Page 138 of 148 FirstFirst ... 3888128136137138139140 ... LastLast
Results 2,878 to 2,898 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #2878
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Imi place ca sunt activi baietii. 2-3 luni, altii regenerati mult mai repede, cateva saptamani. Inseamna ca s-au obisnuit cu umilintele pe banda rulanta pana si cei mai semper de superiores

    Si stati umpic, ca a inceput beizadeaua sa 'lucreze', deja ploua cu colive si ofrande prin chiliile de la Cernica si Caldarusani. Se joaca la mâna molifta, pomelnicul, se șmirgheluiesc raclele cu untdelemn de la Valeria. Oricum, vad ca Iedu, 1 point in 2 games, s-a pișat pe lotul lui Fecali, a aruncat magareata in ograda galacticilor din teren. Atitudine mizerabila tipica de căcat vopsit antrenor intr-un sistem politico-mafiot cancerigen.

  2. #2879
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Na, ca a inviat se curistul de Cismigiu, cauzasul national-ceausimului de extractie sportiva! Cum ai trait meciul cu Rapid, stafifdo?! Ati reusit sa-ti descarcerezi unghia din gat?
    Hotule, apropo ii mai furi bani lui tac-tu, dupa cum singur ai recunoscut?, actuala clona n-are nici cea mai mica legatura cu decedata rapid, mi-aduc bine aminte ca pana si un cretin ca tine a recunoscut cu cativa ani in urma acest lucru, echipa infiintata de spionii sovieticii Geza si Kahane. Voi sunteti falimentati/decedati si basta. Decedatilor le-a tras-o Steluta la inelul maro de m-am plictisit, cea mai mare oftica pentru voi, cu care fara doar si poate veti muri in suflet, a fost acea eliminare in sferurile EL.
    Meciul cu clona a fost un meci oarecare, castigat cu f. mult bulan si cu ajutorul nemijlocit al centralului, cel putin 2 jucatorii ai clonei trebuiau eliminati inca din prima repriza. Clona n-a jucat nimic si, cum spuneam, a catigat cu un bulan cum rar vezi. Tipic bulangiilor. Dar, repet, clona e o echipa nou infiintata, e adevarat tot pe filiera bolsevica, care n-are nicio relevanta pentru fotbalul romanesc!
    Tarane, nu-i mai baga mana-n buzunar lui tac-tu. Du-te si munceste si lasa omul sa se bucure de pensie, mizerie umana!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #2880
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Ce nefericit e Duba, mi se sfasie inima
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  4. #2881
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Na ca intra si mos Calandrinon, care se ascunde de ani buni, mai precis de cand mimamo se bate an de an la retrogradare. Mosulica, stai in banca ta ca sunteti in moarte clinica. Acusica vine dricul.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #2882
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Hotule
    Ai gresit destinatarul, la alb-visinii sa le spui asta ca v-au furat pe unde v-au prins de v-au lasat in tzuru gol, nici macar opinci nu v-au lasat sa puteti fugi spre casuca ce odata se numea Steaua, azi se numeste BecaliOAIA! Becalioitza acu, ca abia ce mai mishca saracutza!
    Last edited by Johnny D; 30th August 2021 at 15:48.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #2883
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ai gresit destinatarul, la alb-visinii sa le spui asta ca v-au furat pe unde v-au prins de v-au lasat in tzuru gol, nici macar opinci nu v-au lasat sa puteti fugi spre casuca ce odata se numea Steaua, azi se numeste BecaliOAIA! Becalioitza acu, ca abia mai mishca saracutza!
    Ma eu stiu ca esti cam cretin, dar sa nu-ti dai seama ca arbitrul a fost cu voi in acel meci mi-e greu sa cred. Totusi, esti prost rau. La fotbal, evident! Te uiti degeaba si nu pricepi nimic. Din acest motiov pierzi si banii, aia asa putini pe care-i castigi la stat, tu ne-ai facut aceasta dezvaluire , la pariuri. Fara arbitri si fara un bulanul pe care l-ati avut la fiecare meci acum erati langa mimamo. Dar stai usor ca nu-i timpul pierdut. Clona joaca doar cur in poarta si atat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #2884
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Te-ai bosumflat degeaba, Duba, dar sunt sincer cand iti spun ca mi-e mila de tine. Si de suferinta ta.
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  8. #2885
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Te-ai bosumflat degeaba, Duba, dar sunt sincer cand iti spun ca mi-e mila de tine. Si de suferinta ta.
    Ar trebui sa-ti fie mila de tine, de voi, mimamovistii. Eu n-am de ce sa sufar. Am trait toate succesele Stelei, am trait cum v-am umilit in anii '80, '90 si 2000. V-am umilit si cand erati la butoane, cand securitatea si militia santaja toata divizia (asa se numea in acea epoca prima liga, asta pentru astia tineri), cum ati avut toata puterea, vorba lui Gica Chioru, si ati iesit mereu pe locul 2.

    P.S. Era sa uit, de 13 ani incontinuu ne mirositi basinile, terminati in spatele nostru. De 13 ani. Trebuie sa ai buba mare la creier sa afirmi tampeniile de mai sus.
    Last edited by Duba; 30th August 2021 at 16:10.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #2886
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Sarmanul Duba, cum sa n-ai compasiune fatza de un asemenea suferind...
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  10. #2887
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E normal, nimeni nu poate lupta impotriva cancerului.

    Esti cam cretinel sa compari o echipa cu buget 15 mil, cu altele care stau la limita subzistentei. Vai, ce **** mea ati facut voi, ati fost umiliti de locul 11 din Kazahstan. A facut bani stapanul vostru si a avut si pt voi o basinica - ati fost peste Dinamo in clasament. Hîhî, ce cretin!

  11. #2888
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    E normal, nimeni nu poate lupta impotriva cancerului.

    Esti cam cretinel sa compari o echipa cu buget 15 mil, cu altele care stau la limita subzistentei. Vai, ce **** mea ati facut voi, ati fost umiliti de locul 11 din Kazahstan. A facut bani stapanul vostru si a avut si pt voi o basinica - ati fost peste Dinamo in clasament. Hîhî, ce cretin!
    De 13 ani incontinuu, cretinule! Si-n perioada in care aveati bani aproape la fel ca noi, vita. Sper c-ai inteles!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #2889
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Sarmanul Duba, cum sa n-ai compasiune fatza de un asemenea suferind...
    Mosulica Calandrinon continua sa planga. Opreste-te sarmane ca sunteti praf si pulbere. N-are rost sa mai pisi ochii. V-au ajuns toate blestemele echipelor pe care le-ati santajat, furat cu ajutorul mijloacelor specifice, cum bine spunea UTCopos.
    Last edited by Duba; 30th August 2021 at 16:55.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #2890
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Profit de aglomeratie sa ii las o intrebare parizianului e voie cu "Mooie stieaua" acum sau inca sunt restrictii de la covid?

  14. #2891
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ce paula prosta a fost ... Oare poti cere ceva de la un copil tampit?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #2892
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Nu poti, doar e Dubelul nostru cel de toate zilele. Si nu am vrea sa-i scurtcircuitam si ardem circuitele, cerandu-i imposibilul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #2893
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Va dati seama ce cretin megaloman, citeaza din el insusi. UTCopos era nick-ul lui pe alt site de sport.

  17. #2894
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Hotule, apropo ii mai furi bani lui tac-tu, dupa cum singur ai recunoscut?, actuala clona n-are nici cea mai mica legatura cu decedata rapid, mi-aduc bine aminte ca pana si un cretin ca tine a recunoscut cu cativa ani in urma acest lucru, echipa infiintata de spionii sovieticii Geza si Kahane. Voi sunteti falimentati/decedati si basta. Decedatilor le-a tras-o Steluta la inelul maro de m-am plictisit, cea mai mare oftica pentru voi, cu care fara doar si poate veti muri in suflet, a fost acea eliminare in sferurile EL.
    Meciul cu clona a fost un meci oarecare, castigat cu f. mult bulan si cu ajutorul nemijlocit al centralului, cel putin 2 jucatorii ai clonei trebuiau eliminati inca din prima repriza. Clona n-a jucat nimic si, cum spuneam, a catigat cu un bulan cum rar vezi. Tipic bulangiilor. Dar, repet, clona e o echipa nou infiintata, e adevarat tot pe filiera bolsevica, care n-are nicio relevanta pentru fotbalul romanesc!
    Tarane, nu-i mai baga mana-n buzunar lui tac-tu. Du-te si munceste si lasa omul sa se bucure de pensie, mizerie umana!
    Văzând șuvioul de albișor pe care l-ai primit de la useri, aproape că mă decisesem să nu-ți mai răspund, să-ți pun doar clasica întrebare: Dubă, tu scuipi sau înghiți? Dar nu, meriți și iubire-n funduletz, că după aceea te ridici pe vârfuri!
    Pai, băi, Fossil, tu nu crezi că ai cam mult tupeu pentru fanul unei echipe înființate în 1998? Bagă, bah anchiloză, la cap, tu nici măcar ceaușel nu ești, ești doar suporterul unei echipe care a apărut cănd aveai deja coaiele crețe.
    Cât despre meci, sper că ai stat cu tubul de Enalapril în buzunar și că după terminarea partidei ți-a crescut concentrația de venin în sange!
    Visul meu e să te fur și pe tine, ideal ar fi să-ți șutesc chiar banii de înmormântare.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #2895
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Cu cata scarba pot sa ma uit la reclamele astea de kkt ale clonei Craiovei, cu cata mandrie prezinta ei maselele stricate ale WCSB-ului si le-mbraca cu multa onoare si fast in alb-albastru!

    Bleah... scarbosenie de gala!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #2896
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Dubele te- au inghesuit dusmanii ....
    Libera La LAZIO !

  20. #2897
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    las' ca se descurca el,le da la gioale rand pe rand,zici ca-i Bumbescu din anii '80...
    granita la Orsova!

  21. #2898
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Ce nu stie lumea e ca Bumbescu a jucat la Dinamo la inceputul anilor '80. Si acolo a invatat fotbal. Ulterior a uitat deoarece a jucat la aia
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •