Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 253 to 273 of 274

Thread: Cupa Romaniei 2019/2020

  1. #253
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Daca ati fi cinstiti ati spune asea:
    "Dat fiind faptul ca am trisat in meciul cu Dinamo si in plus rezultatul finalei a fost viciat, rugam Federatia sa reorganizeze finala Cupei Romaniei intre Sepsi si Dinamo. Iar asta cu cat mai repede inainte ca LE sa inceapa."

    Canci
    La voi hotia a fost intotdeauna considerata ca performanta sportiva
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #254
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Va asteptam sa faceti poza cu cupa!
    Ca o compensatie


    Bai ce milogi....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #255
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Felicitari pt trofeu
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #256
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Tinand cont ca e pt loseri, vi-l dedicam!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #257
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Evident ca tendinta de a se lepada de porcarii va caracterizeaza. Zeci de ani va antrenati in procedeu.
    Nu, merci. Pute

    Va urez sa pupati Cupa asta cu sanatate si Covid. O meritati deplin
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #258
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Sa ne vedem sanatosi la anu in Champions League

    Oh, wait...
    Last edited by Hingherul; 23rd July 2020 at 22:58.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #259
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu era nevoie sa contestam, deoarece organizatorul competitiei trebuia sa se autosesiseze din oficiu, in termen de 60 de zile. Ceea ce a si facut. Numai ca, surpriza, printr-o persoana care nu avea voie sa faca acea sesizare.

    Wait, what? De parca ar interesa pe cineva vreo regulă in țara asta de căcat, campioana la covid nu prin voia domnului, ci a prostiei si cretinismului locuitorilor

  8. #260
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Dupa 4-0 trebuia sa mituiti organizatorul sa nu se sesizeze!!!

    Eu chiar am vrut sa va dea castig de cauza. Eram curios sa vad cata umilinta si injosire puteti duce.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #261
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu mai multa decat voi, din 2003 incoace

  10. #262
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Nu era nevoie sa contestam, deoarece organizatorul competitiei trebuia sa se autosesiseze din oficiu, in termen de 60 de zile. Ceea ce a si facut. Numai ca, surpriza, printr-o persoana care nu avea voie sa faca acea sesizare.

    Wait, what? De parca ar interesa pe cineva vreo regulă in țara asta de căcat, campioana la covid nu prin voia domnului, ci a prostiei si cretinismului locuitorilor
    in sfarsit am inteles,deci fac un rezumat...ati fi vrut sa jucati finala Cupei,acolo erati bine-merci si n-aveati probleme,ca doar de aia ati facut contestatie...
    in play-out nu mai puteti si faceti contestatie in sens invers,ca sa ramaneti smechereste in prima liga...
    deci si in Europa si neretrogradati,ca adevarul e ca aveti si lot si joc bun...
    bai nesimtititilor,dar voi chiar nu aveti pic de rusine...
    Last edited by cip; 24th July 2020 at 19:04.
    granita la Orsova!

  11. #263
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Macar daca ar spune o poveste in timp ce stau cu mana aia intinsa ca milogii...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #264
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    ai sa vezi ca or sa ramana in liga I...
    nu stiu de ce am asa un bad-feeling,tot echipa securitatii au ramas,basca MI le mai face si stadion pe bani publici....
    scapam de astia pe dreq,eu deja am inceput sa ma consolez,citind printre randuri...poate nu l-ai auzit pe prulea,ce frumos si duplicitar a tinut discursul ala lacrimogen...
    granita la Orsova!

  13. #265
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Ei or ramane, dar noi din pacate nu. Chiar daca promoveaza 4 si nu retrogradeaza nimeni, e prea putin, trebuie sa promoveze minim 6 ca sa fim noi printre ele. Cum zicea sfantul Lincar acu cateva zile, Dumnezeu sa-l binecuvanteze

    "De ce patru si nu sase? Stiu că o să supăr multă lume acum, dar, din punctul meu de vedere, eu nu văd asa fotbalul. Si dacă tot ar promova patru si să nu retrogradeze nimeni de la Liga 2, eu propun să promoveze sase si campionatul din România să fie cel mai fericit din lume. Unde nimeni nu retrogradează si toată lumea promovează. Nimeni nu ar fi supărat si ar fi ceva fantastic. Cred că toată lumea si-ar dori să vină în România, nu? Să nu fie nimeni supărat."

    Ei, asa da!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #266
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Daca e sa tragem o concluzie din pamfletele indoielnice ale colegilor, in Romania e prost ala care nu fura

    Cipane, ce ai frace? Dinamo nu a facut contestatie. Houston, repet, Dinamo nu a facut contestatie! Nu, nu, nu, lasa-ma sa iti repet, ca e placerea mea: DINAMO NU A FACUT CONTESTATIE! Frf a facut. Si a facut-o prost, in genunchi, lamentabil, slugarnic, la alibi. **** frf si **** fcsb! Daca avea putina demnitate, fcsb isi recunostea greseala de gâgă. Dar la ce sa te astepti de la o echipa condusa de fosti si viitori puscariasi?

    In Romania nu exista decat cultura rezultatului, de asta avem un sport, un fotbal in moarte clinica. Din punctul asta de vedere, fecesebistii sunt cancer pentru acest sport. In loc sa-i izolam ca pe covid, ne molipsim pe zi ce trece de la aceste mizerii

  15. #267
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Unde dai si unde crapa. Pana una alta, cateii sunt izolati la propriu. Ca un real focar de infectie
    Asteptam retrogradarea hariciumbista pentru un fotbal mai curat si mai uscat!


    Eu as merge pe desfiintare. Mai rapid si mai putin dureros. Dar la cat sunteti de atarnatori...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #268
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Gîndăcelul Hingherul se distreaza de minune pe seama nenorocirilor altora mai saraci decat el si ai lui. Dar de ce ne-ar mira treaba asta, daca nu se bucura de nenorocirea altuia, o cauzeaza si apoi se bucura de ea: ca-n cazul lui Paul, Tim, Leul Oltean, etc.


    Cam asa face un moderator cu puteri de supermoderator. Avem un SM p-aici si da dupa el, asta daca nu cumva este ca el, pe-ascuns.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #269
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Timache, ce nenorociri ti-am facut eu?
    Ca auzi ce zice pulifriciul asta vanat si oxigenat!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #270
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Nu ma confunda cu Paul, ca de mine nu te poti atinge, gîndăcelule nautil.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #271
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    gresesti aici Hinghi

    e blond blond, de la mama natura


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  20. #272
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Macar nu e vina mea, ca-n cazul vostru, caz penal de regurgitare voluntara de venin pe cei din jur care nu-s destul de rasariti sa se fereasca! Cum fu Paul, Leul, Tim, etc. revenim. Ce-i drept, eu am scut de la Delaparis, cei 3 si altii au fost lasati sa se topeasca sub venin in voia pwlii. Cam asta ar fi diferenta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #273
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Daca tot te erijezi aiurea in avocatul labarilor ce-au balit inutil pe forumul asta spune-mi te rog cu Lordliv ce-ai de-l discriminezi, ha?

    sau te-a deranjat ca era bogatan d'ala cu nu's cate monitoare aprinse simultan

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •