View Poll Results: Cine castiga campionatul?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    6 12.24%
  • Manchester United

    36 73.47%
  • Chelsea

    2 4.08%
  • Arsenal

    0 0%
  • Tottenham

    3 6.12%
  • Everton

    1 2.04%
  • Liverpool

    1 2.04%
  • alta echipa (precizez pe thread)

    0 0%
Page 74 of 84 FirstFirst ... 24647273747576 ... LastLast
Results 1,534 to 1,554 of 1753

Thread: Barclays Premier League 2012/2013'

  1. #1534
    junior
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Constanta
    Posts
    50
    Reputatie
    1
    Bale este uimitor!! Fara el nu stiu ce ne-am fi facut sezonul asta.
    Echte Liebe.
    Go Spurs!
    Forza Juve!
    "Cocalarii lui Mourinho din Madrid au jucat fix 6 minute in ambele manse, normal ca merita sa vada la TV finala."
    eventHorizon

  2. #1535
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,968
    Reputatie
    0
    One man team! Fara el nu mai era interes la lupta pt locurile de CL, asta e clar!
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Gol Walcott la prima actiune, in primul minut! Vom castiga probabil lejer, nu mai facem prostii ca etapa trecuta sa ratam 2 mari ocazii tot la 1-0 cu gol tot Theo, ca mai apoi sa-i dam oportunitatea lu Sagna sa ne culce 2 puncte foarte importante!
    Iar n-am fost instare sa ne asiguram victoria lejer, dar macar am jucat mult mai bine ca adversaru indirect: 11 suturi pe poarta la QPR in deplasare, fata de cele 2 suturi pe poarta ale lui Tottenham cu Southampton acasa, rezultat identic, lupta la locul 4 e superincinsa!

    Maine nu avem decat sa speram ca olandezu zburator va face macel!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1536
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    daca nu ia bataie azi, Everton are mari sanse de a termina peste Liverpool.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #1537
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,883
    Reputatie
    0
    ce prostie...nici everton, nici liverpool nu vor juca in europa league, din cauza lui wigan...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #1538
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,383
    Reputatie
    0
    In EL vor juca Swansea, Wigan si Spurs. Adica slab de tot.

  6. #1539
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,883
    Reputatie
    0
    Swansea si Wigan sigur vor juca...acum de Tottenham inca nu se stie...Eu inca sper sa o comita Chelsea, desi nu cred...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  7. #1540
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,968
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    daca nu ia bataie azi, Everton are mari sanse de a termina peste Liverpool.
    Nu asa a fost si anul precedent oare!?
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    In EL vor juca Swansea, Wigan si Spurs. Adica slab de tot.
    Spurs fara Bale!? Nu slab, foarte slab!
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Swansea si Wigan sigur vor juca...acum de Tottenham inca nu se stie...Eu inca sper sa o comita Chelsea, desi nu cred...
    Daca MU n-ar pierde azi, Tottenham ar avea meciu direct si din cate vad, ei cu echipele mari joaca mult mai bine decat cu alea mici!
    Cu alea mici imi da impresia ca joaca doar Bale, insa cu fortele din PL, parca toti capata o viteza-n plus, nu e doar imaginatia mea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1541
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,968
    Reputatie
    0
    Orice se poate spune despre United dar nu ca nu si-ar apara corect sansele, si cu noi si cu Chelsea!
    Macar nu i-am aplaudat pe degeaba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #1542
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,968
    Reputatie
    0
    Fantastic, ce bulan! Minge ce mergea pe langa, deviata in bara-gol! Extraordinar ce rahat de bulan in min 87!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1543
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,883
    Reputatie
    0
    sa mai ziceti ceva de benitez...i-a dus pe chelsea si in UCL direct in grupe, si in finala Europa League...

    cat despre noi...suntem campioni, dar cam urat sa pierdem acasa la rand si cu man city si cu chelsea...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  11. #1544
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,383
    Reputatie
    0
    Situatia mai nasoala e acum pentru Arsenal. Spurs daca bate pe Chelsea o egaleaza la 68, iar Arsenal ramane cu 67 si inca 2 etape ramase.

  12. #1545
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Reactia lui David Luiz,dupa ce-a cauzat eliminarea lui Rafael.
    http://i40.tinypic.com/10cma1c.jpg
    busquets are frate....

  13. #1546
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    facea si el haz de necaz
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #1547
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Chelsea o bate pe United
    Last edited by Shinnok; 6th May 2013 at 00:01.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  15. #1548
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    @SwedishMafia: Luiz nici n-a vazut ce s-a intamplat pentru ca statea cu spatele si arbitrul oricum nu-i daduse rosu lui Rafel. Luiz radea amar la adresa gestului brazilianului.
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  16. #1549
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    As vrea sa castige maine Wigan restanta cu Swansea .O sa fie nebunie in ultimele 2 etape ca sa se evite locul 18 cu 7 echipe despartite de 3 puncte.

    Sunderland 37
    Wigan 38
    Newcastle 38
    Norwich 38
    Southampton 39
    Aston Villa 40
    Fulham 40
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  17. #1550
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Stoke, 1-0, la pauza la Sunderland, Walters gol in minutul trei. Sunderland joaca in 10 oameni, Gardner eliminat corect.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #1551
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sannicola View Post
    As vrea sa castige maine Wigan restanta cu Swansea .O sa fie nebunie in ultimele 2 etape ca sa se evite locul 18 cu 7 echipe despartite de 3 puncte.

    Sunderland 37
    Wigan 38
    Newcastle 38
    Norwich 38
    Southampton 39
    Aston Villa 40
    Fulham 40
    Pentru frumusetea finalului de campionat, da, ar fi interesant si nu vad de ce n-ar bate Wigan. Swansea joaca cam la fel ce joaca Fulham in ultima perioada. De cand s-au vazut cu sacii in curuta au renuntat total la ceea ce jucau inainte. Am impresia ca evita posibile accidentari. Nu m-ar mira nici daca accidentarea lui Michu(out pana la final) nu ar fi falsa cu buna stiinta

    In concluzie, sa bata Wigan dar sa fie tot ei la final a 3-a echipa care pica

  19. #1552
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by corello View Post
    In concluzie, sa bata Wigan dar sa fie tot ei la final a 3-a echipa care pica
    Nu, eu zic ca retrogradarea sa fie decisa, in meci direct, intre Wigan si Aston Villa.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #1553
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Nu, eu zic ca retrogradarea sa fie decisa, in meci direct, intre Wigan si Aston Villa.
    De acord, dar sa pice Wigan. Ar fi pacat sa pice Villa. Wigan nu joaca cu stadionul plin nici macar la meciurile cu echipele de top. Ma enerveaza

  21. #1554
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Wigan a mers pe doua fronturi si va disputa finala cupei. Valoarea in meciul direct sa-si spuna cuvantul. Imi plac amandoua dar cum Stoke nu retrogradeaza...
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •