View Poll Results: Ce echipa va fi campioana Angliei in acest sezon?

Voters
48. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    12 25.00%
  • Liverpool

    8 16.67%
  • Arsenal

    4 8.33%
  • Chelsea

    7 14.58%
  • Manchester City

    8 16.67%
  • Tottenham

    3 6.25%
  • Leicester

    2 4.17%
  • Everton

    1 2.08%
  • West Ham

    1 2.08%
  • Swansea

    0 0%
  • Southampton

    0 0%
  • Stoke

    0 0%
  • Watford

    0 0%
  • Sunderland

    0 0%
  • Bournemouth

    0 0%
  • Crystal Palace

    0 0%
  • West Bromwich

    0 0%
  • Burnley

    0 0%
  • Hull

    1 2.08%
  • Middlesbrough

    1 2.08%
Page 161 of 162 FirstFirst ... 61111151159160161162 LastLast
Results 3,361 to 3,381 of 3391

Thread: Barclays Premier League 2016/2017

  1. #3361
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Looks good, mai poate plusa vreo 30 de mil pe Mbappe Wenger daca chiar vrea sa-l ia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #3362
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    deci sunderland ia in jur de 110 milioane de euro, mai mult decat campioanele germania, italiei, frantei...

    this is funny...cu atatia bani, cum sunt atat de penibile echipele din anglia in europa, nu voi intelege niciodata.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #3363
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Pentru ca se concentreaza in principiu pe PL. Si pentru ca iau multi jucatori overrated.
    Cei mai buni merg la Barca, Real, Bayern, restu vin in PL pe mai multi bani decat merita.

    Cu alte cuvinte... se poate zice ca PL e un campionat al mercenarilor mai degraba decat al valorilor, si acesti mercenari niciodata nu vor putea sa-si dea viata pentru club. Doar pentru banii clubului, e cu totul altceva fata de niste jucatori din alte tari care au si ceva valoare dar si joaca la cluburi pe care le iubesc si ii scot afara pe mercenarii din PL pe unde-i prind. Sau mai bine zis lupta pentru asta de 2 ori mai cu ambitie si ardoare si astfel ca le si iese!

    Asa ca o paranteza, toata lumea uraste bogatanii - mai ales daca nici nu-si merita banii, si eu la fel, putini sunt exceptiile!




    Juve e echipa cea mai buna din Europa in acest moment si asta pentru ca si-a construit o superechipa cu bani putini, vand scump si cumpara ieftin, si mai si au unul din cele mai bune jocuri de pe continent. Jos palaria!
    Last edited by Johnny D; 3rd June 2017 at 16:30.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #3364
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Tiote, fostul jucator a lui Newcastle, a murit la 31 de ani in timpul unui antrenament cu o echipa din China unde activa acum. Rip. http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...es-age-30.html

  5. #3365
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Ala de ne-a dat gol cu un voleu de la 30 de metrii cand ne-au intors de la 0-4. Ce se-ntampla cu negrii astia!?
    Culmea e ca si ala de la Dinamo Ekeng daduse gol de la 40 de metrii cu un voleu, si mai si. Negrii astia cu voleuurile SF au viata in pericol se pare ca.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #3366
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Hazard s-a rupt in cantonamentul Belgiei (fractured ankle) si a fost operat. O sa lipseasca urmatoarele 3 luni.

  7. #3367
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Astazi se trage tintarul pentru noul sezon de Premier League.
    http://www.skysports.com/football/ne...european-dates

  8. #3368
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Te-ntelegem si noi... la cat de mult spectacol si interes e pentru Serie A, ne tragi si tintarul p-aici cat mai devreme posibil!
    Dar daca tot te vad cufurit p-aici de luni bune, tre sa-ti si alegi o echipa cu care sa tii, care sa te caracterizeze! Nu mai merge doar asa cu zaharelu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #3369
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Dardarila e cu United, se stie.

    Doar e diavol.

  10. #3370
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Premier League Fixtures 2017-2018

    http://www.bbc.com/sport/football/pr...eague/fixtures
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  11. #3371
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Misto de Everton Din etapa a doua intalnesc pe rand: City, Chelsea, Spurs, United

    Etapa 2: Spurs - Chelsea si in a 3-a avem pe Liverpool-Arsenal.

    Jhonny, suge o ceapa si iti trece

    Puscasule, Diavolo e una singura Voi tine cu echipa la care va merge Lukaku din Anglia. In rest, voi tine cu underdogu'

  12. #3372
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    United nu are in primele 7 etape meciuri cu alealalte 5 echipe de top.....in caz ca era un pic nevoie de integrarea jucatorilor noi, e bine ca nu ai derby-uri devreme.

    Daca nu faci 19/21 aici, mai ales ca ti se impute scheduling-ul ulterior, esti slab rau.....make or break period.

  13. #3373
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Puscasule, Diavolo e una singura Voi tine cu echipa la care va merge Lukaku din Anglia. In rest, voi tine cu underdogu'
    Deci cu Liverpool!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #3374
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Sezonul trecut am simpatizat cu Everton doar pt ca il aveam la fantasy pe Lukaku si imi place jocul lui. Sincer, cred ca dintre toate meciurile din EPL cele mai multe pe care le-am urmarit au fost cele ale lui United (pe care inevitabil i-am urmarit si in Europa League).

    Nu ma incanta stilul lui Mourinho insa imi place sa-l oftic pe un amic la munca ce tine cu Liverpool. Deci combinatia Everton+United suna bine In principiu urmaresc meciurile de sambata de la 14.30 si 17 , pe cele de duminica (mai putin cel de la ora 18.30 pe care il vad ocazional) si desigur luni de la ora 10.
    Last edited by dardar_3; 14th June 2017 at 15:35.

  15. #3375
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Ce se aude cu televizarile?
    Tot dolce are ziua de duminica? Sezonul asta am pierdut multe derby-uri si poate schimb furnizorul daca o mai tine tot asa RDS-ul.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  16. #3376
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Premier League: Eurosport 1,[22] Dolce Sport[23] (Sunday) until 2019
    FA Cup: Digi Sport, Dolce Sport
    FA Community Shield: Digi Sport, Dolce Sport
    Football League Cup: Digi Sport [24]

    Cred totusi ca poti vedea pe Eurosport Player meciurile de duminica. Eu o sa incerc sa vad daca merge. Abonamentul nu e scump: 17 euro anual sau 3 euro pe luna.

    Varianta de rezerva e abonament la Dolce (ai si Champions League dar depinde de banda - eu nu am putut vedea meciul Barcelona-PSG pt ca nu a mers) cu 5 euro pe luna.


  17. #3377
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    17 euro pe an nu suna rau daca e stabil.
    Te mai intreb la inceputul campionatului, sa-mi zici cum se comporta.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  18. #3378
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Abonamentul ala la Dolce e cea mai mare teapa posibila. Nu mi-au mers majoritatea meciurilor vara trecuta la Euro si nici in UCL meciurile mari la care logic se uita toata lumea.

  19. #3379
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Eurosport Player e de la Dolce?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  20. #3380
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu, e de la eurosport.
    eu am dolce de ceva ani si nu am avut niciodata probleme..
    retired.

  21. #3381
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •