Page 177 of 228 FirstFirst ... 77127167175176177178179187227 ... LastLast
Results 3,697 to 3,717 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #3697
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    ......
    Last edited by delaoltenia; 12th March 2018 at 12:06.

  2. #3698
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Pai nu asta s-a intamplat in anumite cazuri, la jigniri, injurii, pociri etc, si au fost ignorate ba de unii ba de altii?(ma refer la voi, astia albastriti)
    Sunt impotriva jignirilor de neamuri si familie...etc...
    Nu am nimic cu Hingherul...dar uneori imi pare ca nu e impartial.E doar...partial!

    LE.: Conform unui link dat ca explicatie mie, in nu mai stiu eu ce ipostaza, de catre Leo...pe Intern nu erau la liber discutiile?Daca da, e un abuz clar vis a vis de lordliv!
    ca nu s.a intamplat in anumite cazuri necesita o cu totul alta discutie. asa ca fapt divers si eu sunt impotriva pomenirii familiilor userilor in conflictele de kkt de aici, fara mame, sotii, copii...
    ce vrei sa arati stimabil user ols atunci cand aduci in discutii familii care nici pe departe nu stiu ca noi, aici, ne tavalim in kkt??!!
    sa revenim la "ce te doare" , chinezule!
    la userul lordliviu este un cumul de sanctiuni in urma celei acordate azi de Hingherul, fara prea multe discutii acoperita de regulament.

  3. #3699
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Paul, o cauti cu lumanarea...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #3700
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    LE.: Conform unui link dat ca explicatie mie, in nu mai stiu eu ce ipostaza, de catre Leo...pe Intern nu erau la liber discutiile?Daca da, e un abuz clar vis a vis de lordliv!
    Si asta e un abuz vis a vis de Duba?

    https://forum.onlinesport.ro/threads...rimare-vulgara

    Tot pe Intern a fost si asta. Si, sincer, jignirile lui Duba au fost mai blande decat cele ale lui Lordliv.
    De ce astia care-l tot acuza pe Hinghi nu vad acelasi subiectivism si la parisele?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #3701
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Deci...Gorjene, stii la ce m-am referit.Am militat si militez pentru ca userii sa dea dovada de oo si sa duca luptele intre ei, fara familia altora.
    E o lipsa imensa de impartialitate pe forum.Tabara Hinghi...Tabara parizianu...Tabara papura voda...etc...
    Ba e la liber sa sudui pe intern, ba tzeapa....Sa ne lamureasca si pe noi careva!


    Sevilla...Duba putea lua sanctiuni pe intern in ultimele 2 luni cat sa stea pe tusa tot anul!Dar asta e altceva.Daca pe intern nu se dau sancituni, atunci ai dreptate.
    Daca se dau...atat parizianul cat si Hingherul au dreptate.

    Dar as prefera sa fie sanctionati si cei care provoaca jignind, pocind nick-uri, etc....
    "INTERZIS"!

  6. #3702
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Dar as prefera sa fie sanctionati si cei care provoaca jignind, pocind nick-uri, etc....
    Uite-l cum alunga userii

    Uitel cum alunga useri, cum ar spune pulica
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  7. #3703
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Deci...Gorjene, stii la ce m-am referit.Am militat si militez pentru ca userii sa dea dovada de oo si sa duca luptele intre ei, fara familia altora.
    E o lipsa imensa de impartialitate pe forum.Tabara Hinghi...Tabara parizianu...Tabara papura voda...etc...
    Ba e la liber sa sudui pe intern, ba tzeapa....Sa ne lamureasca si pe noi careva!


    Sevilla...Duba putea lua sanctiuni pe intern in ultimele 2 luni cat sa stea pe tusa tot anul!Dar asta e altceva.Daca pe intern nu se dau sancituni, atunci ai dreptate.
    Daca se dau...atat parizianul cat si Hingherul au dreptate.

    Dar as prefera sa fie sanctionati si cei care provoaca jignind, pocind nick-uri, etc....
    da, stiu!
    se modereaza functie de apartenenta la o "gasca" sau alta. un fel de echilibru!
    dai in mine dau in tine...

    edit.
    ca tot amintesti de tabere si sanctiuni pe intern. sunt mwit de petea din senin, am butoane si am trecut cu vederea. nici rp pentru parizianul obiectiv.
    Last edited by delaoltenia; 12th March 2018 at 12:29.

  8. #3704
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Deci...Gorjene, stii la ce m-am referit.Am militat si militez pentru ca userii sa dea dovada de oo si sa duca luptele intre ei, fara familia altora.
    E o lipsa imensa de impartialitate pe forum.Tabara Hinghi...Tabara parizianu...Tabara papura voda...etc...
    Ba e la liber sa sudui pe intern, ba tzeapa....Sa ne lamureasca si pe noi careva!


    Sevilla...Duba putea lua sanctiuni pe intern in ultimele 2 luni cat sa stea pe tusa tot anul!Dar asta e altceva.Daca pe intern nu se dau sancituni, atunci ai dreptate.
    Daca se dau...atat parizianul cat si Hingherul au dreptate.

    Dar as prefera sa fie sanctionati si cei care provoaca jignind, pocind nick-uri, etc....
    Cand? Cum? Cine s-o faca?
    Esti intr-o lume paralela cu OLS?

  9. #3705
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    alt exemplu, Paul!
    se baga ca musca-n borcanul cu miere, zi de zi, de aici si "simpatia" unora dusa la extrem.
    vezi mai sus post editat si sanctionat cu galben.
    nu ai impresia ca provoaca in asteptarea justitiarului din zalau?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #3706
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Uite-l cum alunga userii

    Uitel cum alunga useri, cum ar spune pulica
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Cand? Cum? Cine s-o faca?
    Esti intr-o lume paralela cu OLS?
    Vezi Gorjene?Nu s-a bagat ca musca in lapte
    De data asta nu a provocat.

    Referitor la postarea editata de tine...Paul in utlima vreme e mai mult provocat decat provoaca.Trebuie sa recunosti asta.Si asta o zic eu care mi se falfaie de razboaiele forumistice ale unora.
    Bine, recunosc, uneori incerc sa il temperez pe Paul, dar doar pt ca imi e mila de Sevi & co

    P.S.: daca ai autoritate sa aplici regulamentul cand vine vorba de tine, fiind jignit, fa-o!
    Parizianul e bland din fire...uneori cand se enerveaza mai apasa butoanele.Daca ar aplica parizianul regulamentul ad litteram...cine ar mai fi pe forum?(bine, eu da, ca is cuminte)
    "INTERZIS"!

  11. #3707
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Nici chinnezii nu mai sunt ce au fost odata. Ionelu' a confirmat spusele Satanei da' vad ca trece cu vederea.
    A ajuns si el sa-l vada ca victima nevinovata.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  12. #3708
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    vad, chinezule...
    fie ca tine daca asta-ti doresti si te multumeste. pot sa-ti mai spun ca asta e lumea in care traim.

  13. #3709
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nici chinnezii nu mai sunt ce au fost odata. Ionelu' a confirmat spusele Satanei da' vad ca trece cu vederea.
    A ajuns si el sa-l vada ca victima nevinovata.
    Easy taica...
    Nu am ignorat nimic.in discutia de azi pun accentul pe impartialitatea pariala a moderatorilor.

    Referitor la ce ai amintit: ma repet: Paul le are pe ale lui.cand greseste sa fie pedepsit.Dar cand nu greseste, sau gresesc altii fata de el...de ce in marea majoritate a timpului nu se iau masuri?

    Ce e intre el si Paul e intre el si Paul.Am lipsit 6 ani de pe forum.Asa cum a specificat.Si daca Ionica ia confirmat, apai concluzia e ca Paul a gresit fata de doctor.
    E simplu.
    Si nu am zis niciodata ca Paul e nevinovat.Am zis ca pe langa el, sunteti si voi.Si voi il provocati.Si dupa ce il faceti in fel si chip, ce ati vrea?Sa taca?Sa fim seriosi.
    Si de aici razboiul continua la infinit.

    LE.: Gorjene...mi se imbrehane de el forum.Numai ca hai sa judecam cu aceeasi oca pe toti.Asta din pacate nu se petrece.
    "INTERZIS"!

  14. #3710
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Referitor la postarea editata de tine...Paul in utlima vreme e mai mult provocat decat provoaca.Trebuie sa recunosti asta.Si asta o zic eu care mi se falfaie de razboaiele forumistice ale unora.
    Bine, recunosc, uneori incerc sa il temperez pe Paul, dar doar pt ca imi e mila de Sevi & co
    Da-mi voie sa te contrazic. Paul nu provoaca niciodata, injura sau jigneste direct.
    Ti-am mai spus, dar refuzi sa asculti: tu il vezi pe Paul doar prin prisma evenimentelor din perioada de cand ai revenit. Dar nu cunosti toate datele problemei, din moment ce ai lipsit vreo 6 ani.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  15. #3711
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Pai ....altfel nu am cum sa le privesc.
    In ultima perioada, cand Paul isi vedea de treaba(chiar daca posta pe mai multe thread-uri, trebuia oprit prin sanctiune si gata!) era constant jignit, unoeri statea pe bara si nemeritat!
    Nu ma mir ca reactioneaza.
    Nu ii iau apararea.Dar ma limitez la ceea ce vad.Oricine are un trecut.Din cate imi amintesc noi doi ne balacaream cat era intern-ul de mare.Dar oamenii se mai schimba.

    Si gata cu subiectul asta pentru mine.Duceti-va razboaiele cum doriti, cat doriti...
    "INTERZIS"!

  16. #3712
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    daca a mi se imbrehani ma duce cu gandul la expresia "mi se rupe", sau, "ma doare in paula", atunci iti spun cu mana pe inima ca mi se imbrehane si mie.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #3713
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    la userul lordliviu este un cumul de sanctiuni in urma celei acordate azi de Hingherul, fara prea multe discutii acoperita de regulament.
    Dario , sper ca nu ma iei de prost? Toata lumea stie metoda de kakat dupa care se baneaza pe ols cei indezirabili: unii ii provoaca si vine hingherul si ii arde.Dupa care ii umileste.

    Tehnica cu luatul la bucata a userilor care nu pupa bucile sistemului pe mine nu ma mai intereseaza. Daca Vadim vrea sa ramana nconjurat doar de acoperitii impusi de alde Dogioiu, e alegerea lui. De data asta chiar mi se rupe dar atata timp cat hingherul si mai ales Marius sunt pastrati la moderare.....eu imi bag pwla in tot sistemul care ii tine aici. Hai bah, veniti si luati-ma!

  18. #3714
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    daca a mi se imbrehani ma duce cu gandul la expresia "mi se rupe", sau, "ma doare in paula", atunci iti spun cu mana pe inima ca mi se imbrehane si mie.
    Duce...
    Eu sper ca m-am facut inteles in ceea ce am vrut sa zic...Daca nu, asta e!
    "INTERZIS"!

  19. #3715
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Da, insa Paul e simpatic.

    uite,de-aia n-am eu cum sa ma supar pe Ionel,ca ma face mereu sa rad...
    chiar daca o face in mod involuntar...
    granita la Orsova!

  20. #3716
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Pai ....altfel nu am cum sa le privesc.
    In ultima perioada, cand Paul isi vedea de treaba(chiar daca posta pe mai multe thread-uri, trebuia oprit prin sanctiune si gata!) era constant jignit, unoeri statea pe bara si nemeritat!
    Nu ma mir ca reactioneaza.
    Nu ii iau apararea.Dar ma limitez la ceea ce vad.Oricine are un trecut.Din cate imi amintesc noi doi ne balacaream cat era intern-ul de mare.Dar oamenii se mai schimba.

    Si gata cu subiectul asta pentru mine.Duceti-va razboaiele cum doriti, cat doriti...
    Dar nu oricine are un viitor.

  21. #3717
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    S-a stabilit ca ne ignoram reciproc? Da sau nu?
    El a cedat dupa vreo 3 zile si acum nici nu mai recunoaste ca ar fi agreat asa ceva? Da sau nu?

    Un om care nu respecta o intelegere iar apoi nici nu mai recunoaste ca ar fi facut una, ce spune asta despre caracterul lui?
    Crezi ca mai stie el ce-a stabilit? Zici ca faci pacte cu Aristotel sau cu Pontiu Pilat, sa mor de nu! El e un om care vrea sa interactioneze cu alti oameni pe baza de respect reciproc, si nu vrea piedici in treaba asta, asta e tot. Ce pacte si intelegeri si alte minuni? Vezi-ti de treaba.
    Quote Originally Posted by cip View Post

    uite,de-aia n-am eu cum sa ma supar pe Ionel,ca ma face mereu sa rad...
    chiar daca o face in mod involuntar...
    Cipel, tot el! Ce mai face? Zici ca-i prospera afacerile mai ceva ca neghina in grau, in timp ce altii se iau cu mainile de cap de cata paguba le-a facut neghina si cata recolta au pierdut in grau, el se bucura de cata recolta de neghina a reusit pe anul asta... in recoltele celorlalti!
    Schadenfreude! Sau frumos iti shade, cum ar zice olteanu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •