View Poll Results: Cine va fi in "Big 4" la finele acestui sezon?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    7 63.64%
  • Liverpool

    7 63.64%
  • Arsenal

    3 27.27%
  • Chelsea

    5 45.45%
  • Manchester United

    3 27.27%
  • Tottenham Hotspur

    2 18.18%
  • Newcastle United

    4 36.36%
  • Alta, numiti-o!

    1 9.09%
Multiple Choice Poll.
Page 10 of 64 FirstFirst ... 891011122060 ... LastLast
Results 190 to 210 of 1342

Thread: Premier League 2022/2023

  1. #190
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    E genial baiatu, ce a putut sa faca din Rodri si Walker la primul gol.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  2. #191
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    La Newcastle se va câștiga greu sezonul ãsta. Și-au fãcut trupã bunã cu care pot încurca pe oricine.

  3. 21st August 2022, 19:26

  4. #192
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Prea multe momente în prima repriza când apãrarea lui City semãna cu apãrarea lui Dinamo. Fain de tot cum au venit Newcastle peste ei, nu știu dacã mai e cineva în stare de asa ceva în Premier.

  5. #193
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    D-aia ziceam ca Palace si Newcastle sunt echipele care trag spre Big 6 anu asta!🙂

  6. #194
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    What da fak... that is City, my guy...

  7. #195
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Dai 2 goluri in 3 minute...

    Si golu 4 pla. Hah.☺️

  8. #196
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Superb meci! Sfatul Max, Pope, De Bruyne, Gundogan.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  9. #197
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Deci Arsenal ramane singura pe primul loc

  10. #198
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Arsenal pe primu loc.
    O zi.
    Maine joaca altii
    Degeaba.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Deci Arsenal ramane singura pe primul loc
    Ti-ai revenit.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #199
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Inca nu. Sunt socat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #200
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Arsenal pe primul loc e ca și un elefant într-un vârf de copac...nu știe nimeni cum a ajuns acolo dar toți știu ca o sa cadã repede

  13. #201
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Toti aia care stiu ca Spurs se bate la titlu cu aceeasi echipa ca anu trecut, unde a terminat in top 4 doar pentru ca noi am avut 2 accidentati juma de sezon pe final, de unde noi suntem mult mai puternici ca anu trecut?

    Ii stiu pe aia, sunt sugaci de pwla si ce li se cuvine lor e evident, si asta vor si primi: mooie.


    Unul dintre ei e fan Chelsea, si a facut petitie clubului ca sa-l ia pe Jesus, fara sa stie ca noi lucram la Jesus de peste juma de an, Jesus se pisha pe banii lor, el vine la o echipa cu suporteri si istorie, nu cu carnatzi gatiti de rusi in ultimul deceniu. Abia astept sa-l vad comentand meciu de azi, va fi un deliciu.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Inca nu. Sunt socat
    Pregateste diazepamul sezonul asta!
    Last edited by Johnny D; 21st August 2022 at 21:24.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #202
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Johnny, vezi ca nu esti pe intern. Atentie la limbaj.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #203
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Ca sa clarific treaba, nu vorbeam de nimeni de pe forum, ci de renumitii lor punditi englezi, ca la ei se referea si Clau prin "toti stiu". Sunt un om generos.

    Pe forum avem oameni care nu sunt retardati, se uita la clasament si la cele 3 meciuri de fotbal si trag concluzii evidente. Mai putin evidente pentru retardati, binenteles. Dar ma voi rade de ei cel mai probabil anu asta si cu curu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #204
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Sa respectam sectia asta si sa o pastram "curata".

    Apoi eu sunt de acord cu ce a zis Clau
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #205
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Poti sa fii de acord cu aproape orice, se poate intampla orice, dar sa zici ca Spurs se bate la titlu si Arsenal nu va prinde top 4 trebuie sa fii retardat cu diploma, asta e tot ce zic eu.


    Ca sa zici invers ca Arsenal se bate la titlu si Spurs nu va prinde top 4 e aproape la fel de nebunie, de aia n-o zic. Dar imagineaza-ti ca as zice-o, nu mi-ai zice ca-s retardat? Si totusi, nu e chiar o retarzie atat de mare. Noi jucam fotbal, aia joaca antifotbal. E foarte greu in Anglia sa iei campionatul cu antifotbal, iti rupe City si Pool capu.


    Singurii care au reusit-o au fost Leicester, au profitat de un an unde toti au fost pilaf.
    Anu asta e si mai tare campionatu in Anglia decat anu trecut, toata lumea s-a intarit.
    Mai putin West Ham si Leicester dar vin tare pe turnanta Palace si Newcastle, nici o problema.
    Last edited by Johnny D; 21st August 2022 at 21:33.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #206
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Bine bine. Dar cu cine ati jucat pana acum?
    Vedem noi ce poate Arsenal cand va juca cu grei. Adica aia care sunt si in CL
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #207
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Nici nu e nevoie, ca sa prinzi CL tre sa-i bati pe aia mici, atat.
    Cu aia mari te bati la titlu daca e sa-i bati.
    Daca bati tot ce e de la locu 10 in jos, esti automat in CL.
    Vom afla peste 2 etape, daca avem 15p e clar ca avem sanse mari de CL.
    Si daca nu vom pierde pe Old Trafford in etapa 6 ar fi un bonus. Acolo mereu pierdem.


    Cu echipele mari vom juca in octombrie.
    Ele au meciuri grele in CL, noi vom juca cu rezervele in EL.
    Nici nu-mi fac griji pentru meciurile alea, meciurile mici sunt mult mai importante.
    Deoarece toate valoreaza 3p si daca nu esti prost, iti dai seama ca tre sa le iei pe alea care-s mai usoare. Sau daca nu, faci ca si Chelsea azi.


    Sau ca si Spurs in primele 15 minute cu Saints acasa, sau in prima repriza cu Wolves tot acasa, i-au dominat aia de parca ei jucau pe teren propriu si sunt echipe din a 2-a jumatate a clasamentului. Au bulan, dar o sa li se termine bulanul, nu tine un sezon. Si anu trecut au avut cu Watford si li s-a intors pe urma. Asta-mi place la Anglia, what goes around, comes around. De meciu de pe Bridge nu mai zic, bulan si furt pe fata, au deja contul plin, abia astept sa-si incaseze reversul medaliei. Si meciul cu noi pe final de sezon a fost furt dar asa mai soft, Son da cu cotu, nimic, Holding da cu cotu ca vede ca se poate, al 2-lea galben. Penalty la fel, soft.... au contu foarte plin, si anu asta le vine lichiderea! Abia astept! Sa nu uitam, prostii nu stiu, dar noi asa cu alea 2 absente Partey si Tierney am jucat mai bine ca ei la ei acasa 30 de minute pana le-au dat penalty-ul ala soft! Si ei au aceeasi echipa ca si atunci, a noastra e mult peste. Dar retardatii nu stiu detaliile astea, nu le baga-n seama, si ii vor costa, ca se fac de kkt prin acele declaratii. Stai asa, ca la acel meci n-a jucat White, a fost accidentat, deci am avut 3 accidentati din echipa de baza de atunci, azi White nici nu prinde fudas central ca nu mai are loc. Ho-ho.... Cel putin n-a jucat fundas central si ei au profitat de naivitatea lui Holding, mai profita pwla acuma.

    Jesus > Kane
    Martinelli > Son
    Saliba > toata apararea lor

    Stand up if you hate the fucking Spurs!


    PS: Mai e o chestie, umbla vorba prin crang cu care eram si eu de acord e ca am clacat anu trecut. Nu chiar, la Spurs am fost furati cand jucam mai bine ca ei (cu 3 absente de baza de pe pozitii), apoi arbitrul care se face ca nu vede cotul lui Son dar il vede p-a lui Holding, iar la Newcastle dupa ce-am vazut meciu de azi cu City nu mai sunt asa sigur ca am fost doar noi de vina, Newcastle e foarte buna acasa si in penultimul meci de anul trecut era la fel. Au fost pur si simplu mult mai buni decat echipa noastra de atunci pe terenul lor, decat asta de azi deja nu mai sunt atat de sigur, pe terenul lor.
    Last edited by Johnny D; 21st August 2022 at 22:44.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #208
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Superb meci Newcastle vs Man City !

    Tot respectul ce a facut Howe la Newcastle, fara INCA nume mari...

    Are sanse bune Newcastle sa termine pe locul 6 anul asta.
    Last edited by YoNuTzz; 22nd August 2022 at 10:26.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #209
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cum, ma, Martinelli > Son? Ce serviti voi acolo pe Meses, prigat de ciuperci? ☹️

  22. #210
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Am fortat-o p-aia un pic, ca m-am turat putin. Dar pana la urma Martinelli are o cupa si o supercupa, Son are o pla si-o super-pla, ca si Kane.


    La final de cariere Martinelli va avea cu mult mai multe trofee decat ala. Stai relax.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •