View Poll Results: Cine va fi in "Big 4" la finele acestui sezon?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    7 63.64%
  • Liverpool

    7 63.64%
  • Arsenal

    3 27.27%
  • Chelsea

    5 45.45%
  • Manchester United

    3 27.27%
  • Tottenham Hotspur

    2 18.18%
  • Newcastle United

    4 36.36%
  • Alta, numiti-o!

    1 9.09%
Multiple Choice Poll.
Page 36 of 64 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast
Results 736 to 756 of 1342

Thread: Premier League 2022/2023

  1. #736
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Mai bine ca Spurs, totusi.


    Cat despre mana, scrie clar in regulament ca nu poti da gol cu mana, oricat de involuntar sau de lipita ar fi. Nu conteaza interpretarea. Doar la penalty conteaza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #737
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Dar n-are sens ma. De ce interpretezi diferit?

    Avea mana pe **** asta aproape, unde dracu sa si-o traga la o parte? Nu e ca golurile lui Henry sau Maradona. Aia de la Wolvez nici n-au observat, unul nu a protestat.

  3. #738
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Si-n meciul asta si meciul trecut am avut hent in careu pentru echipa adversa si nu s-a dat penalty pentru ca era "lipita". Nu a fost la niciunul la fel de lipita cum a fost la Rashford aici, not even close.

    Judeca dracului toate fazele la fel, asa e corect. Ori e hent la toate fazele astea, ori la niciuna.

  4. #739
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Pai nu intepretez io, io iti spun simplu ce spune regulamentul.

    N-am zis ca e corect sau incorect, ce i s-a intamplat CFR-ului de exemplu a fost foarte incorect, trebuia sa elimine Sevilla acolo. Si la ei nici n-a intrat mingea-n poarta direct din mana.

    Hai c-ati avut un bulan aici, cat pe ce sa cadeti iar sub Spurs.
    Sincer, decat Spurs, mai bine voi, jucati fotbal mai bun.
    Dar Liverpool joaca cel mai bun fotbal dintre echipele ce se bat la locul 4.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #740
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Ma doare in cur de top 4, suntem in reconstructie. Vreau sa jucam bine in meciurile cu echipele bune, alea au relevanta pentru future success.

    Victorie pe Emirates vreau eu.

  6. #741
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    N-am nici un dubiu ca vrei dubla, eu vreau revansa pentru infrangerea nemeritata din tur.
    Sunteti singura echipa care ne-a batut! Oho, vom intra cu chef de razboi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #742
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Merit 100% in tur. V-am dat pe contraatac ca la juniori.

    Daca va batem iar, ia o pauza cateva luni Ioane. Sa nu te mai prind pe aici.

  8. #743
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Nu scrie Pushcashel pe mine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #744
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Slabi City. Nu prea pare anul lor, daca nu-si revin rapid ii terfelim pana si noi in clasament.
    Am inceput teribil sezonul, daca nu eram peste ei in clasament. Doar 4 pct s-au facut oricum. Am facut-o de oaie si cu Aston Villa chiar inainte de pauza mondialului, era un singur punct fara meciul ala.

    Noi am dat-o de gard in 3 meciuri, am luat 6 de la City, 4 de la Brentford si 3 de la Aston Villa. In rest s-au luat 7 goluri in tot sezonul in alealalte 13 meciuri. Avem probleme mari cu finalizarea dar puncte s-au adunat datorita defensivei.

    Newcastle iarasi o sa pice, e foc de paie perioada asta. Nu au lot sa sustina ritmul asta.

    Degeaba o da Ioan in calcule cu 3 locuri sigure si batalia pentru ultimul de champions, nu e nimic sigur. Newcastle pica sigur de acolo, doar City si Arsenal raman 100%.
    Last edited by A.Puscas; 31st December 2022 at 19:09.

  10. #745
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0


    Newcastle are banoci seriosi, nu-i vad sa nu cumpere tot ce pot si acu.

    City pierde a 2-a oara la rand puncte acasa. Sunt ca niste gaini fara cap cu Haaland cu tot.

    Meciul de azi e important, mai ales ca nu joaca McAlister ca e inca mondial si la fel nu joaca nici Caicedo ca are 5 galbene. La fel Treppier etapa viitoare nu vine pe Emirates c-a luat al 5-lea galban azi. Totul se dechide in favoarea noastra, trebuie doar sa fim in stare sa capitalizam! Sa vedem din ce material e Arsenal facuta in acest moment.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #746
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Nu iau nimic, a declarat si Howe acum. O sa bage bani seriosi la vara doar. Au mers ceas dar tot nu au creat foarte multa separatie fata de restul din spate. Daca pierd din turatie si cateva etape doar e gata pentru ei.

  12. #747
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Important pentru mine e sa termine 2 bucati peste Spurs, nu ma intereseaza cine neaparat.
    Nu mai pot cu aia, aproape ca as prefera sa nu luam titlu, dar sa nu mai prinda aia top 4!
    Man U si Liverpool, just as good. No problem. Just NOT those fucking spuds!:vomit:


    They said they can't live in a world where Arsenal is champion!
    Well then, I can't live in a world where they play in CL 7 times in a row!
    Last edited by Johnny D; 31st December 2022 at 19:25.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #748
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Cum pronunta japonezii SOCCER?



    SAAAAKAAAAAA!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #749
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Mai du-te dracu cu ciumagii tai ba.

    Dai gol in minutul 1 cu 15 mii de caramboluri si ajunge mingea la ala cu poarta goala practic.... si acum dai ca un bou gresit in minge, merge in pamant si iese iar gol.


    Voi si aia de la Liverpool ieri. Mai putine fecale, mai multe sarmale, ca tot suntem la anul nou.

  15. #750
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Eh, am avut si alte 3 ocazii mari din care de 2 ori a scos portarul miraculos.


    Onwards to the title, gunner lads!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #751
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Poacher's goal! Henry 14!


    Game over.


    People are starting to believe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #752
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Macar am lamurit chestia cu Jesus.
    Arsenal are cel putin 4-5 jucatori mai importanti decat gigelul asta.


    Nu vreau sa aud baliverne. Odegaard si Saka>>>>>>>. Imi place si Martinelli mai mult.

    Lasa-ma cu ratangiul tau. Cu el sau fara el, tot aia e.

  18. #753
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Habar n-ai, Jesus e o masina de fotbal, totul e mai bine cu el si atacul si presiungul fara minge! Nketiah e mai bun in fata portii dar atat, in rest la toate e sub Jesus.


    Ce pasa a dat O-din-gard din prima! Te doare mintiocu!


    Facem echipa buna din rejects de Madrid si City!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #754
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Si ce ***** din ce am zis nu e adevarat? Ai ajuns sa-l compari cu Nketiah? Lol.

    Iti dau Martinelli poate, desi e mic asta si are potential enorm. Si-l prefer chiar si acum.

    Dar sa zici ca Jesus e mai important decat Odegaard sau Saka e habarnism sever. Cum era aia, parca tu ai zis-o? Rezultatul primeaza, nu jocul. Nu o da in ipocrizii acum cand nu-ti iese agenda.

  20. #755
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Hai ca se poate.


    Pff. Ce ziceam de bulan. Cativa cm.

  21. #756
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,955
    Reputatie
    0
    Offside, nu se mai poate!


    Rezultatul primeaza, da.


    Joc slab azi in ciuda faptului c-am avut o gramada de ocazii, dar ei au avut aproape la fel de multe in ultimele 20 de minute de cand noi nu mai jucam nimic.


    Desi am inteles ca astia i-au dominat si pe City! Teren greu, victorie excelenta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •