Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 148 to 168 of 205

Thread: FA Cup 2016-2017

  1. #148
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0
    Mu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #149
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    United e o echipa de soldati antrenati pentru dreptate,biruitorii raului si arma impotriva raului.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  3. #150
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    United e o echipa de soldati antrenati pentru dreptate,biruitorii raului si arma impotriva raului.
    Fals. Acest titlu este rezervat lui George Becali. E un fel de Obi Wan Kenobi, dar mult mai intelept.

  4. #151
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dante7 View Post
    Fals. Acest titlu este rezervat lui George Becali. E un fel de Obi Wan Kenobi, dar mult mai intelept.
    Normal ca zici ca e fals atat timp cat tu esti nucleul luciferian al depravarii si al pierzaniei sufletesti.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  5. #152
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0

    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    United e o echipa de soldati antrenati pentru dreptate,biruitorii raului si arma impotriva raului.
    Normal, ca de-aia va zice diavoli! Ceea ce luciferul de Dante nu e!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #153
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post


    Normal, ca de-aia va zice diavoli! Ceea ce luciferul de Dante nu e!
    Te salut Johnny ! Te stimez fiindca imi esti drag.Imi cer scuze in mod public fiindca te-am jignit de cateva ori.A fost doar ptr. amuzament fiindca eu nu iti port ura. Imi cer scuze.Sper sa le accepti.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  7. #154
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Normal ca zici ca e fals atat timp cat tu esti nucleul luciferian al depravarii si al pierzaniei sufletesti.
    That's Dante ! M-am dus, l-am vazut pe lucifer (parea prins cu treburi), i-am vazut cele 9 cercuri, m-am plictisit si m-am carat in paradis cu aripi de cormoran
    De fapt, stai... daca eu sunt nucleu luciferian si tu esti fan United... asta inseamna ca... BAH, UNDE-MI ESTE STATUIA ?! Hai, la treaba

  8. #155
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Superb meci. Atat.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  9. #156
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Au fost goluri unul si unul. Conte se duce dupa dubla in primul lui sezon.

  10. #157
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,360
    Reputatie
    0
    Ce meci. Hai cu dubla istorica.

  11. #158
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    conte ia o echipa de pe locul 10 si va face eventul cu ea..
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #159
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Foarte fain meciul multi jucatori au iesit in evidenta de la ambele echipe, insa mie personal mi-a placut de Eriksen foarte mult, care a facut ce a vrut cand a avut mingea la picior. Sunt curios daca Arsenal-City poate fi chiar mai spectaculos.
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  13. #160
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    A îmbătrînit Cech si a devenit fricos. Golul încasat în minutul 50 este clar al lui, după ce Aguerro si-a prelungit mitocăneshte mingea. Un portar mai dezinvolt ar fi iesit la blocaj si ar fi scos mingea. Dar Cech e pătzit ...

  14. #161
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0
    Ce zici Eko? Ti-am zis ca mereu sunt sanse, cat de mici!


    Asa arbitraj n-am avut cu City niciodata, astia ne-au furat pe unde ne-au prins, acu a fost pe dos!
    Desi n-au fost faze chiar atat de clare, dar le-au judecat pentru noi. E usor sa castigi cand arbitrul te mai si ajuta.



    Si daca ne calificam in finala ca mai e totusi o minirepriza din meci, cat de celsoci or fi aia, FA e competitia noastra, ei sunt strainii aici!


    Sansele au crescut mult.

    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Te salut Johnny ! Te stimez fiindca imi esti drag.Imi cer scuze in mod public fiindca te-am jignit de cateva ori.A fost doar ptr. amuzament fiindca eu nu iti port ura. Imi cer scuze.Sper sa le accepti.
    Pt tine nu pot sa ma supar, esti un copil care mi-e simpatic, mereu mi-ai fost.
    Daca nu ma supar nici pe tatarii aia cu pretentii exagerate la inteligenta care ma jignesc direct in repetate randuri si total premeditat, nu la nervi, cum sa ma supar pe tine?
    Am pielea de crocodil transformata in peste un deceniu de forumism aspru.
    Si daca bate Arsenal, sunt Iron Man, poti sa ma prinzi si sa si scupi ca Mutu, ca rad de tine singur in carapace!

    Quote Originally Posted by Elgorriaga View Post
    A îmbătrînit Cech si a devenit fricos. Golul încasat în minutul 50 este clar al lui, după ce Aguerro si-a prelungit mitocăneshte mingea. Un portar mai dezinvolt ar fi iesit la blocaj si ar fi scos mingea. Dar Cech e pătzit ...
    A fost nehotarat la Aguero asa e, daca nu s-ar fi oprit in ultimul moment, probabil l-ar fi blocat pe argentinian, ca mingea ii era destul de departe de el.
    Dar cum a scos la faza aia cu degetele in bara ti-a placut? World Class! Rar portar sa poata scoate o minge care se duce in bara, bara interioara a portii ar fi fost acolo.
    Last edited by Johnny D; 23rd April 2017 at 19:19.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #162
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0
    Ramsey asta continua insa sa fie o carpa de jucator, am zis din startul sezonului ca pe asta trebuia sa-l dea Wenger si sa-l pastreze pe Wilshere, si se vede acum de ce.
    Din pacate si Bellerin anu asta a cam fost pe langa fotbal, ca multi de la noi. Dar e tanar, e greu sa ai 2 sezoane foarte bune la rand, asta il va ajuta si anul viitor va fi mai bun.


    Holding si Garbriel!
    Cum l-a spart Gabriel pe chinezul spaniol, doar i-a pus genunchiu pe pulpa si ala s-a kkt tot pe el, zici ca e de sticla!


    Monreal a fost zeu astazi! Chiar cand face greseli in aparare nu prea ai ce sa zici de el la cat alearga omul ala in atac, zici ca are 3 plamani. Dar astazi a fost si excelent pe faza defensiva, d.p. meu d.v. omul meciului cu acea executie excelenta de la gol.


    Ox iar a fost bine. La el depinde moraul mult, azi a jucat bine, e si centrarea aia care a nimerit-o. Walcott e cel care trebuie sa stea pe banca, e sub Chamberlain.


    Restul echipei a incercat dar n-a reusit mare lucru, macar a incercat in alte meciuri nici atat.


    Side note: Xhaka did not suck. :|
    Last edited by Johnny D; 23rd April 2017 at 19:29.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #163
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Iar s-a scos părintele Arsenie pe final de sezon ...

  17. #164
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1


    Arsenal cu Cupa si Wenger inca 5 ani, scenariul ideal.

  18. #165
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,889
    Reputatie
    0
    Stai ca nu e castigata! Om fi noi shefi in FA Cup dar Celsocul e Celsoc, sansele sunt deschise.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #166
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Frumos meci. Nu ma asteptam sa joace asa bine Arsenal. Gabriel la cel mai bun meci de cand e la Arsenal . Holding a costat 2 milioane .

    Astea cu "Wenger inca nu stiu cati ani" sunt *****uri troll footbal pentru prunci de 15 ani. Wenger a semnat prelungirea in ianuarie si daca pierdea 10-0 tot ramanea la echipa inca 2 ani .

    Cat despre Pep...naspa. Nu ai cel mai bun lot si cel mai bun jucator din lume si dintr-o data fotbalul e mai greu. Cine se astepta?

  20. #167
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Mi-a placut jocul lui Arsenal de ieri, a reusit mai bine sa ii valorifice vedetele, adica pe Alexis si asta s-a vazut.
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  21. #168
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    pep la ce lot are trebuie sa faca mai mult decat tripla eliminare cu man utd (league cup), arsenal (fa cup), monaco(doar optimi UCL) si poate poate locul 4 in campionat,
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •