View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 51 of 65 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #1051
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Conte pleaca la vara. Sper sa faca cumva sa terminam in top 4, altfel se duce pe pwla sezonul.

  2. #1052
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    10 eu zic ca e un loc bun, orice in afara de locu 11 pentru voi e un progres!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1053
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Bn ca am batut cu chiu cu vai si pe dihaniile de la Huddersfield.Inca 3 puncte sa ne asiguram un loc nenorocit de CL. Sanchez cel mai bun om al nostru...ai auzit Ioane ?

    ggmu !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  4. #1054
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    In afara de faptu ca noi suntem varza in deplasari, lucru greu de anticipat, am anticipat destul de bine inainte de sezon cum se vor desfasura ostilitatile. City campioana sigur, MU pe 2 iar Chelsea cu probleme in a prinde top 4.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1055
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    In afara de faptu ca noi suntem varza in deplasari, lucru greu de anticipat, am anticipat destul de bine inainte de sezon cum se vor desfasura ostilitatile. City campioana sigur, MU pe 2 iar Chelsea cu probleme in a prinde top 4.

    Sincer sa iti spun v-as dori pe voi pe loc de Champions League si pe Chelsea pe 5 sau 6 fiindca vreau ca celsocii sa fie destabilizati si in vara vreau 1-2 jucatori importanti de acolo.Hazard ar fi un super jucator de luat de la ei,Kante si William i-as vrea.In rest sa se spele pe cap cu ce au

    Tottenham si Chelsea pe 5 sau 6...de la Tottenham sunt 3-4 de luat...Kane si Ali fiind primii.

    Trebuie sa dezbinam echipele de top 6 luandu-le jucatorii importanti sa ne putem bate cu City insa tre' si o tactica pe masura nu jocul de mizerie ce-l impune Murila.Ne trebuie un joc direct spre poarta cum face Liverpool sub comanda lui Klopp (din pacate doar cu echipele mari)..cu un joc ca ala distrugem tot...City,Barcelona,Bayern,PSG,Juve,Real...dezvir ginam tot dar sa fim si constanti..nu ca Liverpool

    Ar trebui si un schimb de antrenori..sa li-l dam pe Murila la Liverpool si sa li-l luam pe Klopp

    ggmu !!!
    Last edited by cr7luci; 3rd February 2018 at 18:58.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  6. #1056
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    2-0 min 14 Exact ce ziceam, acasa suntem poate nr. 1 in Anglia!
    E de ne-nteles de ce suntem atat de morcovisti in deplasare!

    3-0 min 19!

    Noroc ca-n EL jucam si acasa Lucica in fiecare dubla, si asa avem o sansa s-o castigam si sa prindem loc de CL. In finala va fi mai greu daca ajungem acolo!
    Last edited by Johnny D; 3rd February 2018 at 19:50.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #1057
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    2-0 min 14 Exact ce ziceam, acasa suntem poate nr. 1 in Anglia!
    E de ne-nteles de ce suntem atat de morcovisti in deplasare!

    3-0 min 19!

    Noroc ca-n EL jucam si acasa Lucica in fiecare dubla, si asa avem o sansa s-o castigam si sa prindem loc de CL. In finala va fi mai greu daca ajungem acolo!
    Sunteti buni ma.V-am dat jucator ca floarea si a venit si partenerul lui de la Dortmund.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  8. #1058
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    Miki cu Auba si cu Lacazette vor face treaba la Arsenal...pacat ca existati doar acasa...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #1059
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    I-am luat sa existam si-n deplasare, cu Sanchez nu a mers!


    Intre noi fie vorba, tot degeaba mi se pare Ceaka ala, daca ar juca fara el si cu Wilshere in locul lui... ar fi bricio-struna! Ar jucar Arsenal de 2 ori mai bine, dar... Wenger e indragostit de parazitii astia de mijlocasi defensivi care nu-s buni nicaieri sa fiu sincer, nu zic toti, dar Ceaka ala sigur e degeaba in 9 meciuri din 10. Cu 2 turbati care vin din spate ca si capcaunii ca si Ramsey si Wilshere am juca cu totul altfel, si nu ne-ar tremura chilotii in asa hal, oricum punctul nostru varza e apararea! Cu sau fara Ceaka ala tot o pwla e, asadar ar trebui sa jucam DOAR IN ATAC, CU AMBII DEODATA! Auzi bai Wenger prost? Nu aude... da-l in maa-sa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1060
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Ce final la Liverpool cu Spurs uhhh.
    Spurs egaleaza cu un super gol in minutul 80.
    Kane rateaza un penalty in minutul 85.
    Salah face 2-1 in minutul 92 dupa o faza individuala de toata frumusetea.
    Alt penalty pentru Spurs in minutul 95(cam usor dat zic eu) si Kane nu mai rateaza.
    2-2 scor final.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  11. #1061
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Superb finalul, primul gol al lui Spurs si al doilea al lui Salah

  12. #1062
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Epic furt pe Spurs. Doua penalty-uri cadou. Ireal frate la nivelul asta. Salah e fabulos, are 21 de goluri deja. Păcat de Liverpool, iar pierd puncte nemeritat.

  13. #1063
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Sper sa nu ii coste punctele astea 2 pierdute in minutul 95.
    Era un meci direct pentru locul 4.
    In loc de 5 puncte diferenta au ramas doar 2.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  14. #1064
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    nebunie, ca in toate derby-urile lui liverpool...

    salah - cel mai bun jucator din premier league si a costat aproape nimic
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. #1065
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Jeguri de arbitri.Incredibil cum intorc soarta unui meci prin acordarea unor penalty-uri care nu se dau.Chelsky daca bate maine,ne trimite pe locul 4.Partarii de la Spurs sunt la 2 puncte dupa furtul asta.Puteam sa fim la 3 puncte de partarii lui Meschinio,acum suntem la 5.Parca suntem blestemati.Macar stiu ca Arsenal are 6 puncte diferenta si momentan nu imi mai fac griji si de ei.

    Nesimtire de rang regal in seara asta.Il iubesc pe Salah din ce in ce mai mult dar imi este teama ca echipe ca Ireal,Varza,Shitty,PeSeGe sau scum spurcated or sa ni-l ia cand azvarla cu suta de milioane de lire.Doar atat stiu echipele astea cacaioase.L-am luat la un pret foarte bun...are un sezon extraordinar si vin echipele astea de mercenari sa ni-l atraga in spirala lor.Le urasc...le-as vrea desfiintate.

  16. #1066
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Sunt niste viermi infecti cei de la tottenshit.Au demonstrat asta astazi.

  17. #1067
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Abia astept sa bage proba video in PL.Nu se mai poate...m-am saturat de hotii.
    Popa stie ca umblati dezgropati partzarilor ?

  18. #1068
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Un meci palpitant cu faze frumoase, foarte disputate si discutate, goluri superbe si terminat cu un rezultat echitabil, dupa mine.

    Revenind la meci, nu arbitrul a fost de vina ca antrenorul lui Liverpool a jucat in repriza a doua ca sa pastreze rezultatul. O fi el bun Gegenpressing-ul dar are si parti negative. Chestie de benzina, pana la final. Spurs si a facut singur un deserviciu in minutul trei facand un cadou lui Liverpool dar apoi a profitat si dominat in a doua si putea chiar sa castige meciul daca Kane tragea primul penalty ca pe al doilea.

    Sa revenim la penalty-uri Deci, la primul penalty, Kane aflat initial in offside a fost scos din offside de faptul ca balonul a fost deviat de doua ori, prima data de Wijnaldum si decisiv de Lovren ca apoi portarul sa ii ia calcaiul lui Kane, cu umarul. Golul doi nu a fost usor de judecat. Din unghiul normal al camerei de luat vederi, unghiul si al arbitrului principal, nu s-a vazut decat ca Lamela a cazut in careu. In schimb la camera de vederi din laterala cea a unghiului arbitrului de linie se vede cum VVD incercand sa loveasca balonul il loveste din spate in genunghi pe Lamela. Sper sa nu dezvolte un chist Baker, din cauza asta. N-a fost intentie dar asta nu conteaza caci orice infractiune in careu se sanctioneaza.

    Eu inteleg ca unii suporteri ai lui Liverpool se simt nemultumiti de rezultat dar sa ii tragi respunzatori in teapa, scotand viermii din gura, la inaintare, ca au aparat culorile clubului pe cei de la Spurs, asta da dovada de altceva. Cat despre unii suporteri "neutrali" obisnuiti sa puna mana pe pistol la auzul numelui Tottenham Hotspur, sa fie atenti la...ricoseu.

    In ceea ce ma priveste, COYS!
    Last edited by miril; 5th February 2018 at 09:11.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  19. #1069
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Kane s-a aruncat la primul penalty înainte sa fie atins, iar la al doilea VD si-a tras piciorul la timp, a fost atingere, dar nu a dat în el. Nu orice atingere e fault, ca nu e baschet aici.

  20. #1070
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Kane s-a aruncat la primul penalty înainte sa fie atins, iar la al doilea VD si-a tras piciorul la timp, a fost atingere, dar nu a dat în el. Nu orice atingere e fault, ca nu e baschet aici.
    Ai perfecta dreptate Pistolarule.Nu stiu ce aiureza Miril pe acolo dar bate campii grav.Nu mi-e de mirare,spui Miril si sufli mucii in ciorba sau tragi apa la w.c..A vazut alt meci sau nu vrea sa recunoasca adevarul ca a fost furt pe fata.Eh dracia dracului.
    Popa stie ca umblati dezgropati partzarilor ?

  21. #1071
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Esti sigur? Eu nu as fi in locul tau. Kane nu-i Alli, Hazard, Pedro sau Fabregas. E un jucator corect in intentii si fapte dar nu e inger ci om. Uita-te si judeca singur.

    http://ourmatch.net/videos/04-02-201...enham-hotspur/

    Cat despre Lamela tu ai vazut ce am vazut si eu si multi ca noi, inclusiv arbitrul principal, cu camera de vedere principala, adica miscarea de retragere a piciorului care l-a lovit pe Lamela in...fund. Faultul s-a dat pentru ca VDV l-a lovit anterior de cele de mai sus. VVD l-a lovit neintentionat ce-i drept, dar care nu-l scuteste de responsabilitatea de a se uita imprejur, pe Lamela in partea posterioara a incheieturii genunchiului. Asta se vede cu camera de filmat laterala pozitionata pe campul vizual al tusierului. Unde vezi asta? Cauta si tu o serie de instagrame de pe Twitter si o sa te convingi. A propos, de cand esti purtatorul de cuvant al echipei de fotbal Liverpool? Stiu, iti place dreptatea. Si compania lui Vlad Tepes, iubitor de muci in ciorba.
    Last edited by miril; 5th February 2018 at 14:07.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •