Page 238 of 265 FirstFirst ... 138188228236237238239240248 ... LastLast
Results 4,978 to 4,998 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #4978
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    cienzule, te rog sa te porti cu blandete cu hingherul,are falcile franjuri!!

  2. #4979
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ieri vorbeam de Viorica Dancila. I-am dat o bila alba ( contrarea dura a unui comisar european care spunea tampenii ) si o bila neagra pentru ca o va mentine pe pupila lui dragnea la mai.
    Faptul ca avem prima femeie PM e un lucru pozitiv. Dar, pentru mine, nu e suficient. Ea trebuie sa devina un adevarat"barbat" de stat. Dupa 20 ani noi am avut doar ****ri pe post de presedinti si prim-ministri. Nu am mari sperante ca Viorica Dancila va putea fi un adevarat "barbat" de stat.
    Poate unii nascuti prea devreme sau prea tarziu nu stiu : singurul barbat de stat din istoria romanilor, s-a numit Ioan Antonescu. De aceea l-au si executat comunistii si rusii.
    Cand se va naste un al doilea Ioan Antonescu ne vor raveni. Pana atunci circul dragnea-iohanis-orban-turcan-nicusoros-clotilde-macovei-covesi-hunor va continua.

    Cea din poza este un "barbat de stat". Si nu glumesc.
    Attached Images Attached Images

  3. #4980
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    cienzule, te rog sa te porti cu blandete cu hingherul,are falcile franjuri!!
    Da ce, el a avut mila de Paul?
    "INTERZIS"!

  4. #4981
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai tu nu vezi ca am facut om din Paul???
    acum e mai sanatos ca Ion
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #4982
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    De te-ar trata soacra cum il tratezi tu pe Paul
    "INTERZIS"!

  6. #4983
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    cica Spiderman,Batman si Superman si-au dat demisiile...a aparut unul mai tare,Teleorman...
    granita la Orsova!

  7. #4984
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    bancuri rasuflate delacaras!

  8. #4985
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Buna ziua. Viorica e femeie de la tara. Comunista de mica, nascuta la Rosiorii de Vede.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  9. #4986
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Taranca Vasilica - Viorica e o lady pe langa Cosette

    "Iesiti in ger,/ Daca Serviciile o cer,/ V-asteapta celula,/ Daca vi se rupe p..!"



    http://www.national.ro/razvan-ioan-b...e-611374.html/
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  10. #4987
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Bobi s_a nascut poet!
    Cum e vremea pe Vale, mergem la derdelus?

  11. #4988
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Taranca Vasilica - Viorica e o lady pe langa Cosette

    "Iesiti in ger,/ Daca Serviciile o cer,/ V-asteapta celula,/ Daca vi se rupe p..!"



    http://www.national.ro/razvan-ioan-b...e-611374.html/
    superb articolul! Bah hastagilor, daca si Boanchis face misto de voi.....vai de piula voastra!


    APP , ce inseamna tefelisti, ca l-am auzit si pe Cristoiu.....se pare ca am pierdut multe de cand nu imi mai pasa de politica asa de tare ( nu deloc)?

  12. #4989
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    tanar, frumos si labagiu...scuzati, liber!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #4990
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    aaaaaaa

    merci

  14. #4991
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    avec plaisir!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #4992
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Bah, maine e ziua cea mare. maine e marele miting ! Maine e marea lovitura de stat!




    Maine vom vedea cat de cakat e toata manipwlarea asta sekurista! Maine e marele esec!!!

  16. #4993
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    bre, acum eu sunt cel lasat in ceata. ce miting au terfelistii maine?
    Last edited by delaoltenia; 19th January 2018 at 18:15.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #4994
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    tu esti.....plecat din tara? cum ce miting?


    MARELE MITING!! MITINGUL FATAL! PALITURA DE OSANDA!

    Au plecat frustratii pe jos din diverse localitati, au mediatizare maxima! Nu ma intreba si NU II INTREBA ce vor, nu stiu nici eu nici ei!


    Un lucru stiu sigur, perioada Basescu-Macovei nu mai e posibil in Romania! E gata! Cu cat inteleg si basistii frustrati asta, cu atat suferinta lor va fi mai scurta!
    Last edited by Tim; 19th January 2018 at 18:19.

  18. #4995
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    sunt cat se poate de serios, chiar nu stiu. in primul rand ca nu sunt interesat de actiunile tembelilor frumosi si tineri dar nici de cei aflati la guvernare. dpmdv la fel de tembeli dar mai putin tineri.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #4996
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    tu esti.....plecat din tara? cum ce miting?


    MARELE MITING!! MITINGUL FATAL! PALITURA DE OSANDA!

    Au plecat frustratii pe jos din diverse localitati, au mediatizare maxima! Nu ma intreba si NU II INTREBA ce vor, nu stiu nici eu nici ei!


    Un lucru stiu sigur, perioada Basescu-Macovei nu mai e posibil in Romania! E gata! Cu cat inteleg si basistii frustrati asta, cu atat suferinta lor va fi mai scurta!
    Imi pare extrem de curios(sau nu prea) ca in ultimii ani, la astfel de mitinguri marea majoritate habar nu aveau de ce se afla in strada!
    Ca s-au obisnuit sa iesim ca sa socializam cu restul injurand intr-un anumit sens...
    Ca s-au obisnuit sa fim romantici pe vreme de ploaie, fara umbrela...
    Ca asculta comanda...
    Ca au transport si vreo masa gratuita...
    Ca intr-adevar si-au dat seama de definitia cuvantului politica....(lucru indoielnic, si aici nu ma refer la ruralii Hingherului care pe o suma oarecare cu care sa isi cumpare o galeata, si cu transport gratuit ajung prin piete la demonstratii...aia fiind doar 1% din statistica 'falcosului" )
    Ca vor schimbare ...bine, aici nu ii inteleg.Ba frate...iesiti 10000, 20000....100000....pana la 3200000 mai este.In demoicratie majoritatea decide!Asa e logic.Nu?

    Si as mai avea de continuat, dar...nu am cu cine discuta.Toti se pregatesc de miting
    "INTERZIS"!

  20. #4997
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pentru mine mitingul cel mai tare l-am vazut, cred, ieri. 3 Doamne/Domnisoare , in fata Cotoceniului, aveau 3 foi pe care scrisesera " DE CE?"

    Parerea - tot a mea - este ca intrebarea era incompleta . Cred ca Doamnele au vrut sa spuna : "DE CE NU NE PENETRATI?"
    Asa a aparut un nou HASTAG
    #FEMEI NEPENETRATE

  21. #4998
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    parca lenin spunea ca orice gospodina poate sa conduca statul!
    QED!

    ps.daca dragnea nu va dovedi dna,dna il va dovedi pe el!
    la mintea clovnului!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •