View Poll Results: Ce echipa va fi campioana Angliei in acest sezon?

Voters
48. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    12 25.00%
  • Liverpool

    8 16.67%
  • Arsenal

    4 8.33%
  • Chelsea

    7 14.58%
  • Manchester City

    8 16.67%
  • Tottenham

    3 6.25%
  • Leicester

    2 4.17%
  • Everton

    1 2.08%
  • West Ham

    1 2.08%
  • Swansea

    0 0%
  • Southampton

    0 0%
  • Stoke

    0 0%
  • Watford

    0 0%
  • Sunderland

    0 0%
  • Bournemouth

    0 0%
  • Crystal Palace

    0 0%
  • West Bromwich

    0 0%
  • Burnley

    0 0%
  • Hull

    1 2.08%
  • Middlesbrough

    1 2.08%
Page 11 of 162 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 211 to 231 of 3391

Thread: Barclays Premier League 2016/2017

  1. #211
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Ce oscilant joaca Borussia Livermund. Eh, bine ca le-a iesit Coutinho cred ca are loc la orice echipa din lume. Speram ca si Firmino sa fie de acelasi nivel. Speram... Cred ca l-am subestimat pe Mane, poate e ceva de capul lui.
    Momentan Utd pare mult mai solida fata de Arsenal si Liverpool. Poate face Klopp vreun miracol si Liverpool joaca meci de meci cum a facut-o azi de la 1-1 pana la 4-1.

    Zlatan si Mourinho o sa faca o echipa de senzatie anul asta. Isi intalnesc dusmanii comuni Pe Wenger si Guardiola.

  2. #212
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Countinho n-are avea loc la orice echipa din lume pentru ca ar pupa imediat banca imediat cum face 3-4 meciuri la rand proaste, asa cum face la Liverpool.

  3. #213
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    acum mie nu-mi convine ca a dat golu ala din lovitura libera.
    la nivel de psihic coutinho e nicusor stanciu. a dat gol o data o sa traga cum pune picioru pe ea.
    retired.

  4. #214
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Daa, ar trebui sa pierdem toate meciurile, ca nu cumva sa si-o ia in cap astia.

  5. #215
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu, ar trebui sa ajunga si el la o maturitate, sezonul trecut am trait din el dar cred ca daca nu tragea din toate pozitiile cum punea picioru pe minge nu mai era nevoie sa traim din golurile lui
    retired.

  6. #216
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Countinho n-are avea loc la orice echipa din lume pentru ca ar pupa imediat banca imediat cum face 3-4 meciuri la rand proaste, asa cum face la Liverpool.
    Altfel joci cand ai coechipieri de calitate.

  7. #217
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    http://spielverlagerung.com/2016/08/...at-sunderland/

    Un articol misto despre ce a jucat City cu Sunderland

  8. #218
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1

    Cool Trompa lui Lucius

    Are Luci-ntre picioare
    Un mutant extrem de mare !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  9. #219
    manager skateboard's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    277
    Reputatie
    1
    Go Man.Utd !!!
    Man.Utd. - Forever
    -daca nu traiesti, degeaba mai vezi esenta-

  10. #220
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Are Luci-ntre picioare
    Un mutant extrem de mare !!!
    Cu totii avem

  11. #221
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by corello View Post
    Cu totii avem

    Voi nu aveti mutanti
    Aveti pureci imigranti )
    Ce face Luci cu scula
    Nu face Dorel cu bascula =))))))))))
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  12. #222
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    Miki a vrut neaparat sa plece de la Borussia. O sa cam frece banca la Manchester...
    Un ***** moale ....

    Mata e clar jucat pentru a-i creste cota si sa vina dracu o oferta oficiala pentru el...cred..sper

    Oricum, n-ai cum sa justifici Mata titular, Miki pe banca, niciodata in universul asta

    Chiar daca ambii sunt jucati ca RW, care nu e pozitia lor ideala....joci cu Miki in 100 din 100 scenarii, daca ai de ales intre cei doi

    Repet, raman la parerea ca Mata joaca acu 2-3 meciuri, pana vine o oferta semi credibila si se tireaza....nu-l vad ramanand in fata lui Miki la pecking order in luna Septembrie

  13. #223
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    La ce lot are United in momentul asta, cred ca exista un singur semn de intrebare in primul 11 in momentul asta, in viziunile a 90% din fanii ei:

    De Gea/Shaw/Bailly/Smalling/Valencia/Pogba/Martial/Rooney/Miki/Zlatan...intro lume ideala, fara accidentati/suspendati

    Am lasat vacant un post de mijlocas central...acolo nici Mourinho nu cred ca stie pe cine sa joace....cred ca vom avea o perioada o rotatie, pana iese unu' in evidenta, sau se mai tireaza cativa

    Din Herrera/Schneiderlin/Carrick/Fellaini il prefer pe primul ...dar depinde de matchups, cred ca o sa fie cam singurul post care o sa se schimbe relativ des, fara UCL si istoricul lui Mourinho(care stim ca prefera sa nu faca schimbari multe in primul unspe')....in mare asta o sa fie echipa meci de meci

    Bine, nu m-ar deranja sa scapam de niste rebuturi, si sa adaugam un Tielemans cum se zvoneste

  14. #224
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    ****eeeeeeeeeee Rihanna! Nu pot sa cred ca am lasat o nebunie cu 7 goluri si un BVB - Bayern pentru un rahat care a cantat 75 de minute...

    Plm...un ax central cu Chambers - Holdinh si Coquelin - Elneny e sortit esecului...Xhaka a iesit relativ devreme de la Euro...de ce nu l-a bagat? Cazorla nu mai e in gratii de a fost rezerva sau a avut ceva accidentare?

  15. #225
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Xhaka s-a vazut ca este in urma cu pregatirile. A dat facut vreo doua preluari de ziceai ca balonul s-a lovit de gard. Cel putin asa am vazut eu.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #226
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Nu te duci la rihanna in europa. Sau, ma rog nu in romania. In aer liber merge doar unde lumea se duce ca la concert, canta, face atmosfera. La noi poa' sa puna si scaune, ma rog, liverpool-arsenal a fost spectaculos doar pentru ca arsenal nu avea aparare si liverpool nu avea mijloc.


    Avand in vedere ca daca l-a jucat pe lallana la centru cu arsenal probabil o sa o faca tot sezonu vreau sa plece can. De preferat la borussia. Nu ai cum sa preferi un jucator slab ( ma pis pe el de gol, il dadea oricine) in fata unui potential world class. Lallana nu are nici macar o singura calitate care sa iasa in evidenta. E rapid dar nu prea, paseaza asa si asa, e putin mai tehnic ca skrtel, trage rar si deobicei prost.
    Alearga frumos, cam atat, are pozitie frumoasa cand fuge. Creativitate 0, pozitionare -1. Stamina are

  17. #227
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    LOL. Si vrei sa joace la ora asta cu Can pentru ca poate va deveni world class? Omul e prea haotic, comite greseli, nu-si respecta pozitia in teren. E o bomba cu ceas.
    Muzzwrinka

  18. #228
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Ce-as trage'o pe carici pe Ileana Ciuculete.

  19. #229
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Sa se inteleaga : vorbim aici despre un jucator care a trecut pe la bayer si bayern, la toate nationalele de juniori ale germaniei si care tocmai din cauza faptului ca este EXTREM de disciplinat tactic a jucat si fundas central si fundas dreapta si in fata apararii si mai sus, pentru ca stie sa respecte orice pozitie si instruction dat.
    Si e o "bomba cu ceas".

    Yeah mate, make sense.

    Si nu, nu vreau sa joace pentru ca e printre putinii nostri jucatori cu potential de world class ( pe care o sa si-l atinga daca pleaca) vreau sa joace pentru ca nici wijnaldum nici lallana nu sunt mijlocasi centrali si pentru ca mijlocul nostru nu exista. La meciul cu arsenal : lallana, wijnaldum, coutinho si firmino erau CAM de meserie si imparteau 4 pozitii. Daca nu aveam alea 20 de minute de joc si golul lu coutinho luam **** cu gratie.
    Last edited by reivan; 15th August 2016 at 14:50.

  20. #230
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Are o chifla umeda si dulce.O piersicuta pufoasa asteptand sa fie strapunsa de o **** monstruos de belita si venoasa.

  21. #231
    manager skateboard's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    277
    Reputatie
    1
    asta e nefe...virginache...puber
    Man.Utd. - Forever
    -daca nu traiesti, degeaba mai vezi esenta-

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •