View Poll Results: Cine va castiga Copa del Rey?

Voters
16. You may not vote on this poll
  • FC Barcelona

    6 37.50%
  • Real Madrid

    8 50.00%
  • Atletico Madrid

    1 6.25%
  • Valencia CF

    1 6.25%
  • Athletic Bilbao

    0 0%
  • Sevila FC

    0 0%
  • Alta echipa

    0 0%
Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 211 to 231 of 278

Thread: Copa del Rey 2013/2014

  1. #211
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post

    Hahalere de jucatori si antrenor!
    hahalera de suporter
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  2. #212
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by razvan_creator View Post
    Messi din nou cu gandul la WC, de parca o sa faca mare branza acolo. Barca are nevoie de antrenor urgent.
    as zice sa fiti mai precauti cu Messi nu face mare branza la mondial. daca face?
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  3. #213
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    da nici Barca

    da daca nu? mai poate fi comparat cu Maradona dupa aia ?

  4. #214
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Bartra Nu sunt chiar suparat. Poate asa o sa se faca schimbari adevarate la vara si nu o sa fie aceeasi scuza penibila ca in ultimii ani.

    Jordi, Xavi si Bartra au jucat foarte bine azi. Bartra nu avea ce sa faca mai mult la golul lui Bale, l-a scos din teren umar la umar, dar ce sa faci cu animalu' ala. Unde pana mea era Alves? Aceeasi greseala clasica. Urca in atac dar nu mai coboara.

    Cat ghinion la bara lui Neymar... asta e.
    pai la vara de ce sa se caute fundasi centrali?? Bartra a confirmat. si-a prelungit contractul. Masche si Pique is senzationali.mai ales primul. Adriano, Busi si Song pot juca in centru la nevoie. pe dreapta nu are rost sa aduci ceva. chiar daca pleaca Alves. il avem pe Montoya, plus ca Adriano poate sa joace si acolo.

    sa mai scoata vreo 100 sa ii dea pe vreun var de-a lu Neymar si prindem si la anu locul 3 .

  5. #215
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    as zice sa fiti mai precauti cu Messi nu face mare branza la mondial. daca face?
    daca nu alearga ca nebunu la mondial si sa moara pe teren. si sa il si castige, sa care echipa dupa el daca e nevoie... ar trebui sa ceara sa nu i se plateasca salariu pe anul asta. asa din bun simt.
    da el in schimb, oricum deja cere o marire.

  6. #216
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    trebuie adusi jucatori noi. nu poti sa mentii la 100% un grup format din aproape aceasi jucatori 6 ani la rand...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  7. #217
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0

  8. #218
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Bartra nu avea ce sa faca mai mult la golul lui Bale, l-a scos din teren umar la umar, dar ce sa faci cu animalu' ala.
    Tie nu iti este jena? Ce ti-a facut Bale de te exprimi asa? Inteleg sa spui de Pepe sau Ramos, ar mai merge, desi un suporter al fotbalului adevarat nu se exprima ca pe maidan indiferent daca este vorba de echipa favorita sau adversari. Norocul Barcelonei a fost ca Real nu l-a jucat pe Bale pe contraatac de cate ori s-a demarcat ca diferenta ar fi fost mai mare.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  9. #219
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Tie nu iti este jena? Ce ti-a facut Bale de te exprimi asa?
    Cred ca a vrut sa spuna ca e foarte rapid, gen ca un ghepard.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  10. #220
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Ce tare e ala cu fularul Realului.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

  11. #221
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  12. #222
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Bartra: "Han llegado dos veces y han marcado dos goles"

    Pustiule , mai bine taci ca e pacat de tine si de golul pe care l-ai inscris. Real a avut aproape de 2 ori mai multe suturi pe poarta , si ocazii mai multe per total.

    Singurul lucru de partea Barcelonei (ca statistica) a fost posesia , dar asta nu e o surpriza.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

  13. #223
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Tie nu iti este jena? Ce ti-a facut Bale de te exprimi asa? Inteleg sa spui de Pepe sau Ramos, ar mai merge, desi un suporter al fotbalului adevarat nu se exprima ca pe maidan indiferent daca este vorba de echipa favorita sau adversari. Norocul Barcelonei a fost ca Real nu l-a jucat pe Bale pe contraatac de cate ori s-a demarcat ca diferenta ar fi fost mai mare.
    Tu ai ceva probleme? I-am zis "animal" in sensul bun, pt ca alearga ca un nebun si nu ai ce sa-i faci. Am mai spus asa de multe ori. Mie imi place Bale ca jucator si am spus-o si pe Anglia. E greu cu tine. nu e prima data cand nu intelegi cum stau lucrurile dar vii cu posturi de genu'.

  14. #224
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristyniku View Post
    Cred ca a vrut sa spuna ca e foarte rapid, gen ca un ghepard.
    S-ar putea sa ai dreptate, ghepardul e un animal. Ca si omul. Ma refer la specie.

    Hai nu o mai intoarce, daca ar fi fost asa ai fi pus ghilimele. Animalul ala numai pozitiv nu suna. Recunoaste ca te-ai exprimat aiurea. Si nu mai da vina pe altii, cand te exprimi peiortaiv nu numai despre fotbalisti ci si despre forumisti, stii la ce ma refer. Aici ce scuza mai gasesti? Hai ca sa-ti spun eu, ca sa arat ca inteleg, lui Barca ii merge rau, despre asta-i vorba si atunci e comod sa proiectezi supararea pe altii.
    Last edited by miril; 17th April 2014 at 00:58.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  15. #225
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Cum i-a ingropat totusi Mannone azi pe Sunderland Cam asa si Neymar pe catalani. Meritat Realu!

    BTW...

    http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/...=449&width=620

    =))))))))))
    Muzzwrinka

  16. #226
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    nu te lasa mirile. toata lumea a inteles numa tu nu. ca de, Bale e pruncu tau. nu e prima data cand dai cu mucii in fasole da sunt convins ca te vei forta sa cazi in picioare si de data asta.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  17. #227
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by miril View Post

    Hai nu o mai intoarce, daca ar fi fost asa ai fi pus ghilimele. Animalul ala numai pozitiv nu suna. Recunoaste ca te-ai exprimat aiurea.

    Nu am ce sa recunosc, nu m-am exprimat aiurea. Am mai spus de multe ori asa, cine ma cunoaste stie.

    Am zis "ce sa faci cu animalu' ala". Ce putea sa se inteleaga? Ca e un elefant prost si urat care nu alearga? Hai las-o. Cica nu suna pozitiv Doamne... iarta-ma ca o spun dar e ceva in neregula cu tine. Prea iei in serios lucrurile. E un forum, ce dracu.

  18. #228
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ce prost se imbraca neymar
    miril, spre orgasmul publicului , recunoaste ca ai inteles gresir.
    retired.

  19. #229
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Tu ai ceva probleme? I-am zis "animal" in sensul bun, pt ca alearga ca un nebun si nu ai ce sa-i faci. Am mai spus asa de multe ori. Mie imi place Bale ca jucator si am spus-o si pe Anglia. E greu cu tine. nu e prima data cand nu intelegi cum stau lucrurile dar vii cu posturi de genu'.
    Punctez aici.
    Xaviesta, tu ai probleme ... de exprimare. Esti pe forum si lumea te citeste desi nu te cunoaste si nu stie ce gandesti. Ceea ce postezi este vitrina ta.
    Bale era numit "maimuta alba" pe vremuri de catre oameni fara discernamant deci de aici si reactia lui Miril.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #230
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Prea iei in serios lucrurile. E un forum, ce dracu.
    Am inteles. Eu am probleme Nu numai asta delaparis, ma abtin caci nu doresc sa lungesc discutia cu colegi care nu pot recunoaste ca s-au exprimat inadecvat. Pai noi sanctionam javre si oi dar animal e ceva pozitiv. Nu-ti mai aduci aminte ce misto suna expresia aia iliesciana cu...Animalule!
    Last edited by miril; 17th April 2014 at 01:06.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  21. #231
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Punctez aici.
    Xaviesta, tu ai probleme ... de exprimare. Esti pe forum si lumea te citeste desi nu te cunoaste si nu stie ce gandesti. Ceea ce postezi este vitrina ta.
    Bale era numit "maimuta alba" pe vremuri de catre oameni fara discernamant deci de aici si reactia lui Miril.
    Da, Bale ii da bani lui Miril pt mancare si apa, de-aia plange cand il fac "animal" in sensul bun.

    Apropo, mi-am adus aminte, Andrei Niculescu l-a facut pe Diego Costa "monstru" / "animal" inainte de meciul cu Barcelona. Tot in sensul bun. Da... asa e cu unii.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •