Salut ! Sper sa nu radeti de mine ,dar impreuna cu 2 prietenasi am facut ce am facut si am trimis la unu 100 euro si el in schimb trebuia sa ne dea 2 meciuri cota 100-150 .Veti spune ca am fost prost dar am urmarit pagina de fb a tipului de vreo 4 luni si are peste 100 de bilete castigatoare cote 100-150 . El spunea ca are o sursa de unde ia meciurile si ca nu pariaza el ca nu vrea ca altii sa se ia dupa el si ca prefera oricum cotele mici dar lumea vrea cote mari . Bun zis si facut i-am trimis ieri 100 euro prin moneygram la un agent de al lui cica si tipul imi raspunde ca e o problema de la intalnirea cu sursa si ca de acum e 300 de euro si totul se rezolva fara probleme. Inainte de a-i trimite l-am intrebat si ce se intampla daca nu iese meciurile si a zis ca ori imi da banii inapoi ori imi da gratuit urmatoarele doua . Ok am incercat un picut sa fortez nota si i-am zis tipului ca vreau banii inapoi sau trec la alte lucruri iar el imi raspunde pe la vreo 4 dimineata ca "nicioadata sa nu apelez la alte lucruri , ca are multi prieteni mari in Europa si in Romania si ca asa e in afaceri " . Bun o sa ziceti iar ca am fost prost , tipul nu e roman , eu nu cumpar de la pariorii romani , nici nu prea am timp de pariat asa mult , am zis sa incerc varianta ca nah mai am o datorie vreau sa scap de ea si de asta . Ce variante sunt acum ? un prieten are ceva preen-screen care i-am trimis eu , eu am toata conversatia ...ideea ca tipul nu m-a lasat sa fac preen screen la tot sau ceva de genu ca m-a intrebat "Why screenschot" e posibil sa se fi conectat cumva la telefonul meu sa ma urmareasca sau ceva ? Ce pot sa fac ? Pana la urma e vorba de 100 euro am crezut ca poate e mai serios si ca nu multi isi permit 100 de euro sa cumpere ponturi si ca poate-poate fac ceva ?

Multumesc anticipat.