Pana acum s-au jucat primele 2 faze.
Pana acum s-au jucat primele 2 faze.
Faza 1 si faza 2, ma gandesc.
The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
I know because I'M BOTH!
CSA a luat-o in freza de la Popesti-Leordeni (cota 13, pusa evident pt a induce lumea in eroare, baga-le-as talpa-n gat)
Jale mare pe pagina lui Scutariu, care are totusi meritul ca ia in **** fecesebeaua ca nimeni altul
Cica nu e rau, macar o echipa din Popesti Leordebi a reusit sa bata Steaua in ultima saptamana. Ha-ha-ha!
Cupa României, program meciuri FAZA a 1-a
09,09,20 Minerul Costesti 0:5 Viitorul Dăesti
09,09,20 Municipal Deva 0:1 Ghiroda si Giarmata Vii
09,09,20 Pobeda Stár Bisnov 4:2 Becicherecu Mic
09,09,20 ACS Poli Timisoara 4:6 Lunca-Teuz Cermei
09,09,20 Șimleu Silvaniei 8:7 SCM Zalău
09,09,20 CSU Alba Iulia 5:9 AFC Unirea
09,09,20 Sănătatea Cluj 2:4 Unirea Dej
09,09,20 Unirea Ungheni 4:1 Sticla Ariesul Turda
09,09,20 Odorheiu Secuiesc 2:0 Avântul Reghin
09,09,20 KSE Tg. Secuiesc 4:6 SR Municipal Brasov
09,09,20 Olimpic Zărnesti 1:0 Olimpic Cetate Râsnov
09,09,20 Dunărea Giurgiu 1:7 Sporting Rosiori
09,09,20 Steaua Bucuresti 6:0 CS Balotesti
09,09,20 Înfrătirea Jilavele 1:3 Recolta Gh. Doja
09,09,20 CSM Rm. Sărat 1:2 Metalul Buzău
09,09,20 Fl. M. Kogălniceanu 0:4 Dacia Unirea Brăila
09,09,20 FC Vaslui 0:5 Husana Husi
09,09,20 Victoria Gugesti 0:4 Sporting Liesti
09,09,20 Dante Botosani 0:3 Șomuz Fălticeni
09,09,20 Olimpia Satu Mare 0:1 Sighetu Marmatiei
09,09,20 Ariesul Mihai Viteazu 0:3 Industria Galda
09,09,20 ACSM Oltenita - Agricola Borcea
09,09,20 Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Cărbunești
09,09,20 Viitorul Curița - CSM Bacău
09,09,20 Gloria Cornesti - FC Pucioasa
09,09,20 CSM Pascani - Ozana Tg. Neamt
09,09,20 Jiul Rovinari - ACSO Filiași
09,09,20 Victoria Cumpăna - Poseidon Limanu-2 Mai
09,09,20 CS Medgidia - Axiopolis Cernavodă
09,09,20 Victoria Traian - CS Făurei
Last edited by Leo; 23rd September 2020 at 18:13.
Cupa României, program meciuri FAZA a 2-a
22,09,20 LUNCA-TEUZ CERMEI 3:1 PROGRESUL PECICA
22,09,20 CRISUL CHISINEU 0:2 SOIMII LIPOVA
22,09,20 GHIRODA ȘI GIARMATA 4:1 CS HUNEDOARA
22,09,20 POBEDA STÁR BISNOV 0:1 CS DUMBRĂVITA
22,09,20 UNIREA UNGHENI 0:1 ODORHEIU SECUIESC
22,09,20 CSO CUGIR 3:4 VIITORUL SELIMBĂR
22,09,20 VIITORUL DĂESTI 5:0 FLACĂRA HOREZU
22,09,20 AFC PUCIOASA 2:1 FLACĂRA MORENI
22,09,20 METALUL BUZĂU 3:2 CS BLEJOI
22,09,20 STEAUA 0:1 POPESTI LEORDENI
22,09,20 CS TUNARI 0:3 CS AFUMATI
22,09,20 AGRICOLA BORCEA 3:1 ÎNAINTE MODELU
22,09,20 CS SÂNMĂRTIN 3:2 LUCEAFĂRUL
22,09,20 SIGHETUL MARMATIEI 1:2 SMLEUL SILVANEI
22,09,20 RECOLTA GH. DOJA 2:3 CS FĂUREI
22,09,20 DACIA UNIREA BRĂILA 4:1 VIITORUL IANCA
22,09,20 UNIREA DEJ 7:0 GLORIA BISTRITA
22,09,20 SC OTELUL GALATI 0:1 CSM FOCSANI
22,09,20 HUSANA HUSI 2:1 SPORTING LIESTI
22,09,20 CSM BACĂU 0:4 CEAHLĂUL
22,09,20 CSM PASCANI 0:2 STIINTA MIROSLAVA
22,09,20 INDUSTRIA GALDA - AFC UNIREA 1924
22,09,20 SPORTING ROȘIORI - CSM ALEXANDRIA
22,09,20 UNIREA BASCOV - VEDITA COLONESTI
22,09,20 OLIMPIC ZĂRNESTI - SR MUN. BRASOV
22,09,20 SOMUZ FĂLTICENI - BUCOVINA RĂDĂUTI
22,09,20 VICTORIA CUMPĂNA - AXIOPOLIS
Last edited by Leo; 23rd September 2020 at 18:10.
Programul turului 4 al Cupei României:
Marti, 20 octombrie, ora 14:30
Soimii Lipova - Ripensia Timisoara
Viitorul Selimbăr - Universitatea Cluj
Progresul Spartac - Rapid
CSM Slatina - Turris-Oltul Turnu Măgurele
ACSO Filiasi - U Craiova 1948
Miercuri, 21 octombrie, ora 14:30
CSC Sânmartin - Comuna Recea
Ghiroda si Giarmata Vii - ASU Politehnica Timisoara
ACS Municipal Brasov - Csikszereda
Somuz Fălticeni - Ceahlăul Piatra Neamt
Husana Husi - CSM Focșani
Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
Axiopolis Cernavodă - Farul Constanta
Mostistea Ulmu - Dunărea Călărasi
Metaloglobus - Petrolul Ploiesti
Concordia Chiajna - CS Mioveni
Viitorul Dăesti - Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Last edited by Leo; 20th October 2020 at 17:27.
Rapidul doreste in Liga 1, dar e la egalitate (la pauza 2-2) cu Spartac din Liga 3.
Si pana la urma pierde cu 3-2. Se pregateau sa intre la penaltyuri cand ce sa vezi, Spartac inscrie golul victoriei.
Turris trece de Slatina dupa o serie de 18 lovituri de departaare, U Cluj castiga la masa verde, Ripensia s-a impus la Lipova la limita, iar FC U Craiova 1948 trece fara emotii de Filiasi.
Last edited by Leo; 20th October 2020 at 17:26.
Bietii cocori
P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!
atentie mare la purtatorii de stema rrrRRR .
Acum ne putem concentra pe campionat.
Si sunt un pic confuz, eu parca stiam ca spartacii sunt aia de la Dinamo... S-a schimbat?
If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!
E bine c-au pierdut ca oricum numa te obosea degeaba, oricum n-ai sa castigi cupa.
Si-n plus, s-a facut sedinta aia... sper ca nu degeaba, deoarece jucatorii sunt prea slabi.
The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
I know because I'M BOTH!
Saisprezecimi Cupa Romaniei
Farul Constanta - Academica Clinceni
Dinamo - Viitorul Constanta
Turris Turnu Măgurele - Sepsi
Gloria Buzău - FCSB
Husana Husi - U Cluj
Chindia - Hermannstadt
Poli Iasi - CFR Cluj
FC Voluntari - Gaz Metan Medias
Ceahlăul Piatra Neamt - Petrolul Ploiesti
Concordia Chiajna - FC Botosani
Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
Progresul Spartac - Universitatea Craiova
Viitorul Pandurii Târgu Jiu - FC Arges
CS Sânmartin - Dunărea Călărasi
U Craiova 1948 - ASU Poli Timisoara
Csikszereda Miercurea Ciuc - UTA Arad
Sportul darama barierele rasismului !!!
Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.
Clasic pentru mizerii.
Ne-au scutit de inca un spectacol gretos, cu aservitii lui Iliesta.
Adevarul e ca nu trebuie sa se mai complice cu jucatori care nu au dreptul de joc si alte chestii ...Direct pe Covid si cu asta basta.
Sportul darama barierele rasismului !!!
Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.
La Dinamo au mai venit 3 lei se pare...
Sportul darama barierele rasismului !!!
Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.
Ce face foamea din oameni...
Joaca dinamu cum canta tiganii cand le e foame
E bun. Sunt sanse sa umilim potaia si in Cupa!
P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!