View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 55 of 65 FirstFirst ... 5455354555657 ... LastLast
Results 1,135 to 1,155 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #1135
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Pfff...am batut cu un joc lipsit de culoare,joc modest,plictisitor,infect sau cum vreti voi sa ii spuneti dar sunt fericit ca am invins Cheslea.Mereu e o bucurie cand ii umflam.
    E bn ca ne-am departat la 6 puncte de ei si putem spera in continuare la un loc de Champions League.

    ggmu !!!

    musculita cu pistrui
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  2. #1136
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Ne-au executat rapid si azi!
    Ar trebui sa plece prostul de la echipa, a adus doar jucatori mediocrii in frunte cu Lacazette si Aubumeyang, de panaramele Ceaka si El Nimeni nici nu mai zic. Afara si altu care stie macar s-aduca jucatorii de care are nevoie. De dat afara nu-l da nimeni, trebuie sa plece singur. Giroud e cu o clasa peste kktii astia de Lacazette si Aubumeyang si l-a dat pe un sfert din sumele date pe kktii astia. Penibil. Si mai trebuie sa si vina cineva care sa nu-si bata joc de fotbal si are vreo treaba cu fenomenul asta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1137
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Doamne da sa se termine 8-0! Sa se strige DEMISIA pe stadion, desi habar n-am cum striga englezii treaba asta. Dar merita prostul sa se faca de rusine in ultimul hal daca dupa un sfert de secol la Arsenal te faci de kkt sa astepti pana te striga stadionul afara! Asa meriti!

    As avea o satisfactie deosebita daca s-ar intampla, dar ma-ndoiesc ca astia au coloana vertebrala sa-si strige nemultumirile si pe stadion, nu doar in pub-uri si-n dormitor.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #1138
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Umilință după umilință. Bine Wenger.

  5. #1139
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Na na na na na na naaaaaaaaaaaaa.Portugalia Portugaliaaaaaaaaaaaaa
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  6. #1140
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    just arsenal being arsenal

    #wengerout
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  7. #1141
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Nope, this is not Arsenal. This is Arsenal of the last decade or so.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1142
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    incep sa cred ca milan are o mica sansa...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #1143
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    O sansa mare! Neinvinsa de nu stiu cate drac de meciuri, peste 10. Noi nu ca s-avem bulanu vostru de anu trecut cand ati jucat doar cu echipe de mana a 2-a, dar ghinion si la tragere c-am picat cu una din primele 4 favorite la trofeu inca din optimi, si pe de-asupra si fix in perioada din sezon cand e in forma, tocmai ce i-a scos si pe Lazio din cupa! Lazio fiind a 2-a echipa ca forta de joc si traditie in Cupa Italiei dupa Juventus. Detinatoarea cupei practic. Mai rau era doar daca picam cu Dortmund sau Atletico Madrid. Vom pica 99% in turul urmator cu una din astea daca trecem de voi. Ca sa fie clara treaba.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1144
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Vesnica pomenire.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  11. #1145
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Ce cupa califica in UEFA? Cupa ligii sau FA?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  12. #1146
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Ce cupa califica in UEFA? Cupa ligii sau FA?
    Ambele partare
    Popa stie ca umblati dezgropati partzarilor ?

  13. #1147
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Multumesc, tepare.
    Deci Arsenal prinde cupa UEFA.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  14. #1148
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    https://www.youtube.com/watch?v=Yt0JAeL1SKo


    Noua piesa Luci aka C.o.D

    ggmu !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  15. #1149
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    wba...uber fail...

    chelsea daca pierde la city...si e f probabil...atunci se complica grav treaba ptr ei...

    ii costa infrangerile cu bournemouth si watford...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  16. #1150
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Azi am fost constipat...am plâns de durere fiindcă bucata de caca era foarte mare în circumferință și nu ieseaaaaaa 😭😭😭

    Mi-a dilatat gaura cum se dilată anaconda când mănâncă o vaca. Urlam pe w.c. cu lacrimi în ochi. După 15 minute de chin am băgat mâna în w. C. Si de nervi am strâns rahatul în mână. L-am botezat ''Liverpool"" fiindcă se aseamănă cu echipa cormorana adică puturoasa,dureroasa și enervanta.

    ggmu!!! 😃

  17. #1151
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Cineva sa Eddy-teze postul de mai sus! For the love of God!

    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Ambele partare
    Putin mai mult respect nu ti-ar strica.
    Iisus Hristos n-a vorbit asa cu nimeni si cred ca nu esti atat de sus ca el.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #1152
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Își ia umilință Chelsea azi. Are de tras tare pe final de campionat, altfel termina pe 5.

  19. #1153
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Privesc la Arsenal dezamagit.Un club care are nevoie de un refresh puternic. primul pas e alungarea senilului de 1000 de ani si aducerea unui antrenor bun,al 2-lea este de a vinde ciurucurile si cu banii de pe ele + bani din club sa fie facuta o investitie masiva in vara...actionarii p.u.l.i.i. mele tre sa inteleaga ca suporterii s-au saturat si vor TROFEE si nu dezamagiri ,mai ales ca in acest sezon.

    Iubesc echipa Arsenl si le doresc tot binele...sper sa ia EL si in vara sa se faca ceva cum nu s-a mai vazut pe Emirates vreodata
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  20. #1154
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Privesc la Arsenal dezamagit.Un club care are nevoie de un refresh puternic. primul pas e alungarea senilului de 1000 de ani si aducerea unui antrenor bun,al 2-lea este de a vinde ciurucurile si cu banii de pe ele + bani din club sa fie facuta o investitie masiva in vara...actionarii p.u.l.i.i. mele tre sa inteleaga ca suporterii s-au saturat si vor TROFEE si nu dezamagiri ,mai ales ca in acest sezon.

    Iubesc echipa Arsenl si le doresc tot binele...sper sa ia EL si in vara sa se faca ceva cum nu s-a mai vazut pe Emirates vreodata

    Nu mai jeli Arsenal.Nici echipa ta nu e asa departe de ei partzare.Liverpool e baza.Echipa cu principii nu conglomeratii de ratati cum are Scums,Arsenal si Spurs
    Popa stie ca umblati dezgropati partzarilor ?

  21. #1155
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Liverpool e baza.Echipa cu principii nu conglomeratii de ratati cum are Scums,Arsenal si Spurs
    Fara titlu de 28 de ani, detinuti de catre o companie americana de investitii si cu majoritatea jucatorilor straini
    Sunteti la fel ca si restul, doar ca aveti performante recente mai putine, mult mai putine.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •