti zic ca l-am votat pe Boc, dar la ce a facut pana acum pentru oras chiar imi pare rau...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  8. #29
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Da ce a facut.....au venit investitori straini o sa ai si tu in oras un Mall s-au facut locuri de joaca se construiesc blocuri se refac canalizarile se asfalteaza strazi numai ca tu nu ai ochi pt asa ceva!

    P.S. Nu o sa fie doua echipe din CLUJ NICIODATA PT CA SINGURA ECHIPA DIN CLUJ E CFR!

    P.S.2 Paszkany a vrut de mult sa-l cumpere dar se trag toti pe cur pt ca Regionala CFR s-a impartit in calatori, marfa, etc etc....si nu mai are de la cine sa o cumpere deci ciocu' mic ca daca ar fi vorba sa jucati pe un stadion nu ati avea bani nici sa platiti chiria!

    P.S.3 Sper ca ai observat cat a primit fiecare jucator CFR-ist pana acum in Inter Toto...daca nu iti spun eu 360 milioane lei/persoana ia zi-mi in cati ani ia un Uist atata? Pai frate cum vreti sa faceti performanta murind de foame!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  9. #30
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Unde-s investitorii aia straini ca io nu i-am vazut? Da exemple concrete... Mall se poate face si in alta parte nu neaparat in Parcul Central al orasului, majoritatea oamenilor au nevoie de putina relaxare si de aer curat nu de mall-uri si supermarket-uri, 2 blocuri ametite in Manastur nu inseamna ca se fac blocuri... Strazi s-au asfaltat si inainte si a tinut fix o luna cat o sa tina si acum, atata timp cat drumurile sunt asfaltate de puscariasi nu au cum sa tina mai mult...

    Tu ai o masina? Incearca sa o parchezi undeva vezi gasesti vreun loc de parcare fara sa risti sa iei amenda, unde-s parcarile supraterane cu care se lauda in campania electorala?

    Hai sa-ti fac o conversie ca vad ca te-au ametit sumele cifrele alea 360 milioane = 10.000 de euro, sunt jucatori de la "U" care au mai mare contract pe un an, fostul nostru antrenor avea aproximativ 50.000 de euro

    Si inca o data iti spun ca vad ca n-ai inteles Intertoto se scrie legat...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  10. #31
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Da asta era marea hotie de la U antrenorul Ion Marin avea 50.000 de euro pe an si jucatorii nu vedeau banii cu lunile......lasati-o balta...nu aveti NICI O SANSA LA PROMOVARE SI CU ASTA AM PLECAT DE AICI CA NU ARE ROST SA-MI PIERDT TIMPUL PE AICI! Si in plus de asta nu am nici un interes sa va fac voua posturi pe thread!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  11. #32
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Extraordinar, ba te rugam marite andrei sa ne onorezi cu posturile tale

    Jucatorii si-au incasat contractele, primele nu au fost platite, cu contractul antrenorului ai dreptate

    Cu sansele de promovare ramane de vazut
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    hai ma andrei lasa-ne odata cu comentariile tale de prisos , acuma 3 ani cand nu stiai ca exista cfr simpatizai cu "U" si acuma faci figuri . Nu ne intereseaza parerile tale . In momentul in care "U" va ajunge in A nu vor mai exista cfr-isti , cu 500 de spectatori pe meci unguru va lasa balta , la fel toti sponsorii . Asa ca hai pa , imi dau seama ca va e frica de momentul acesta , promovarea noastra . Muriti de frica . Aveti rabdare , 1an sau 2 . Atat mai existati .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Pro-mo-vam !!!
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  14. #35
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by HIV
    Muriti de frica . Aveti rabdare , 1an sau 2 . Atat mai existati .
    Da ma mor de frica.
    Cel mai fain la voi este ca in fiecare an in Iulie si August va faceti planuri si sperante, pentru ca in celelalte 10 luni ale anului sa fiti disperati. Asa e cel mai bine. Cu cat sunteti mai optimisti acum cu atat mai crunta va fi dezamagirea peste o luna.
    PS Vlade de asta-mi esti?

  15. #36
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    EU NU AM FOST NICIODATA UIST!!!! PT CA EU NUMAI DE 5 ANI AM VENIT IN CLUJ SI DE 3 MERG LA CFR! So....asta nu se potriveste....in ceea ce priveste promovarea voastra keep on dreaming!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    dadada , dumele astea i le zici lu` mata ca eu nu le cred .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  17. #38
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    Ash vrea sa promoveze Universitatea! Succes!

  18. #39
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HIV
    dadada , dumele astea i le zici lu` mata ca eu nu le cred .
    Ma omule tu esti chiar nebun! Eu pana in clasa 9-a am fost in Alba Iulia deci nu am tinut cu U si nici cu CFR ci cu Apulum dupa aceea m-am mutat la cluj si din clasa 11-a tin cu CFR deci nu stiu care sunt dumele!
    Intre clasa 9-a si a 11-a nu m-a interesat fotbalul romanesc!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  19. #40
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    M-ai lamurit andrei, tocma` mi-am dat seama de calitatea ta de suporter, daca asa repede renunti la echipa pe care ai sustinut-o 15 ani totul devine f. clar... Si sa stii ca suporteri de-ai lui "U" sunt in tot Ardealul nu numai in Cluj, fosti studenti la Cluj care au ramas cu "U" in suflet...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  20. #41
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Eu nu am mers niciodata la meciuri la apulum doar atunci cand am fost foarte mic pe la 2-5 ani ma ducea taicameo! Tineam ca doar era din orasul meu nu? Si acum mi-a parut rau ca a retrogradat totdeauna am zis Hai CFR si Apulum! iara esti deplasat?
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  21. #42
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Frumos sa ai echipa in oras si sa nu te duci la meciuri, si eu am fost la un de-al Unirii Alba-Iulia, era un derby pentru promovare cu FC Baia-Mare, eram in trecere prin Alba si am facut o oprire pe la stadion... oricum atunci a promovat Baia-Mare, meciul s-a terminat 1 - 1 parca....
    Si pe mine ma ducea taica-meo la meciuri la inceput, dup-aia am mers si singur...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •