Page 9 of 19 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 169 to 189 of 396

Thread: Daca nu acum, atunci cine?

  1. #169
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,137
    Reputatie
    1
    Daca era intr-o zi buna, putea sa dea macar 2 penalty Asta e, ma mut la Gijon, vad ca-i iritata toata lumea acolo...si arbitrul e bun

  2. #170
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Parca esti Predator, asa cauti scandalul cu lumânarea

    Am scos cu un live ce eram pe minus, la storia continua

    Nu e vorba, din ce am pus pe forum eram cateva pesetas in plus.

    Am 1, gg si over 2.5 la CFR. Sa vedem ce spun zarurile, Ninele

  3. #171
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    2 cartonase galbene in primele 4 minute la CFR - Astra, cine a pus 10 mil pe over la cartonase, tocmai a avut orgasm!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #172
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai cred ca Pulea de la oi a pus, ca Ciorbica pandea in Spania

    Ceva tenis azi? Care sa iasa, vreau sa zic

  5. #173
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Kerber si Murray tot ce-am pus, puneam si pe Mayer in finala dar n-am apucat, era clar.


    3 galbene si 1-1 min 11 Capitane, tot ce-ai vrut a iesit, mai putin cornere!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #174
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E bine. Nu o zi stralucita, dar e bine cand nu vii cu bani de-acasa sa completezi

    Un gol. De preferat al gazdelor.

    Din Kerber si Murray nici cota 2 nu fac...

  7. #175
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    De ce al gazdelor, iar vrei sa le dai titlul clonelor?
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Din Kerber si Murray nici cota 2 nu fac...
    Important e sa iasa, nu cota. Ce-i drept pe Kerber nu sunt asa sigur.
    Ieri am avut un ghinion iesit din comun, 2 bilete pierdute pe Ajax vreo 6-8 mil, 1 bilet pe Legia vreo 3 mil, 2 bilete pe Halep vreo 6 mil... mereu am pus o carpa de meci pe un bilet si-am pierdut. Ba chiar si-n singuru bilet de mi-a iesit, m-a futut Arsenal c-au fost importenti in fata portii sa dea un amarat de gol imposturilor alora de la Leicester din atatea ocazii, pusesem fara egal 1.70 in loc sa pun X2 c-am fost aproape sigur ca dam un amarat de gol, si in loc sa iau 450 si sa fac chiar usor profit pe ieri, am iesit pe minus si-am luat doar 230 cu vreo 350 investiti. Azi insa sper sa recuperez. Important e sa iasa, nu cota, repet. Daca nu iese, nu e relevanta cota, tot o **** e ca pui cota 1.10 sau 3, rezultatu final tot 0 e.
    Last edited by Johnny D; 21st August 2016 at 20:54.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #176
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am si 1 solist si over. Hai sa zic ca de primul ma lepăd

  9. #177
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Penalty, cartonase, goluri, de toate pt toti. Cine arbitreaza mizeria asta?

  10. #178
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Aaaa.. si-am uitat de Liverpool, gunoaie, pe aia am pierdut pe biletu fara Halep 5 mil, ca aveam 10 mil cu Arsenal fara egal.
    Am uitat ca e o echipa de kkt in deplasare lucru care l-am zis doar saptamana trecuta, m-a furat meciul care i l-am dat noi in prima etapa dublat de gunoiu ala de Coutinho care joaca bine fix cand nu trebuie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #179
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Apropo, am bagat si eu la agentie, ieri, o posirca de bilet. Din aproape in aproape iesira toate, mai putin gg la Arsenal. Bai, ce moie de meci! Ce impotenti, ce lakioi! Un bulion jumate.

    Ce mai ai azi? Ai ajuns pana aici nevatamat? Esti coios inseamna

  12. #180
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E importanta, bre, cota, ca sa stiu pe ce risc. Pun un mil pe 1.30, nu prea e treaba. Nicio cota de 1.30 in tenisul feminin nu mai are valoare

  13. #181
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Ce mai ai azi? Ai ajuns pana aici nevatamat? Esti coios inseamna
    Am ajuns o ****, abia mi-au trecut 2 meciuri din 9 care ma intereseaza, alea 2 erau printre cele mai sigure!
    Sahtior 1.20, batura 4-0, la fel si Crvena Zvezda 1.17, tot 4-0... de-abia acu incepe greul cu Kereber si Real Madridu pulii ce joaca cu echipa a 2-a, si am aflat abia dupa ce-am pus! Doamne fute-i si p-aia, joaca in amicale cu prima echipa si-n oficiale cu a 2-a!

    Ce ciuda-mi e ca West Ham si Milan aveau cote f bune 1.35 la fara egal dar mi-a fost frica sa pun.... AH!


    Pliskova direct break la zero... sa vezi numa ce batuta-i da asta lu Kerber...
    Ma bazam ca are stil similar cu Simona, Kerber si de aia tot clacheaza in fata Simonei, la fel va fi si cu Kerber dar se pare ca nu e chiar asa. Pliskova are cel mai ofensiv stil din tenisul feminin, mai ofensiv decat al Serenei! Agresivitatea Simonei insa n-o lasa sa atace cu succes, daca Kerber nu va reusi sa fie agresiva, e f posibil sa-si ia o batuta sora cu moartea.... nasol.
    Last edited by Johnny D; 21st August 2016 at 21:14.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #182
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,137
    Reputatie
    1
    Am facut *****ul praf la Gijon si am pierdut si penaltyul de la Cluj...pfff, ce seara de *****

  15. #183
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Real gol in min 2 lol! Se pare ca Ronaldo e un handicap in deplasari, fara el e mai bine!


    Degeaba, Pliskova o distruge si pe Kerber, ca si pe Muguruza.
    Mda, mereu un meci, si ce e nasol e ca stiam ca e riscant si tot l-am pus.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #184
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ioane, o bate, domne, Garcia pe Blegu? Parerea mea ca da, nu mai joaca nimic in ultima vreme...Sau isi revine acum, pe banii mei?


    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Am facut *****ul praf la Gijon si am pierdut si penaltyul de la Cluj...pfff, ce seara de *****
    Pai a fo penalty si la Gijon, acolo ai pus pe cartoane?

  17. #185
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    dar garcia joaca ceva in ultima vreme? eu zic ca bate begu
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  18. #186
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Merg pe mana ta. Nu apucasem sa desfac firul, e mai incolo meciul asta

  19. #187
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    e meci greu..amandoua is intr-o pasa proasta..dar eu merg pe cota mai mare ..si garcia chiar e intr-o pasa proasta
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  20. #188
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    La Negu nu stiu daca e pasa proasta sau rupinpulism ce a jucat la olimpiada. Ma asteptam sa demonstreze ca nu e eternul nr 2, fata care duce pianul, cenusareasa pizmuita de halepoaie. Si nu-mi plac pisdele care dau ochii peste cap dupa ce pierd cateva mingi. Dar, cum spuneai, cota e cota. Suntem in biznis, ni se rupe pla de aspecte colaterale

  21. #189
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ciorbicaaa, inca un penalty la Cluj! Sper ca n-ai abandonat sau, mai rau, ajuns la fundul sacului

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •