View Poll Results: Cine promoveaza?

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Rapid

    4 40.00%
  • Petrolul

    0 0%
  • U Cluj

    1 10.00%
  • Farul

    1 10.00%
  • Mioveni

    0 0%
  • Turris

    2 20.00%
  • U Craiova 1948

    5 50.00%
  • Metaloglobus

    0 0%
  • Gloria Buzau

    0 0%
  • Dunarea Calarasi

    0 0%
  • Ripensia

    0 0%
  • CSM Resita

    0 0%
  • Concordia Chiajna

    0 0%
  • Csikszereda

    0 0%
  • ASU Poli Timisoara

    0 0%
  • Aerostar

    0 0%
  • Unirea Slobozia

    0 0%
  • Comuna Recea

    2 20.00%
  • CSM Slatina

    0 0%
  • Alta

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 20 of 50 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 400 to 420 of 1034

Thread: Liga 2 - sezon 2020/2021

  1. #400
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,360
    Reputatie
    0
    Wow sunt 11 echipe în 5 puncte. ASU TM e ca și calificată în play-off, Cluj și Farul nu cred că vor rezista, mai au doar un meci și ăla complicat la Petrolul respectiv Craiova. Rapid dacă bate pe Slobozia și încă un meci e acolo în primele 6. Cu 33 de puncte cred că e suficient pentru primele 6.

  2. 13th March 2021, 15:15

  3. #401
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    U. Cluj are cele mai mici sanse pt play-off. Pot spune chiar infime. Cu o victorie in meciul cu Petrolul acumuleaza 32 de puncte, care nu-ti ajung daca vrei locul 6. Poate doar daca celelalte partide se termina la egalitate. Csikszereda si Calarasiul ocupa locurile 7-8 in acest moment, au 28 de puncte si inca 3 meciuri de disputat. Daca castiga un meci si fac 2 egaluri obtin 33 de puncte. D . Părerea mea ca fara acest numar de puncte n-ai cum sa prinzi play-offul. E posibil ca nici cu acest numar sa fie suficient. Farul daca bat in ultimul meci obtin obtin 34 de puncte. Pana si clona PSD-ista, FC R, are sanse sa prinda play-offul. Cu 2 victorii din 3 meciuri fac 33 de puncte.
    Oricum, este extrem de complicat. Totul se va juca pana-n ultima etapa.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #402
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,890
    Reputatie
    0
    Dubel, este FC Rapid, daca esti chior, uita-te azi ce scrie sus pe ecran!
    Ma mir ca ai facut o analiza asa buna a punctajului.


    Da stiam de ieri, avem nevoie de 2 victorii din 3 meciuri sa intram in play off. Azi daca nu invingem, suntem ca si ratati al 2-lea an la rand.


    Dar e important ce se-ntampla si-n meciul ce-ncepe acu la 11, foarte important sa nu castige nimeni, altfel ne vor trebui vreo 7 puncte minim ca sa fim siguri de play off.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #403
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Bravo Dunarea!

    Mwie Csikszereda, multa mwie!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #404
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Conduce Slobozia mwie FCR

    Azi se face vanzare la cauciucuri poate si parbrize, lunete si oglinzi daca se supara baietii
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  7. #405
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0

    craaaapiîiiiid...crrrrrraaaaapiiiiiid

  8. #406
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ma uit pe clasament si nu vad Rapidul. Johnny inca o infrangere?

  9. #407
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    ASU pe primul loc. Bravo B!
    Last edited by Leo; 14th March 2021 at 18:05.

  10. #408
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Parca vad ca joaca fecesebeul pe noul Giulesti vreo opt, zece ani pana-si revin astia din colapsul financiar; e greu tare fara pesede

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #409
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Da, pai face bine la moralul jucatorilor. Sa vezi ce sictiriti vor fi de acum incolo
    Asa atragi jucatori buni in tiganie. V-ati semnat condamnarea la moarte.
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Exagerezi! Cel mult invierea, ori ramanerea tot morti.
    Cand ii faci socuri mortului, n-ai cum sa-i faci rau, doar bine sau nimic.
    Stiu baietasii ce stiu.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Stiu baietasii ce stiu dupa 7 meciuri fara infrangere ati pierdut primul meci. E coincidenta ca a venit chiar dupa ce le-au taiat cauciucurile?
    Dupa 7 meciuri fara infrangere au venit doua infrangeri consecutive. Nu e nici o coincidenta, am avut dreptate.
    Golanii aia au distrus moralul echipei. Ionelu' nu stie ce zice, ca de obicei.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  12. #410
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    fcr.png

    breaking news
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #411
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    deci de rapid am scapat.. suntem cam 80% in play off !
    Libera La LAZIO !

  14. #412
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,890
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Dupa 7 meciuri fara infrangere au venit doua infrangeri consecutive. Nu e nici o coincidenta, am avut dreptate.
    Golanii aia au distrus moralul echipei. Ionelu' nu stie ce zice, ca de obicei.
    Taci in maa-ta de handicapat! A fost din cauza egalarii in ultimu minut in primu meci, a cazut moral total echipa, echipa de retardati. N-a avut nici o legatura cu ce-au facut unii suporteri, esti prost si imputit pe de-asupra.

    S-a intamplat exact ce s-a intamplat in debut de sezon, 3 victorii, au egalat pe urma Turris in prelungiri in meciu 4 si pe urma am cazut in cap. Sunt jucatori labili mental, asta e tot, suporterii n-au nici o treaba cu ce s-a intamplat.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Parca vad ca joaca fecesebeul pe noul Giulesti vreo opt, zece ani pana-si revin astia din colapsul financiar; e greu tare fara pesede
    Nici tu n-ai nici o treaba, n-are nici o legatura politicul, nu a adus jucatori, nu el joaca pe teren, nu a influentat arbitrii. E gresala idiotului de patron care a adus niste incapabili pe banca tehnica si in administratie. Cand va aduce oameni capabili, va fi altceva, daca o va face vreodata.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #413
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    In primul rand, aia nu sunt suporteri, sunt golani care au distrus proprietatea privata a unor oameni.
    In al doilea rand, am anuntat dinainte dezastrul dupa ce am auzit ca le-au taiat cauciucurile. Doua infrangeri consecutive dupa o serie de 7 meciuri fara infrangere. Nu e coincidenta, era previzibil. Am avut dreptate.

    q.e.d.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  16. #414
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,890
    Reputatie
    0
    In primul rand ai dreptate, in al 2-lea rand esti pe langa.

    Sa cresti mare, sa mai inveti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #415
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Mai spun ceva destul de previzibil. Rapiduletele din liga 2 ori intra in faliment, insolventa, ori se desfiinteaza complet.
    Fara Tudorache nu mai rezista inca un sezon. Inca functionau cu fonduri si jucatori cumparati de primarie. S-a golit sacul.

    https://www.youtube.com/watch?v=7t7-...annel=Pitulice
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  18. #416
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Taci in maa-ta de handicapat!.
    Paul nu mai este inregistrat pe forum asa ca vorbesti in van; ala era singurul handicapat membru al OLS

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    E gresala idiotului de patron care a adus niste incapabili pe banca tehnica si in administratie. Cand va aduce oameni capabili, va fi altceva, daca o va face vreodata.
    E GATA! Vine la voi om capabil cu tot cu echipa lui (unu si unu mai capabil decat celalalt )

    https://www.digisport.ro/fotbal/liga...ay-off-1025991

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #417
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,890
    Reputatie
    0
    Paradoxal, Pancu e cel mai capabil dintre cati au fost pana acu.


    El vine sa obtina 2 victorii cu echipe mai bune decat astea 4 cu care am pierdut pana acu si sa ne califice in play off miraculos. Ce sa-i faci, omu face orice pt Rapid, insa nu e omul de care e nevoie pentru sezoanele viitoare, doar Shumudik stie aduce jucatori cu bani putini, pe care sa-i si faca sa nu dribleze, paseze si suteze in primul adversar, ce-au facut pana acu de cand ne-a egalat Ripensia incoace, timp de 3 meciuri. Adica atunci cand moralul e varza.

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Mai spun ceva destul de previzibil. Rapiduletele din liga 2 ori intra in faliment, insolventa, ori se desfiinteaza complet.
    Fara Tudorache nu mai rezista inca un sezon. Inca functionau cu fonduri si jucatori cumparati de primarie. S-a golit sacul.

    https://www.youtube.com/watch?v=7t7-...annel=Pitulice
    Las' ca-ti trece tie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #418
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    "Un motiv foarte important, una din radacinile urii noastre fata de suporterii acestei echipe, este apartenenta majoritatii covarsitoare a acestora la o etnie urata de toata Romania. Acesti "spectatori" care nu au absolut nici o treaba cu miscarea ULTRAS sunt condusi si la propriu si la figurat de reprezentantii etniei mai sus mentionate "

    http://****-dinamo-rapid.blogspot.co...rapid.html?m=1
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. 14th March 2021, 22:02
    Reason
    crapid!

  22. #419
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    "Mancatori de seminte si lebede, indivizi care au o aversiune de neinteles fata de apa si sapun, neam de lautari, de manelisti, de oameni cu slabiciuni pentru tot ceea ce tine de prost gust aceasta categorie de oameni certati cu tot ceea ce inseamna calitatea, curatenie si bunul gust ne provoaca o profunda scarba "
    http://****-dinamo-rapid.blogspot.co...rapid.html?m=1
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  23. #420
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Dragonii au jumulit pasaretu. Hahaha... ****eeee!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •