Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast
Results 400 to 420 of 460

Thread: Discutii generale, idei, propuneri

  1. #400
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Da, sunt vinovat ca imi place "frumosul". Si vezi ca formulezi aiurea rau de tot, din ce ai spus acolo se intelege ca EU am reusit sa indepartez concurentii.

    Etapa asta ma abtin de la votat pentru ca iar il votam pe Grinco, ghici de ce...

    Ai o propunere dar cand am propus si eu ceva asemanator (mi se pare ca exact asta am propus) data trecuta ai sarit ca arsa, ma rog...


    edit:
    ca sa intelegi totusi de ce l-am votat pe Grinco.

    http://cronicavj.ro/wp/wp-content/up...ationalday.jpg
    Last edited by Freek; 8th December 2012 at 23:29.

  2. #401
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Vad ca nu intelegi. Am trimis invitatii unor useri care postau frecvent la concurs invitandu-i sa vina cu poze. Am primit de la unii raspunsuri cum ca nu mai participa la concurs, pt ca se voteaza pe simpatii, ex fiind exact editia 1 Decembrie, motivul fiind poza de la meci.
    Pe mine personal nu ma deranjeaza.
    Am gasit o solutie. Daca nu vrei sa votezi, foarte bine, oricum nu prea ai participat la acest concurs.

  3. #402
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Ar trebui sa ma oftic si eu Sunt singurul care a participat la fiecare editie, ca Brazilia, dar de cele mai multe ori am pierdut si nu stiu de ce
    Jesus, dintre toate editiile fix aia de de saptamana trecuta a fost cea care i-a facut sa nu mai posteze? Cine i-a oprit sa puna poze cu parade si nu se ajungea in situatia sa fie doua poze, niciuna de calitate, daca e sa fim sinceri?
    Last edited by Grinco; 8th December 2012 at 23:35.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  4. #403
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Putin imi pasa ca am pierdut. Poate vor intra si cei care au fost nemultumiti sa-si spuna clar si raspicat parerea. Pe mine ma deranjeaza ca nu voe sa mai posteze, atat.

  5. #404
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Asa este n-am prea participat dar data trecut ai avut grija sa ma tragi de urechi ca nu votez chiar daca nu particip. Incearca sa fii constanta macar, deci hotaraste-te! sa voteze doar aia care participa sau...

  6. #405
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Asa este n-am prea participat dar data trecut ai avut grija sa ma tragi de urechi ca nu votez chiar daca nu particip. Incearca sa fii constanta macar, deci hotaraste-te! sa voteze doar aia care participa sau...
    Desi te-am tras de ureche, tot n-ai votat.
    Voteaza draga de fiecare data poza saptamanii, poza lunii si poza anului. Participa si la concurs ca asa-i frumos.
    Sa facem in asa fel ca toata lumea sa fie multumita.

  7. #406
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Chiar sunt curios sa ii vad pe aia care nu mai participa din cauza pozei de la meci. Desi, repet, 1 Decembrie e ziua Romaniei. Romania nu reprezinta numai parade.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  8. #407
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Corect ar fi sa intre si sa spuna ce au de spus.

  9. #408
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Am avut 98 de etape pana acum, cu mai multe poze sau mai putine. Cele mai multe au disparut si mai mult ca sigur nu vor mai aparea, asa ca avem o gramada de teme noi, numai concurenti sa mai fie. Ar fi pacat sa dispara acest concurs.

  10. #409
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Hai pardon! de cand purtasem discutia ti-am spus ca votez editie de editie si asa a fost.
    Ma sincer mi e pare urat ce faci acum. Te plangi ca lumea nu votezea, te plangi ca se voteaza pe simpatii cand initial spuneai ca totul e ok si daca ceva functioneaza de ce sa schimbam .

  11. #410
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Corect ar fi fost sa posteze poze si atunci nu mai trebuia lumea sa voteze doar dintre alea doua.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  12. #411
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Hai pardon! de cand purtasem discutia ti-am spus ca votez editie de editie si asa a fost.
    Ma sincer mi e pare urat ce faci acum. Te plangi ca lumea nu votezea, te plangi ca se voteaza pe simpatii cand initial spuneai ca totul e ok si daca ceva functioneaza de ce sa schimbam .
    Asta era in urma cu mai bine de o luna. Si sincer nu imi mai amintesc ce ai propus tu. Imi amintesc doar ca Ice a venit cu propunerea sa postam mai multe poze de caciula, ceea ce nu mi s-a parut ok.
    Si inca ceva, asa cum am facut la inceput, cand am stabilit de comun acord datele concursului, tot asa facem si acum. Majoritatea sa decida.

  13. #412
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Freek a zis exact faza cu trimsul pozelor si postarea lor de catre moderator, fara nume, din ce imi aduc aminte.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  14. #413
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Pai fiind impotriva oricarei schimbari la vremea respectiva cred si eu ca nu iti aduci aminte ce ai citit.

  15. #414
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Vreau pt anul viitor o competitie mult mai atractiva si spumoasa. Deci, veniti cu idei.

  16. #415
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Sa puna Vadim tricouri la bataie pentru castigatori
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  17. #416
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Nu cred ca e de acord.

  18. #417
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Se anunta un concurs tare de data asta. Toate foto sunt reusite.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. #418
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ai dreptate. Sa lasam threadurile de concurs doar pt fotografii, comentariile le postam aici.

  20. #419
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Ce orgie e in poza lui Freek
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  21. #420
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    De unde...era coada la pupat moaste.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •