View Poll Results: Cine considerati ca va castiga titlul ?

Voters
18. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    1 5.56%
  • Chelsea

    1 5.56%
  • Liverpool

    8 44.44%
  • Manchester City

    6 33.33%
  • Manchester United

    2 11.11%
  • Tottenham

    0 0%
  • Alta

    0 0%
Page 11 of 60 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 1240

Thread: * Barclays Premier League 2018/2019 *

  1. #211
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Vorbiti prostii ba flacai.Lucian vine din limba latina si inseamna ''lumina''.Nu are legatura cu satan,dracu,belzebut,azazel etc.Putin respect.
    Pai tocmai asta inseamna si Lucifer = ingerul luminii, asa i-a pus porecla Dumnezeu, nu limba latina!
    E respect maxim, Lucica, sincer chiar ma minunez cum de-ai primit atat respect de la Tepes. E ceva!
    Unde mai pui ca tii cu diavolii, altfel spus inger decazut al luminii ti se potriveste perfect si-ti e si-n nume!

    Quote Originally Posted by miril View Post
    Ce nesimtitor, merge in context. Am fosi si voi fi frate progresist. Vezi ca ne ati batut in final de meci in Giulesti. V-am condus, cam o repriza, fiind in 10 oameni, pana in minutul 82 si in ultimul minut de joc ne-ati bagat sub sine. Rusine, frati giulesteni! COYS!
    Vezi ca eu am comentat acel meci la noi pe sectiune inca de acu aproape o saptamana.
    Si vezi ca n-ai mai intrat intre timp p-acolo. Vezi tu, Mirile, vezi!?

    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Juventus,United,Valencia si Young Boys.
    Valencia mi amiga! Niciodata nu vreau sa se bata cu Arsenal, la nimic! Va prefer pe voi desi inainte nu va asteptam pe la noi in EL! Ei bine Lucica, suntem de-o seama: va astept cu bratele deschise!

    Quote Originally Posted by miril View Post
    Peste, peste...15.
    Sa fii sanatos, sa vedem iarasi batalii intre Rapid si National pt EL!
    Desi eu numa crap de ciuda cand cele doua joaca una impotriva alteia, nu pot sa suport!
    Last edited by Johnny D; 31st August 2018 at 19:33.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #212
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Daca este dat Mourinho afara pana de Craciun,e paranghelie mare pe aici.Bem cu 10 guri.

  3. #213
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Cu Burnley se scoate.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #214
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Cu Burnley se scoate.
    Nici eu nu mai stiu ce sa zic..nici nu imi doresc sa o luam iara pe coaja insa nici nu doresc sa mai stea Murila.Fie ce-o fi.Sunt detasat ca la moarte clinica
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  5. #215
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Idiotenia pamantului e clar ca zboara in curand. Martianu nu numai ca NU pleaca, cica e f aproape sa semneze prelungirea pe 5 ani.
    Ori nu semneaza ala pe 5 ani fara sa stie ceva din culise, ma refer la zborul debilului mintal. Dupa cate i-a facut, nu exista univers in care vrea sa-si uneasca viitorul pe termen destul de lung la o echipa unde antreneaza cizma asta.
    Top 3 United player sub Van Gaal, la 18-19 ani, un sezon intreg....efectiv l-a distrus handicapatul asta, l-a terminat ca jucator.

    Asta e mutarea lui Woodward cica. Pe cand handicapatul pulii mele o da cu "stiti, nu e nimic oficial, etc". E clar o diviziune si o parere diferita la nivelul managementului, senilul vrea sa scape de oricine pe care i se pune pata, pe cand membrii conducerii nu sunt de acord cu *******iile astea. Il joaca si superiorii si jucatorii, e clar ca ceea ce se doreste e o demisie de la sine, ca daca il dai afara tu trebuie sa-i platesti un cacalau de bani. Nu ca ar fi asta o problema, dar jegul ordinar nu merita satisfactia asta.


    Sa vedeti cat de jeg ordinar poate fi....Se zice ca e done deal de cateva zile Martianu' pe 5 ani, si iese asta(Mourinho) la conferinta sa ne zica noua ca nu e nimic sigur, ca sunt supozitii etc. Pai ba handicapatule, in ce univers vii tu aici sa ne bagi baliverne d-astea? In ce univers antrenorul da de inteles public ca nu vrea ca un jucator sa semneze prelungirea? In orice scenariu, e fix invers, dai peste tot declaratii sa pui presiune pe jucator sa semneze, asta face invers, da din gura ca Martianu' sa nu semneze.
    Pai sa nu-l calce tramvaiul la cat de jegos e?
    pe de alta parte nici nu imi doresc in iarna sa fie compromis top 4 si sa jucam iar in Europa League...sunt niste grupe absolut jenante acolo...

    cred ca lui Mourinho i se va trage sfarsitul in UCL...Man Utd a fost mereu eliminata / batuta de echipele din Spania, inclusiv de Sevilla anul trecut...

    si chiar sunt sanse sa mearga mai departe acolo Juve si Valencia...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #216
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Nici eu nu mai stiu ce sa zic..nici nu imi doresc sa o luam iara pe coaja insa nici nu doresc sa mai stea Murila.Fie ce-o fi.Sunt detasat ca la moarte clinica
    Ar fi culmea ca prima victorie a lui Burnley sa fie contra United. Chiar ca zboara Mou in caz ca ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #217
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Ramane de vazut.Eu sufar de 5 ani de cand nu mai e Ferguson si muila nu stie asta.

  8. #218
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Astia de la Liverpool sunt montati rau anu asta sa ia titlu dupa 3 decenii.Ma sinucid de tanar daca o sa se intample asta.

    (((((

  9. #219
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Astia de la Liverpool sunt montati rau anu asta sa ia titlu dupa 3 decenii.Ma sinucid de tanar daca o sa se intample asta.

    (((((
    O poti face de pe blocul unde stau eu.Are 10 etaje si jos e ciment (moarte sigura).

    Suntem pe primul loc si acolo o sa ramanem pana la final.Imi place cum abordam meciurile fata de sezonul trecut si mai imi place ca Jurgen Kloop a facut transferuri cu cap..exact ce ne trebuie pe posturile deficitare.

  10. #220
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Neah cane !!! Scorpioniiiiiiiiiiiiiii

  11. #221
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    westham 0/12...merg pe urmele lui palace care au avut 0 0 7 parca

    man utd isi joaca maine sezonul de premier league...
    daca pierd din nou si fac 3/12 in conditiile in care restul au deja 12/12 sau 10/12...cred ca top 4 e deja compromis...desi e doar etapa 4.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #222
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Ma pis pe top 4.

    La ce **** va mai udati pentru Champions cand esti acolo eliminat de echipe gen Sevilla? Ori eliminat direct din grupe, cum o sa fim anul asta?

    Nu esti Paok, Bate, etc, echipe care fac orgii pentru alea 40 mil...esti United, obiectivul ar trebui sa fie SA CASTIGI!!!! Nu sa fii acolo, cu alealalte, sa te califici.
    Ori nu se poate cu gibonul asta, nu intelegeti odata si odata?
    Daca tu ca fan United te uzi pentru top 4, ar trebui sa-ti schimbi echipa favorita. Spre deosebire de altii, eu am fost in viata cand castigam titluri pe banda rulanta. Asta trebuie sa fie mindset-ul nostru, ori titlu ori esec, nu un ***** de top 4. Ala e dezideratul fanilor altor echipe...

    Sacrific lejer sezonul asta daca dispare handicapatul, nu pot sa-l mai vad inca un sezon, pana in 2020 cand ii expira contractul.
    Prefer lejer un loc 10 si bataie la titlu la anul cu altcineva, decat doua locuri 4 chinuite si umilinte in Champions League, cum ne paste cu asta in cel mai fericit scenariu.
    Last edited by A.Puscas; 2nd September 2018 at 11:10.

  13. #223
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    sunt nascut in 88, am prins multe titluri ale lui United...
    dar cumva prefer sa jucam in UCL mereu, alaturi de echipele mari decat sa joci cu Dudelange in Europa League...
    Juventus in grupe, poate Barca / Real in optimi...meciuri tari, macar vezi cum stai...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #224
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Ce multumire absoluta imi provoaca nelinistile fanilor scums united.Azi o sa pierdeti iara iar Mourinho o sa ramana in continuare

  15. #225
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Ce multumire absoluta imi provoaca nelinistile fanilor scums united.Azi o sa pierdeti iara iar Mourinho o sa ramana in continuare
    Ce as vrea sa iti provoace pen.isul lui Lukaku hemoragie externa in beregate )

  16. #226
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Important e ca v-ati impacat si sunteti iar prieteni
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #227
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    noi batem, spurs pierde la watford...

    definitely did not see that coming...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #228
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Nu am vazut meciul insa nu ma incalzeste cu nimic ca am batut azi.Cand o sa avem constanta atunci zambesc pana la urechi.Ma bucur ptr. Lukaku si sper sa faca treaba mult mai buna ca sezonul trecut

    ggmu !!!

  19. #229
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Nu am vazut meciul insa nu ma incalzeste cu nimic ca am batut azi.Cand o sa avem constanta atunci zambesc pana la urechi.
    Pana la constanta trebuie sa o luati de jos. Mai intai sa cuceriti medgidia
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #230
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Pana la constanta trebuie sa o luati de jos. Mai intai sa cuceriti medgidia
    Bara de le lebar a lui Lukaku este ca sabia cavalerilor templieri.Pe unde umbla cariciul lui,pe acolo umbla si dreptatea Care vrea o portie de dreptate ?

  21. #231
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    L-ai si inecat pe Hingher cu asa comentariu!


    Victorie in deplasare! Deja Una-emerita a obtinut in deplasare cam tot atat cat a obtinut Wenger tot sezonul trecut!
    Altfel e cand retardul Aubumerang e in stanga si in centrul atacului e La-caseta!
    Incet-incet poate-si da seama si Una-emerita cum se joaca fotbalul pe la Arsenal, in ritmul asta poate peste un an gaseste formula ideala!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •