Page 13 of 71 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast
Results 253 to 273 of 1480

Thread: Play-off 2022-2023

  1. #253
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Eu ma uit pe prima. Nimic nu au jucat oile și conduc dintr-un penalty ușor acordat. Doar asa puteau înscrie.

  2. #254
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    La Nedelcu se pierde meciul. Nu stiu cat poate duce Baluta, dar in mod normal e prima schimbare.

  3. #255
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ce sa mai analizam, penalty inventat de ceangău, dupa vreo 8 simulari ale gunoaielor de la wcsb. E gteu sa ramai drept cand flocinel se vaită ba de un coi, ba de o haripă, ba ca i-a pus contră, ba ca i-a pus **** pe piept 👍

    Covaci se tot impacă cu Fecali, e o sarabada de penalty-uri jalnice din care ceangaul nu sr mai opreste 🤮

  4. #256
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    La ce penaltyuri a primit si Hagi, este si asta. Nu asta conteaza, conteza ca n-au un cap limpede la mijloc. In plus, joaca in 10, copilul ala din atac s-a speriat de atmosfera probabil.

  5. #257
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    din pacate, sau din fericire , in campionatul lui burleanu si secu. avem parte arareori si de meciuri de certa calitate. arbitraj impecabil! a propos, emoticonul , aviz cretinilor basinosi care misuna p'acilea!
    in tribune aprox 30 de mii de adevarati stelisti care inca mai cred in echipa asta + cca 1000 faristi, sa moara romeo
    mooie gigi, Hagi campion!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #258
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cred ca Boli a semnat cu wcsb, se stie ca era unul dintre galacticii doriti la imparatie 🤮

    Cancer echipa asta, muriti, ba!

  7. #259
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Eu cred ca a gresit schimbarile, trebuia Mazilu scos, nu Munteanu. Cu calm si putina atentie se poate scoate macar un egal.

  8. #260
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Nu vad antrenor (antrenor, nu bufon,da Gioni?) dintre cei pe care-i poate aduce Sucu care ar oferi garantia ca echipa se va bate la titlu.
    La cum te-ai exprimat, nici eu nu vad. Doar bufonul s-ar bate la titlu.


    Iar voi ati adus scarbele inapoi in lupta, ne puneti pe noi care nu batem pe nimeni sa le punem jos! Rusine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #261
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    ioane, condoleante!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #262
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Mai asteapta o saptamana. Acolo se joaca titlul ce ne doare pe noi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #263
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    S-ar bate la plmea.
    Ti-am zis ca o sa fiti tarfa regelui.

  12. #264
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Speculezi fara valoare. Pentru ca nu ti se poate dovedi contrariul.
    Si in egala masura nici ca ai dreptate, dar nu ai. S-ar dovedi contrariul, daca s-ar vrea.
    Dar avem o conducere "moderna", care trebuie sa se cace pe ea pana sa-nvete ceva bun.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #265
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Nu speculez nimic. Eu spre deosebire de tine am avut neplacerea sa-l cunosc si sa vad din preajma lui cum pregateste meciurile timp de vreo 6 luni de zile. E cel mai habarnist antrenor de fotbal, strict pe meserie, singura lui calitate e ca e baietas de gasca si se face placut printre cocalari.

  14. #266
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Ce pisde oile. Se tăvălesc de 10 minute pe jos, trag de timp, stau 3 minute sa bată un corner. Jegoasă echipă!

  15. #267
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Cea mai mare pierdere pt Hagi dupa meciul asta nu sunt cele 3 puncte, ci ca-l pierde pe Alibec impotriva CFR-ului.

  16. #268
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Mai asteapta o saptamana. Acolo se joaca titlul ce ne doare pe noi.
    bati campii asa ca hai sa ne intelegem. voi cu centenarul ala de kkt sunteti la ani lumina de titlu, taiati de pe lista. ciobanul cretin, garantat, taiat de pe lista. raman farul si mizeriile alea din ardeal, dpmdv farul si hagi merita cu prisosinta locul 1.
    pana una alta, final, ciobanetele da lovitura azi si acorda un ajutor nesperat kvsc. mooie, GgB!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #269
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    N-a meritat nimic Ovidiu in meciul de azi, inca un meci cu schimbari total gresite de Hagi. Daca tragi o linie, are si meciuri in care a fost inspirat, dar in cele mai importante meciuri, cu CFR si FCSB azi, neinspirat total.
    Inca o data, cea mai importanta pierdere de azi e Alibec, nu cele 3 puncte. Egal cu CFR etapa viitoare ai totul e in grafic.

  18. #270
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Slujitorul termină pe 3, daca o sa joace cat de cat ceva. Sunt prea tari meciurile ca sa le mai poata vopsi. Are echipa, dar nu de titlu. Ei sunt buni acolo in uefa, fac un egal cu Luxemburg, apoi set de la orice echipa din Belgia, Cipru si Austria.

    Sansa la viata a fotbalului romanesc se numeste, ca de obicei, bursucul isteric. Si Rapid, daca poate lua puncte mizeriei absolute, jegoase, simulante, blatiste, dopate si cancerigene. Altfel, puteti sa va bagati **** in el de fotbal. Daca umilita cu 10-0 🏆 a lu' Silkeborg si Saburtalo castiga titlul, puteti sa-l chemati din rekt pe Teodosie Onanistul, sa ii faca de 40 de zile.

    ****, ba, Hagi, du-te-n mm de jeg!

  19. #271
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,127
    Reputatie
    1
    Fii calm, dupa meciurile de saptamana viitoare e posibil ca Hagi sa fie 80% campion. Meciul de azi a fost decis de unul care l-a calcat pe altul pe calcai. Astea in viata se intorc, Hagi e chit acum, la Becali urmeaza.

  20. #272
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    1.Cfr

    2.m(u)iaua

    3.Slujitorul

    Asta e pronosticul meu optimist, daca poate sa egaleze Dincu atrocitatile acestei mizerii fecaliote. Am scris deja la inceput de play-off ca fcbs e favorita, dar nu m-ati ascultat ☹️

  21. #273
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Sper doar sa nu fie egal între Farul și CFR, ne putem trezi cu gloaba asta de echipă fcsb pe primul loc. Nu ii mai dă nimeni jos, dacă mai trag și arbitrii cu ei în ultimele etape.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •