View Poll Results: cine va castiga titlul?

Voters
92. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    14 15.22%
  • Chelsea

    29 31.52%
  • Tottenham Hotspur

    4 4.35%
  • Liverpool

    11 11.96%
  • Manchester City

    18 19.57%
  • Manchester United

    14 15.22%
  • Everton

    2 2.17%
  • alta

    0 0%
Page 274 of 284 FirstFirst ... 174224264272273274275276 ... LastLast
Results 5,734 to 5,754 of 5950

Thread: Barclays Premier League 2013/2014

  1. #5734
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Mai naspa ar fi fost sa fi egalat etapa trecuta pe Chelsea si apoi sa se fi inatamplat grozavia asta!
    Stii cum e Newcool, mereu se poate mai rau, legile lui Murphy!
    Sa fim seriosi. Dupa 3-1 jucatorii au cazut mental. La 3-2 deja ar fi tras si ei, dar stiau ca totusi totul e in zadar si d-aia a fost si prabusirea. Hai sa n-o dam in SF acu
    Muzzwrinka

  2. #5735
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by newcool View Post
    Sa ai 3-0. Sa nu conteze aia deloc. Sa iei 3 goluri apoi si gata gata si pe al 4-lea...!
    Pai aici ati dovedit ca pana la urma nu meritati. Ati jucat binisor tot sezonul dar nu e posibil asa ceva.
    Crezi ca City sau Chelsea ratau victoria in zece minute dupa ce ar fi condus cu 3-0 ?

    Nici Arsenal nu cred ca sunt in stare de asa ceva
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #5736
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    S-au inecat ca tiganul la mal!!!!Si-au batut joc de munca dintr-un sezon intreg in 2 etape.Nu stiu cand se mai intalnesc ei cu ocazia asta...Iata ca s-a intors roata de la Istambul.
    Cum adica la 3-1 au cazut mental?????Asta e scor sa cazi mental????
    Fedor: "The one who doesn’t fall doesn’t stand up"

  4. #5737
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Sa fim seriosi. Dupa 3-1 jucatorii au cazut mental. La 3-2 deja ar fi tras si ei, dar stiau ca totusi totul e in zadar si d-aia a fost si prabusirea. Hai sa n-o dam in SF acu
    Totusi 3-0... daca e sa fi cazut mental dupa meciul de etapa trecuta, te astepti pe undeva s-o arate de la 0-0 sau 1-0 nu de la 3...
    Bietu Gerrard, nu stiu ce e in sufletul lui dar nu e bine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5738
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    oricum, din pacate city sezonul asta a luat titlu fara sa isi dea seama cum

    nu ai cum sa faci 1/6 in conditiile in care ai acasa pe anfield cu rezervele lui chelsea si 3-0 min 80 la crystal palace

    pacat...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #5739
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    mor
    retired.

  7. #5740
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Bai pariziene, du-te ma si uite-te la rezumate cu PSG. Bucura-te cat mai sunt qatarezii tai acolo, savureaza fiecare moment! Ca apoi iar va intoarceti in mediocritatea crunta din care v-au scos aia. Lasa-ne pe noi.
    Muzzwrinka

  8. #5741
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Matematic: 3-3 = zero.
    beleafer

  9. #5742
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nici Arsenal nu cred ca sunt in stare de asa ceva
    Bai puțã, noi n-am pierdut niciodata un meci in care sa fi condus! Cred ca de vreo 2 sezoane incoace deja!
    3-3 de la 3-0 e mai rau decat o infrangere. Bine, avem si noi vestitul meci cu Newcastle dar acolo ne-a tras-o rau si arbitrul!
    Important e ca n-a prea contat, inca era devreme in an si habar n-aveam noi atunci la ce ne batem.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #5743
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Bai puțã, noi n-am pierdut niciodata un meci in care sa fi condus!
    3-3 de la 3-0 e mai rau decat o infrangere. Bine, avem si noi vestitul meci cu Newcastle dar acolo ne-a tras-o rau si arbitrul!
    Important e ca n-a prea contat, inca era devreme in an si habar n-aveam noi atunci la ce ne batem.
    Si noua azi nu ne-a tras-o? Ca tot esti pe threadul meciului si pretinzi ca te-ai uitat la el..
    Muzzwrinka

  11. #5744
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    la 0-3 deja mi'am incercuit meciul pe biletul de la pariuri

    baa da prosti sunt...jur...si'au batut joc de acei suporteri

    cum sa ai 3 avans si sa te egaleze aia, cum sa te bata acasa rezervele lui Chelsea

    tot placa aia o auzi ca Liverpool merita sa castige campionatul...cine sa merite ma? asta?...suporterii, da, meritau....echipa asta, nu...niciodata.

    merita sa castige campionatul echipa care obtine cele mai multe puncte...cea care joaca fotbal, nu patinaj artistic....nota 2, pa
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  12. #5745
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Nu, ma uit la snooker... chiar as vrea sa vad rezumatul meciului, suna deosebit de apetisant!
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    la 0-3 deja mi'am incercuit meciul pe biletul de la pariuri
    Ai de viata noastra de pariori, ti-au tras-o astia the hard way!
    Cate-am luat io d-astea... inlcusiv azi pe Granollers singuru meci pierdut, cred ca ar trebui sa fiu fan Liverpool deja la ora asta!
    Last edited by Johnny D; 6th May 2014 at 00:13.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #5746
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pai aici ati dovedit ca pana la urma nu meritati. Ati jucat binisor tot sezonul dar nu e posibil asa ceva.
    Crezi ca City sau Chelsea ratau victoria in zece minute dupa ce ar fi condus cu 3-0 ?

    Nici Arsenal nu cred ca sunt in stare de asa ceva
    Corect.
    Echipa inconstanta, lipsa de experienta se vede.
    Oricum tragand linia ne-am depasit conditia anul asta. Si am vrut mai mult decat putem.
    Oricum ce-a facut Liverpool in seara asta....nu trebuia sa se intample nici daca jucau de la 3-0 in 9 oameni....Pacat de Suarez, Gerrard...
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  14. #5747
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu, ma uit la snooker... chiar as vrea sa vad rezumatul meciului, suna deosebit de apetisant!
    3 penaltyuri neacordate pt Liverpool. T R E I! End of story.
    Muzzwrinka

  15. 6th May 2014, 00:12

  16. #5748
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    809
    Reputatie
    1
    Astia si daca ar juca in Romania, n-ar fi in stare sa castige campionatul. Ce dracu....
    [SIZE="2"][FONT="Times New Roman"]Chestia haioasa la aceasta semnatura este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit[/SIZE][/FONT].

  17. #5749
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Raiden View Post
    Astia si daca ar juca in Romania, n-ar fi in stare sa castige campionatul. Ce dracu....
    Fa socoteala bugetelor echipelor de la varf si a valorii brute a loturilor vezi pentru cine a fost asta un sezon excelent. Am vrut sa te jignesc initial, dar esti prea mic...
    Last edited by Luis Garcia10; 6th May 2014 at 00:18.
    Muzzwrinka

  18. #5750
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    809
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Fa suma bugetelor echipelor de la varf si vezi pentru cine a fost asta un sezon excelent. Am vrut sa te jignesc initial, dar esti prea mic...


    Vezi ca nu s-au acordat vreo 3 penalty-uri, de aia a pierdut Liverpool titlul. Doamne, ce mentalitate de luzar.
    [SIZE="2"][FONT="Times New Roman"]Chestia haioasa la aceasta semnatura este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit[/SIZE][/FONT].

  19. #5751
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    sincer, la cum plangea suarez pe final, cred ca saptamana viitoare dupa ce urmareste decernarea pentru city, semneaza cu realul...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  20. #5752
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Bai puțã, noi n-am pierdut niciodata un meci in care sa fi condus! Cred ca de vreo 2 sezoane incoace deja!
    Domnule *zda, tocmai ziceam ca tine deci nu te arsenala la greu Si nu am zis ca Liverpool a pierdut ci(ca) a pierdut victoria. Ceea ce voi ati cam facut tot sezonul asta si si ala trecut ... si ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #5753
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Eu am tinut cu City, am fost sincer din simpla ratiune ca n-am vrut ca sa ramanem noi cea mai mizerabila echipa de top din PL, cam asta ar fi purul adevar. Cine dracu vrea sa fie rusinea lumii? Nimeni. Dar e dureros sa pierzi asa, avem experiente comune.
    Sa speram intr-un viitor mai bun, e tot ce putem face!
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Domnule *zda, tocmai ziceam ca tine deci nu te arsenala la greu
    Eu am zis-o cu afectiune, nu te-ai prins! Puțulicã mica ce esti, ai tot timpul sa cresti!
    Last edited by Johnny D; 6th May 2014 at 00:23.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #5754
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Raiden View Post


    Vezi ca nu s-au acordat vreo 3 penalty-uri, de aia a pierdut Liverpool titlul. Doamne, ce mentalitate de luzar.
    N-a zis nimeni ca d-aia a pierdut Liverpool titlul. A scris JD ca Arsenal a fost intoarsa asa de Newcastle atunci cu arbitrii si i-am atras atentia la ce s-a intamplat si azi. Daca tot era pe threadul meciului, am presupus ca il si urmarea.

    PS: Mi-e rusine ca unu ca tine e fan Depor. Cred ca nici 5 jucatori din echipa aia nu stii. Esti biased, nepriceput, enervant si superficial.
    Muzzwrinka

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •