Page 31 of 84 FirstFirst ... 2129303132334181 ... LastLast
Results 631 to 651 of 1758

Thread: Transferuri- Veniri/Plecari

  1. #631
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Sa-l vedem la Steaua si vom mai discuta.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #632
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    ce-ai ma cu iancu?Iancu mi se pare ca are o aroganta benefica pentru el, deoarece are niste calitati rare in fotbalul nostru, si asta nu il poate trage in jos.El are nevoie doar de constanta, nu mentine o forma buna 2 meciuri la rand, dar are abia 19 ani.Radut nu e arogant, e doar depasit de ce se vrea la steaua

  3. #633
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    http://www.fanatik.ro/ciprian-marica...i-marica-65040

    Prima stire buna pe ziua de azi , nu vine Maricaca.
    retired.

  4. #634
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Iancu, nu-mi aduc aminte sa fi avut doua meciuri la rand. Reghe ar cam trebui sa acorde mai multa incredere tinerilor, cu ei vom ramane dupa ce titularii actuali vor pleca peste mari si tari. Ramane de vazut insa cine va mai veni in Ghencea (!)...cum ar arata o echipa a rezervelor si valoarea acesteia.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #635
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Revin la subiectul Wesley. Pentru ce-l aducem, sa-l tinem pe Stanciu rezerva ?

    Azi, daca nu ma insel, trebuia trimisa lista la UEFA. Va spun ca nu se va mai face nici un transfer, ciobanul atunci cand a renuntat la milionul de euro pt Chiriches ne-a transmis clar ca este in foame de bani.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #636
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    wesley e atacant. Combinativ. Wtf?
    Lista uefa in 3 zile. Cica vine si Dembele , 13 goluri in liga secnuda franceza sunt foarte multe.
    Chiriches a plecat pe 9,5 milioane. Platite pe loc.
    retired.

  7. #637
    sport legend mach's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Wesley mai poate juca 2-3 ani lejer. Ciobanul face o afacere buna daca-l aduce pe Wesley la Steaua. Cat priveste vestiarul si celelalte tampenii nu pot spune decat atat: la Steaua Wesley va face legea fie ca-si doreste fie ca nu. E prea bun brazilianul ptr ce are Steaua la momentul actual .... o sa-l iubiti chiar daca vine cu sticla de vin la antrenament.
    Viața e complexă, scurtă și prezintă multe aspecte !

  8. #638
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    esti tare ma, e prea bun brazilianul ptr ce are Steaua la momentul actual
    compari Vasluiul cu Steaua, ati avut si voi 2 ani echipa si v-ati crezut buricul pamantului
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #639
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Roddicted View Post
    ce-ai ma cu iancu?Iancu mi se pare ca are o aroganta benefica pentru el, deoarece are niste calitati rare in fotbalul nostru, si asta nu il poate trage in jos.El are nevoie doar de constanta, nu mentine o forma buna 2 meciuri la rand, dar are abia 19 ani.Radut nu e arogant, e doar depasit de ce se vrea la steaua
    imi place ca aperi jucatorii

    Pe Wesley l-as fi vrut acum 2-3 ani... Acum, nu stiu daca si cat mai poate...

  10. #640
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Wesley e bun...dar cere multi bani...300.000 pe an si 300.000 la semnatura ! de euro
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  11. #641
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Steaua nu mai are nevoie si de Wesley, ci de un varf cum era Rusescu
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  12. #642
    sport legend mach's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    esti tare ma, e prea bun brazilianul ptr ce are Steaua la momentul actual
    compari Vasluiul cu Steaua, ati avut si voi 2 ani echipa si v-ati crezut buricul pamantului
    ma nu am comparat Vasluiul cu Steaua. nu as putea sa fac lucrul asta. doar l-am comparat pe Wesley cu practicantii vostri de fotbal...ma.
    Viața e complexă, scurtă și prezintă multe aspecte !

  13. #643
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    bine...ma(c)h

    sa zicem ca-mi cer si scuze, vad ce te-a deranjat...scuze !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #644
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Steaua nu mai are nevoie si de Wesley, ci de un varf cum era Rusescu
    ce juca Rusescu la Steaua, juca Wesley la Vaslui.(si chiar mai mult de atat)

  15. #645
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Diego Iván Rubio Köstner, un jucător de dolar 20 de ani. Acesta vine la Pandurii sub formă de împrumut pentru un sezon, cu opțiune de cumpărare. Diego Rubio nu a jucat pînă în prezent la prima echipă a lui Sporting, dar la echipa a doua a bifat 26 de partide și a marcat 7 goluri.
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  16. #646
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    mardare a fost adus la new dinamo. dinamo isi face echipa!

  17. #647
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  18. #648
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Atacantul Valentin Lemnaru va fi cedat de Pandurii la Universitatea Cluj. „Vali Lemnaru va pleca la U Cluj. Îi ținem pumnii să marcheze cât mai mult pentru Universitatea Cluj. Eu sper și cred că “U” Cluj va rămâne în Liga I. Actele sunt parafate, ne-am înțeles cu cei de la Cluj, fotbalistul e al lor”, a declarat presedintele executiv Eugen Pârvulescu.
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  19. #649
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Lemnaru ăsta nu mai iese din faza de veșnică speranță? @taciacolo, care a fost parcursul lui la Pandurii, a jucat ceva?

  20. #650
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    intr-un singur cuvant lemn daca MATOLevicius e tgv pe langa el

    totusi cu golul lui am fost vicecampioni 1-1 cu astra ultima etapa..... in rest nimic vesnica speranta
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  21. #651
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Mda, e clar...Dar la Pandurii activitata astea de scouter este organizată? Am văzut că în ultimii ani ați adus tot felul de jucători tineri, interesanți. Nu că ar fi prea greu, dar la capitolul ăsta majoritatea cluburilor din România sunt total neprofesioniste.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •