View Poll Results: Gigi Becali, inger sau demon?

Voters
75. You may not vote on this poll
  • Omul potrivit, cel ce va "ridica" Steaua

    40 53.33%
  • Conducator mediocru, nu va ajuta Steaua

    13 17.33%
  • Nu are ce cauta la Steaua

    15 20.00%
  • Nu stiu

    7 9.33%
Page 23 of 73 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 463 to 483 of 1520

Thread: Gigi Becali

  1. #463
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Poate ca anul asta a castigat ceva Steaua de pe urma lui gigi, respectiv si-a mai adaugat ceva la renumele european, dar in perspectiva va pierde mult la capitolul imagine cu ciobanasul sef la conducere.

  2. #464
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    La capitolul "imagine" pun botul doar cei neobishnuitzi cu Gigi Becali. Cei ce-l cunosc deja il ignora.
    ex-alpopa

  3. #465
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Nu-l suprt pe Becali cum se comporta, dar totusi observ ca a facut ceva progrese. Acum cativa ani habar nu avea sa se imbrace, habar nu avea de fotbal. Acum parca nu mai e chiar asa. Are inca o groaza de minusuri, dar a facut progrese. UIte ca a reusit sa prosteasca peste 2% din romani sa voteze cu el. E clar ca omul are potential, e deja un brand. Daca ar reusi sa se controleze mai mult si sa se cizeleze si mai mult, sigur ar avea de castigat....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #466
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    La capitolul "imagine" pun botul doar cei neobishnuitzi cu Gigi Becali. Cei ce-l cunosc deja il ignora.

    Eu nu il ignor chiar il urmaresc cu mare atentie! Dehhh ca de la Globus dau mai rar pe sticla in zilele astea
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  5. #467
    the one remus's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Baia Mare
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Pentru ca nu isi are locul pe intern in opinia mea!
    Subiectul Gigi ma intereseaza intr-o oarecare masura, dar mi se parea prea mult un thread special pentru averea lui, si pus pe deasupra si pe Intern. Si cum mai exista un subiect despre Gigi aici, pe Suporter Steaua, am zis ca aici se incadreaza mai bine.

    threadurile deschise de mine pana acuma nu au prins deloc :

    1.Am deschis Steaua-Valencia , mutat logic la Valencia - Steaua
    2.Am deschis un subiect pe diverse , cu 0 views si 0 replies
    3.Am deschis acest subiect ( care a smuls vreo 4 replici ) oricum mutat..

    Promit sa revin cu ceva tare de tot
    see you at the bitter end...

  6. #468
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Si noi speram. Asta vad ca are succes

  7. #469
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    In padurea Pipera a fost zarit o noua specie: gigiursulbecalius, o specie rara de mamifere, care se evidentiaza prin incultura, grandomanie si prostie

    http://fep.hpc.pub.ro/~fia/alte/gigiursu.JPG

    PS: Stiu ca nu se compara cu pozele facute de alpopa, dar asta e, doar nu ma chinuiam mult pentru cioban
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #470
    Schumy fan ADY19's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    418
    Reputatie
    1
    Gigi Becali va fi si va ramane un om care nu stie ce inseamna diplomatie, jigneste oamenii, e mandru, si muulte alte defecte. Dar s-a bagat la Steaua si nu cred ca in ziua de azi cineva ar mai fi dispus sa bage atatia bani la Steaua ca el, sau daca ii baga il transfera imediat pe Radoi si-si scoate banii.Gigi pune suflet la Steaua si trebuie sa recunoastem ca in ultima vreme a mai invatat oleaca sa vorbeasca. L-am urmarit si am observat ca stie sa lege mai multe propozitii care impreuna au sens. . Mare evolutie pentru un om ca Gigi.
    24 feb 2005 ziua in care STEAUA a stralucit din nou deasupra Europei

  9. #471
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Cristi Borcea a zis că a fost ca īn Stan şi Bran.
    - Adică Bran a dat şi Stan a stat şi a īncasat? Pe mine mă interesează ce spun Borcea şi Neţoiu? Sīnt prea mici pentru mine. Dacă ar fi zis ceva Nicolae Badea sau George Copos, le-aş fi răspuns. Aşa, trebuie să-i īntrebaţi pe MM Stoica şi pe Leo Strizu, care sīnt de nivelul celor doi, dar pentru ultimul, ca să-l găsiţi, trebuie să vă duceţi la PNA.


    *******ul nici nu-shi da seama in ce hal l-a jignit pe MM. L-a facut de aceeashi teapa cu Borcea, Netzoiu shi Strizu
    ex-alpopa

  10. #472
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Cristi Borcea a zis că a fost ca īn Stan şi Bran.
    - Adică Bran a dat şi Stan a stat şi a īncasat? Pe mine mă interesează ce spun Borcea şi Neţoiu? Sīnt prea mici pentru mine. Dacă ar fi zis ceva Nicolae Badea sau George Copos, le-aş fi răspuns. Aşa, trebuie să-i īntrebaţi pe MM Stoica şi pe Leo Strizu, care sīnt de nivelul celor doi, dar pentru ultimul, ca să-l găsiţi, trebuie să vă duceţi la PNA.


    *******ul nici nu-shi da seama in ce hal l-a jignit pe MM. L-a facut de aceeashi teapa cu Borcea, Netzoiu shi Strizu
    chiar asa a raspuns ?
    Cred ca n-ar trebuii sa ne mai miram chiar atat de tare !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  11. #473
    ex-danny22tm Poli Timisoara's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Timisoara*****
    Posts
    956
    Reputatie
    1
    numaratii oile si o sa descoperiti catde bogate e !
    [B][SIZE="4"][COLOR="DarkOrchid"]POLI 1921[/COLOR][/SIZE][/B]

  12. #474
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danny22tm
    numaratii oile si o sa descoperiti catde bogate e !
    prietene ... omu nu mai are oi !
    are terenuri !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  13. 19th April 2005, 21:14
    Reason
    avem thread separat pentru comunicate de presa

  14. 19th April 2005, 23:19
    Reason
    ptr MM e thread separat

  15. #475
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Gigi - da-le moral = USD !
    stimuleaza-i pe toti !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  16. #476
    spellbound Profetu's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,496
    Reputatie
    1
    Gigi este cel mai nefericit presedinte pe care l-a avut Steaua in cursul istoriei sale.
    Imi pare rau s-o spun, dar am ajuns sa nu ma pot uita la televizor cand acest personaj vorbeste despre Steaua.
    Dupa parerea mea, Gigi n-are nici o legatura emotionala cu Steaua, toata relatia lui cu acest club este strict financiara. Asta nu e un lucru rau, dar imaginea pe care acest personaj o creaza clubului este deplorabila. Bineinteles, el se inscrie in linia mediocra a presedintilor din Divizia A, insa asta nu poate sa ne incalzeasca, ba mai mult, trebuie sa ne fie rusine ca avem asa patron.

  17. #477
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Profetu
    Gigi este cel mai nefericit presedinte pe care l-a avut Steaua in cursul istoriei sale.
    Imi pare rau s-o spun, dar am ajuns sa nu ma pot uita la televizor cand acest personaj vorbeste despre Steaua.
    Dupa parerea mea, Gigi n-are nici o legatura emotionala cu Steaua, toata relatia lui cu acest club este strict financiara. Asta nu e un lucru rau, dar imaginea pe care acest personaj o creaza clubului este deplorabila. Bineinteles, el se inscrie in linia mediocra a presedintilor din Divizia A, insa asta nu poate sa ne incalzeasca, ba mai mult, trebuie sa ne fie rusine ca avem asa patron.
    Adevarul ca ultimi presedinti de la STEAUA au fost PAUNESCU , iar acum GIGI BECALi , care o fi mai bun :
    -unu a luat si na dat dar a lasat ...datorii de peste 4 mil USD
    -unu baga bani , dar baga si jigniri ,zanzanie , strica atmosfera , nu se mai intelege nimeni cu el .
    Ma da un presedinte care sa fie mai normal , mai vestic nu se gaseste ...
    Deocamdata n-avem ce face decat sa-l suportam pe GIGI B .

    Se cauta presedinte de club , profil vestic , fara apucaturi ANIMALICE , cu o avere cei permite sa investeasca zeci de milioane de usd .....
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  18. #478
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Steaua
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. #479
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    Gigi a fost calm ...

    Au fost 10-15 spectatori la tribuna 1 care au injurat tot meciul conducerea Stelei , l-a injurat si pe Stoica si pe Becali , si i-au injurat -in special- pe Dica si Cristea ...
    Cred ca sunt spectatori "aranjati" ...
    La fel au fost si la tribuna a-II-a si la peluza de sub tabela ...
    Grupuri de 10-15 suporteri care au incitat in permanenta !
    Un stelist adevarat incurajeaza echipa mai ales ca suntem pe primul loc la 5 si respectiv 6 puncte distanta , cand mai sunt 4 etape , de amaratii de rivali !!!
    In Europa am facut ISTORIE !
    ...
    Forza Steaua ! Campionii suntem noi !!!
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  20. #480
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Prin mishcarea de-aseara Gigi a pus o pata mare shi neagra pe imaginea Stelei. Nici nu shtiu daca se mai poate distinge ceva rosh-albastru...Poate doar in tribune.
    ex-alpopa

  21. #481
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    In meciul cu Timisoara trebuie sa fim mai vehementi cu oierul , ca vad ca nu intelege ce se intampla , ARATA CA CEAUSESCU LA REVOLUTIE .
    Dc cu Bacaul erau doar vreo 15-20 oameni ai lui BEcali , la meciul cu Timisoara nu m-ar mira sa fie 50 sau poate 100 sa linisteasca fanii ,dar cred ca e prea tarziu .
    Trebuie sa curatam emblema stelei de murdariile lui Becali.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  22. #482
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Dak pune pe cineva sa ne inchida gura nu mai iese teafar din Ghencea. Iar Maybachu' o sa fie de domeniul trecutului. E chiar culmea, Becali shi MM incita la violentza dar au impresia ca ei se pot feri de ea ! Oierul de mana suporterilor stelishti decade, va spun eu.
    ex-alpopa

  23. #483
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    Gigi Becali a mai depasit o frontiera....Steaua e inscrisa deifinitiv in clubul select al echipelor blatiste...iar oierul o recunoaste cu o seninatate dezarmanta...oare compenseaza toti banii lui chestia asta ?
    Oierule, ramii la stana!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •