View Poll Results: Cine Va Castiga?

Voters
24. You may not vote on this poll
  • Barcelona

    16 66.67%
  • Real Madrid

    8 33.33%
Page 26 of 27 FirstFirst ... 1624252627 LastLast
Results 526 to 546 of 563

Thread: Super Cupa Spaniei 2011: FC Barcelona - Real Madrid 5-4

  1. #526
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by unic_jul View Post
    si eu m ai exagerez cateodata dar tu esti dus rau.
    berbecutz, eu am pus un video si am intrebat. de acolo se vede [cat se vede] ca Mourinho se duce [fara niciun motiv] pana la Cesc, calca pe sau langa el, dupa care se intoarce brusc. la ce caracter infect are, nu m-ar mira sa fi vrut sa faca si asa ceva.

    miscarea piciorului este clara. ori a vrut sa loveasca mingea, ori a vrut sa-l altoiasca pe Cesc.



    cum nu l-ar fi vrut la Madrid dar nu toti sunt pportughezi ca el si...Figo.
    Last edited by mariomax; 19th August 2011 at 18:02.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  2. #527
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    berbecutz, eu am pus un video si am intrebat. de acolo se vede [cat se vede] ca Mourinho se duce [fara niciun motiv] pana la Cesc, calca pe sau langa el, dupa care se intoarce brusc. la ce caracter infect are, nu m-ar mira sa fi vrut sa faca si asa ceva.

    miscarea piciorului este clara. ori a vrut sa loveasca mingea, ori a vrut sa-l altoiasca pe Cesc.



    cum nu l-ar fi vrut la Madrid dar nu toti sunt pportughezi ca el si...Figo.
    daca ai casca ochii mai bine ai vedea ca el se duce spre guardiola sau cine este ala chel din spatele grasului care l opreste pe mourinho.si daca nu ai fi doar un fan infocat ai vedea ca i ocoleste capul lui fabregas.se vede cum in loc sa l pocneasca trece piciorul pe langa, il ocoleste.
    si cred ca daca vroia sa l calce nu l mai ferea ci punea direct piciorul pe capul lui.

    dar pentru voi e sigur ca a vrut sa l calce.eu zic ca daca te uiti mai bine chiar l a calcat.

  3. #528
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yonutz96 View Post
    Tu vorbesti?
    da.eu vorbesc.nu tin minte sa fi exagerat vreodata cum o face mariomax

  4. #529
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    uite ca incep sa apara imagini si cu fecioarele de la barca.niste nevinovati,nu?

    deci pana la urma gestul lui mourinho nu mai este chiar asa de neinteles.
    messi i a transmis ceva, mourinho nu a vrut sa ramana dator

    mic mic dar uite la manie, ce viteza prinsese dupa Coencentrao.acum ce sa faca si el.se da la astia mai mici ca daca se ducea la pepe era jale

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=jjWCGYgedZQ

  5. #530
    sport legend Dytza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by unic_jul View Post
    se da la astia mai mici ca daca se ducea la pepe era jale


    Cat de patetic esti

  6. #531
    #49 EonLockz's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Londra
    Posts
    761
    Reputatie
    1
    Eu cred ca s-a mișcat repede fabregas și s-a ferit, a făcut peekabo ca sergio și l-a văzut pe JM cum vrea sa îl calce...

    In alte știri, România a cumpărat Grecia.
    [B]Most clubs are like Lil' Wayne, all that matters is the bling.[/B]

  7. #532
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by unic_jul View Post
    se vede cum in loc sa l pocneasca trece piciorul pe langa, il ocoleste.
    si cred ca daca vroia sa l calce nu l mai ferea ci punea direct piciorul pe capul lui.
    s-a dus hotarat sa-i faca ceva, dar s-a razgandit in ultimul moment. daca nu voia sa faca nimic nu isi ducea piciorul spre capul lui Cesc, deci implicit nu avea ce sa fereasca!!! daca vrei sa treci pe langa cineva, iti poti duce piciorul la cativa milimetri de el fara un prea mare efort. el in schimb il fereste pe Cesc in ultimul moment si se intoarce brusc inapoi.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  8. #533
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EonLockz View Post
    Eu cred ca s-a mișcat repede fabregas și s-a ferit, a făcut peekabo ca sergio și l-a văzut pe JM cum vrea sa îl calce...

    In alte știri, România a cumpărat Grecia.
    nu, in schimb Barcelona cumpara Arsenal pe bucati.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  9. #534
    #49 EonLockz's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Londra
    Posts
    761
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    nu, in schimb Barcelona cumpara Arsenal pe bucati.
    Wow, va pasam și un Squillaci sau Almunia? Doar ați făcut treaba buna cu Hleb.

    Oricum vad ca știi ce gândește lumea, dacă evoluezi un pic sa știi ce se și întâmplă ai o cariera promițătoare drept Paul.
    [B]Most clubs are like Lil' Wayne, all that matters is the bling.[/B]

  10. #535
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by unic_jul View Post
    uite ca incep sa apara imagini si cu fecioarele de la barca.niste nevinovati,nu?

    deci pana la urma gestul lui mourinho nu mai este chiar asa de neinteles.
    messi i a transmis ceva, mourinho nu a vrut sa ramana dator

    mic mic dar uite la manie, ce viteza prinsese dupa Coencentrao.acum ce sa faca si el.se da la astia mai mici ca daca se ducea la pepe era jale

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=jjWCGYgedZQ
    la ce le-a facut Messi in dubla asta, omul merita sa le transmita ce vrea el...oricum, dupa acel 0-5 de poveste, returul supercupei a fost o a doua umilinta pentru special. nu deageaba i-a si ordonat 'catelului' Karanka sa ordone jucatorilor sa nu mai astepte decernarea trofeului. jucatori care n-au murmurat nimic in fata acestui bivolaru portughez
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  11. #536
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    s-a dus hotarat sa-i faca ceva, dar s-a razgandit in ultimul moment. daca nu voia sa faca nimic nu isi ducea piciorul spre capul lui Cesc, deci implicit nu avea ce sa fereasca!!! daca vrei sa treci pe langa cineva, iti poti duce piciorul la cativa milimetri de el fara un prea mare efort. el in schimb il fereste pe Cesc in ultimul moment si se intoarce brusc inapoi.


    fa un efort si uita te mai bine.se vede de la o posta ca mourinho nu avea nicio treaba cu fabregas.el era cu privirea dupa chelul ala din spatele grasului.spre el se indrepta.

    tu sigur te uiti la acelasi clip ?
    nu s-a razgandit, ci a fost intors din drum de grasul ala.dar tu nici asta nu o vezi ce pretentii sa mai am

  12. #537
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by unic_jul View Post
    fa un efort si uita te mai bine.se vede de la o posta ca mourinho nu avea nicio treaba cu fabregas.el era cu privirea dupa chelul ala din spatele grasului.spre el se indrepta.

    tu sigur te uiti la acelasi clip ?
    nu s-a razgandit, ci a fost intors din drum de grasul ala.dar tu nici asta nu o vezi ce pretentii sa mai am
    Si atunci de ce s-a mai deranjat sa dea cu piciorul spre Cesc?

  13. #538
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    la ce le-a facut Messi in dubla asta, omul merita sa le transmita ce vrea el...oricum, dupa acel 0-5 de poveste, returul supercupei a fost o a doua umilinta pentru special. nu deageaba i-a si ordonat 'catelului' Karanka sa ordone jucatorilor sa nu mai astepte decernarea trofeului. jucatori care n-au murmurat nimic in fata acestui bivolaru portughez
    deci cand ramanem fara argumente o dam in diverse.deci el are voie pentru ca e de la barca, nu?

    si cu Coencentrao ce avea? ce viteza prinsese dupa el.sau e facatura ca astia de la barca cica nu fac ca cei de la madrid.ei sunt fecioare

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=jjWCGYgedZQ

  14. #539
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yonutz96 View Post
    Si atunci de ce s-a mai deranjat sa dea cu piciorul spre Cesc?
    tu te ai uitat la clip? la distanta care o avea fata de fabregas daca dadea asa cum zici tu fii sigur ca l atingea.se vede si din avion ca l fereste.acum nu stiu ce sa zic:voi ori vedeti realitatea dar va place sa exagerati ori aveti nevoie de ochelari (fara suparare)

    intreaba si tu un prieten ceva, care nu e fan barca daca vede acelasi lucru ca tine

  15. #540
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    specialu' a declarat ca nu stie cine e secundul lui Pep. Tito, Pito, cine-o fi

    el a patit-o la fel ca si Tito, cand era secund la fel ca si Tito. Fernandez i-a tras-o si se pare ca i-a placut asa de mult ca a ales sa o faca si el altuia

    culmea e ca Pep, pe atunci jucator, a sarit in apararea pportughezului...

    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  16. #541
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,360
    Reputatie
    0
    Ar cam fi cazul sa se inchida thread-ul.

  17. #542
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    specialu' a declarat ca nu stie cine e secundul lui Pep. Tito, Pito, cine-o fi

    el a patit-o la fel ca si Tito, cand era secund la fel ca si Tito. Fernandez i-a tras-o si se pare ca i-a placut asa de mult ca a ales sa o faca si el altuia

    culmea e ca Pep, pe atunci jucator, a sarit in apararea pportughezului...

    Fernandez ala avea caracter identic cu a lui Mourinho dar, in afara de cupa cupelor cu PSG, fara rezultate marcante.

    Quote Originally Posted by Raul View Post
    Ar cam fi cazul sa se inchida thread-ul.
    De ce?
    Lasa lumea sa discute ... ma rog, sa dea in Mou cu sete de invidie

    Tare cred ca e ultima victorie Barca in fata Real anul asta.
    Echipa e din ce in ce mai sudata, jocul fluid, si jucatorii de talent au ajuns la maturitate.
    La Barca Messi ramane Messi iar Fabregas o sa vedeti ca nu e chiar asa cum il crede lumea. E bun dar nu genial.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #543
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Raul View Post
    Ar cam fi cazul sa se inchida thread-ul.
    nu mai rezisti?

    cu cele 3 din supercupa, Messi a ajuns la 13 goluri impotriva Realului......

    primele 10 mai jos:



    Casillas: I'm not afraid

    Messi: I love the way you lie
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  19. #544
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,360
    Reputatie
    0
    La ce sa rezist? La mizeriile astea. Cred ca toata lumea si-a exprimat punctul de vedere, despre aceasta dubla.

  20. #545
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Si ce goluri...
    Si zicea lumea ca nu e in stare sa dea un gol impotriva lui Mourinho.

  21. #546
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yonutz96 View Post
    Si ce goluri...
    Si zicea lumea ca nu e in stare sa dea un gol impotriva lui Mourinho.
    pai a fost o perioada cand nu prea reusea.era normal la un moment dat treaca si peste asta

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •