Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 211 to 231 of 286

Thread: Topicul smecherilor/calificatilor/influencerilor si in general a celor care AU

  1. #211
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Pai asta e ca si cum zic toti prostii aia ca “ba daca Guardiola ar antrena CSO Deva nu ar castiga Champions League ba,are echipa buna si bani la City”.
    Pai da ma boilor ca unu ca Guardiola nu ar antrena CSO Deva vreodata.
    Asa e si contextul asta de 2 lei prezentat de tine,din nou,ca pt prostii tai.
    Pai ce drq de femei ar vrea sa se intalneasca cu tine in primu rand?Nu gasesti una dar pai 20.
    In al doilea rand de ce random?Chiar si asa ai pierde dar vezi tu,din nou diferenta dintre un fraier si un smecher-pai Obu NU se intalneste cu femei random.Merge doar pe alea top.Intelegi tu?ce rost are sa se faca de ras la Loft cu o maimuta?Aia e treaba alora de sub el.
    Cica “fara sa etalam ce avem”),pai pana acu ziceai ca esti realizat,ca ai case masini acu nu le mai scoti la inaintare?))))Nu ziceai ca te axezi pe artea profesionala?))Pai pt ce dracu te axezi?Nu sa si dai in niste pubele?aidecapu meu)
    Pai ma smecheru deaia e smecher-ca are ce are SI lumea stie ca are ce are.De ce drq ar mai avea daca nu se si flexeaza?
    Si da arati dezgustator,uiti ca acu 100 ani ai pus poze cu tine pe topicu ala retardat al tau unde scriai visele tale umede in loc sa faci bani?Acolo acolo….unde ai pus poze cu tine umflatule de radeau toti de tine ca esti un umflat?Ai uitat?

  2. #212
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Femei normale te asigur eu. Random ca asa daca aducem doar din alea fitoase sau tik-tokare nu mai are haz discutia. Ar fi un avantaj pentru celalalt. Si e un avantaj mai mare de 5%.

    As pierde pentru ca sunt asumat, dar nu as pierde la zero. Tot infrangere e da stii cum e cu faza, macar te simti bine ca ai dat gol la o echipa de top gen Manchester City. Nu e ca si acum am pierdut cu una din liga a II a a treia.

    Nu consider ca trebuie sa etalez tot ce am ca sa impresionez o fata si apoi iarasi daca am etala plec cu un dezvantaj si nu e echitabil. De asta am si spus random.

    Si crezi ca alea de la Loft bubuie de inteligenta ? Si chiar si asa eu poate merg sa ma afisez cu una la Saint-Tropez sa zicem. Sau in Mykonos. Si ce crezi? Pot gasi si femei de succes ! Ca pubele gasesc si la coltul strazii )
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #213
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Iar creezi scenarii SF ca sa iesi si tu bine cumva?Ti-am zis eu vorbesc de realitate nu de nu stiu ce scenariu vrei tu.
    Mai bine zi pe fata ce vrei sa zici,ca prin fete random te referi la ultimile gunoaie care ar avea disperarea sa se afiseze cu tine si acolo totul fiind discutabile.
    Cica normale)))) Pai ce alea de pe tik tok nu s normale?Au tot 2 maini si 2 picioare,ca n-ai tu sanse vreodata sa prinzi una buna e altceva.
    Ce asumat esti tu ma?Nici nu stii ce inseamna....asumat esti cand te expui,cand te stie lumea,etc nu cand te ascunzi in casa,tu vorbesti de asumat))
    Pai normal ca ai pleca cu un dezavantaj caci nu ai ce etala.Si un smecher nu trebuie sa etaleze neaparat ceilalti stiu deja ce are.
    Cine a vorbit ma de inteligenta?Noi vb de asa ceva?Noi vb de femei sadai in ele nu cat de inteligente sunt.....
    Si,ca tot vorbim de inteligenta....tu ce drq sa vb cu o femeie ma?Ce drq sa i zici?Cum te ai ''axat profesional" si urmaresti absolut toate mizeriile de reality showuri)))Ce le zici de le arati inteligenta?Ce a facut nush cine la Survivor in episodu 40?Hahahah.Vai de capu tau de gras.
    Ce sa te afisezi ma ca nu ai mai avut relatie din 2019 ai uitat?
    Lordule,sfatul meu e sa actionezi total invers fata de cum ai facut 0 pana acum caci asa nu merge.Du te la sala,slabeste,lasa drq jobul ala si fai ceva bani seriosi si asuma-te si iesi drq pe afara.Si repede ca nu mai ai 25 ai 33 sau cat drq ai si trece timpul.Deja a prea tarziu pt multe chestii.Numa gandeste te ca femeile de varsta ta nu vor sa auda de tine ca alea ori sunt combinate cu smecheri ori au un anumit standard unde doar un smecher poate intra.Si deja esti prea batran pt pubelele astea minore deci cu fiecare zi pierduta scad sansele.
    Lasa drq reality showurile si fai ceva.
    On topic Doina Botnari:
    https://www.tiktok.com/@doinabotnari...=1708775227122

  4. #214
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    De unde stii tu ca nu am sanse sa prind una buna. Sau ca n-am prins una buna pana acum ?

    M-am referit random, si alea cu tik-tok-ul tot femei sunt. Dar eu prefer femeile cu un coeficient de inteligenta ridicat. Nu stiu cate sunt asa cu tik-tok-ul. Si pot discuta foarte multe cu o femeie. Si asta poti sa-i dai seama avand in vedere gama foarte lunga de subiecte pe care am abordat-o si o abordez pe forum. Lumea poate confirma. Exemplu mai concret pot discuta despre stiinta, calatorii, sport.

    Si iarasi sunt femei carora le plac grasii. Cu conditia sa aiba ceva in tartacuta, sa compenseze cu ceva. Asa ca nu e foarte relevanta partea asta.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  5. #215
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Morrrr de rassssssss

    Pai am folosit logica umflatule.Deaia tot cauti scenarii SF nu reale,deaia tot zici de femei random nu top deaia cauti sa nu te compari cu un smecher-ca stii si tu in sinea ta ca esti un loser care nu are sanse la o femeie top.
    Chiar tu ai zis mai sus asta mai pe ascuns asa folosind anumite fraze.
    Ce plm de coeficient de inteligenta ma?O femeie se uita si la tine,daca ai 35 de ani,nu ai mai avut femeie de 5 ani,esti gras,locuiesti in beci,te ascunzi de oameni sa "evoluezi profesional" si urmaresti toate mizeriile de la televizor cate 10 ore pe zi ....cam ce parere crezi ca isi face de tine ma?
    Produci scarba ma omule.Mila.Respingere.
    Alea care le plac grasii nu s normale la cap,au ceva probleme mentale cum cred ca ai si tu.

  6. #216
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Nu am 35 de ani, nu locuiesc in beci, nu ma ascund de oameni ca sa evoluez profesional (nu stiu de unde ai dedus tu asta), nu urmaresc toate mizeriile la televizor cate 10 ore pe zi, nu produc scarba si respingere (asta e doar in imaginatia ta). Daca era cum spui tu nu se uita nici o fata la mine. Dar nu a fost cazul. La banchetul de la sfarsitul facultatii se inghesuiau multe sa danseze cu mine. Nu am probleme mentale. Sunt si femei normale carora le plac grasii.

    Si nu cred ca a fi de succes inseamna sa ajungi si sa treci prin arest. Da asta-i partea a doua. Si sunt destule exemple care nu au ajuns acolo cum ar fi Dorian, Zbir.

    Si sa iti mai povestesc ceva, acum vreo 10 ani mergeam pe strada si m-au oprit un tip si o tipa pe mine sa ma intrebe ce parere am daca as vedea un barbat batut de o femeie ?

    Si era multa lume pe strada, dar s-au gandit sa ma aleaga pe mine.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  7. #217
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Asa cum zice titlul aici vom vedea si discuta oameni ce sunt exact opusul a membrilor OLS-adica oameni de succes.

    Sa incepem:

    https://www.tiktok.com/@magic_mike07...=1695218475703

    Genica Boenica da un raspuns calificat unei jurnaliste proaste.

    Meko ne prezinta noul lui BMW:

    https://www.tiktok.com/@mekoselim666...65320817462561

    https://www.tiktok.com/@mekoselim2/v...73731042774304

    https://www.tiktok.com/@mekoselim666...23473301359904

    Muncitit fratilor mult sa ajungeti la nivelul ala....hahhahaha.
    Folosind logica deduc ca si tu fiind membru OLS nu esti in categoria celor de succes.

    Un fel de gura pacatosului adevar graieste.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  8. #218
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Nici nu am zis ca sunt.

  9. #219
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    https://www.youtube.com/watch?v=KB5uVxLVF4Q

    Meko si Vali Spider au semnat contractul aseara la RXF Fight Club.

    Asta e un PPV de cumparat sa l vedem pe gagan cum ia somnic.

  10. #220
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    https://www.youtube.com/watch?v=KB5uVxLVF4Q

    Meko si Vali Spider au semnat contractul aseara la RXF Fight Club.

    Asta e un PPV de cumparat sa l vedem pe gagan cum ia somnic.
    Am vazut si eu.

    Oare va fi pe bune meciul ?
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  11. #221
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    De ce nu?

    Il distruge Meko,Vali e lenes si habar nu are in ce se baga.

    Meko a si descris bine meciul aseara,o sa ramana fara gaz dupa 1 minut si se duce la culcare repede.

    Meko merge la 2-0 si va lupta pentru centura dupa.

  12. #222
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Cu Zanoaga o sa lupte pentru centura ?
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  13. #223
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Aia e ideea probabil.

    Daca Zanoaga o sa mai aiba centura.

    Si acolo cred ca pierde Meko.

  14. #224
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Nu prea vad momentan cine sa ii ia centura lui Zanoaga.

    Si da un meci Zanoaga -Meko ar fi super-interesant cel putin pe parte de marketing
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  15. #225
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1

  16. #226
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    https://www.cancan.ro/vali-spaidar-a...campaign=video

    Poftim faza vizavi de meciul Meko -Vali Spaidar.

    Ar mai fi interesant un meci Meko-Anaconda
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  17. #227
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Mda,umbla de ja zvonul va Valica a iesit din emci ca o pisda ce e.Stia si el ca 5000 euro nu se merita pt umilinta publica desi nu ar fi durat mult bataia in sine.
    Las,face Moldova de ras cioara.

    In alte stiri,a fost ziua Biancai Dragusanu si asa se tine o zi cand esti smecher:

    https://www.libertateapentrufemei.ro...-protap-364051

  18. #228
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    https://anchetatorii.ro/2024/02/25/c...ile-interlope/

    Asa se spala banii corect si legal fara sa te caute gaborii.

    Apropo Cristina a fost la Andy Popescu pe vlog recent cu masina ei de 60 k:

    https://www.youtube.com/watch?v=mRq-hiCC2Lk&t=132s

  19. #229
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Neinteresant, preferam banii legali si curati.

    Pentru toate celelalte variante drumul se va infunda la un moment dat.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #230
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Pai aia faceau aia,curatau banii prin tik tok.

  21. #231
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,360
    Reputatie
    0
    Se știa lucrul asta, că se spala bani la greu pe tiktok. Astfel nu ar sta aia non-stop acolo.
    E la mintea cocosului sa îți dai seama ca un om sănătos la cap nu ar dona bani la unul ca Feraru, tot felul de țigani sau pitipoance. Sumele alea mari nu au de unde sa provină decât de la infractori, cămătari, și tot felul de afaceriști dubioși.
    Dacă se bagă DNA pe fir, se termină șmecheria cu tiktok în România.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •