Page 18 of 68 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 358 to 378 of 1414

Thread: CSM Rm. Vālcea

  1. #358
    junior TheAndy's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    am o nedumerire.daca stemat si ionescu au fost pe unde au fost dc au venit inapoi in romania pe salarii de kko si campionat de kkt?

  2. #359
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    decat sa joace la juniorii PSV au preferat sa joace la echipa mare a Craiovei ca mai apoi sa se intoarca la PSV cu experienta mult mai multa decat ar fi acumulat la juniorii olandezi. ca tocmai ce i-a cerut PSV pe Ionescu si Dina. de ce oare?

  3. #360
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheAndy
    pt toti craiovenii:nu va agitati vl e plin de ultrasi de pe net.
    daca am lua po****tia craiovei care e in raport 3:1 cu valcea si logic ar fi sa fie cam de 3 ori mai putini ultrasi.la vl iti ajung degetele care le ai in dotare sa ii numeri ...
    Ce naiba ultrasi sa fie in Valcea, cand noi avem echipa in divizia B de o juma de an?
    Poate peste cativa ani or sa apara si ultrasii. Deocamdata mi se pare OK sa vina cateva mii de spectatori meci de meci si sa sustina echipa.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  4. #361
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by goaaddict2003
    Imi pare rau de egalul obtinut de echipa noastra in fata Stiintei Craiova, insa puteam si castigam. Daca imi amintesc bine,pe finalul meciului,la aceea serie de 3 cornere consecutive, excelentul fundas valcean Mihai Raicu a reluat spre poarta, insa un aparator al craiovenilor a respins cu un ultim efort.
    .HAI CSM RAMNICU VALCEA!
    Hai ca asta este chiar prea de tot! Pai in prima repriza ati trecut de trei ori centrul terenului si va bucurati de parca ati fi dat gol. Chiar m-am distrat copios. Treceati de centru terenului si prindea viata tribuna... haiu mah , ce naiba! Toti ne iubim echipele preferate, dar mai privim si ce se intimpla in teren. Adevarul este ca in acest meci nu ati existat.

  5. #362
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    pai au existat inainte?

  6. #363
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Suporterii din Valcea vin in numar foarte mare la stadion, pentru ca echipa joaca bine, sta foarte bine in clasament si nu in ultimul rand, in dictionarul fotbalului valcean nu exista cuvantul "blat".
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  7. #364
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    esti sigur?

  8. #365
    sport legend dragosh_vl's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,209
    Reputatie
    1
    foarte mie ca in ar vostru ar exista ceva suspiciuni

  9. #366
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    ASP... Mie mi-ar fi foarte rusine daca echipa mea favorita si-ar indeplini obiectivul cu ajutorul meciurilor strategice. Altor suporteri poate nu le este rusine. Ajungi in aceasta situatie de a nu-ti fi rusine in momentul in care echipa traieste prin intermediul blaturilor. Nu acuz pe nimeni. Sa nu se inteleaga gresit. Eu sunt convins ca Univ. Craiova a retrogradat pentru ca a incercat sa joace pe teren. Dar in acest tur al diviziei B, sincer, am dubii asupra meciului cu FC Caracal.
    ps: sper sa nu se supere pe mine amicul meu Corto
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  10. 6th December 2005, 16:51
    Reason
    las-o mai moale

  11. #367
    junior TheAndy's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    oricum ce a fost a fost.pacat in retur ca jucam la urziceni si craiova.6 puncte pierdute sunt = locu 3.noroc ca jucam acas cu "dinamo poiana campina" si cu fc caracal.
    parerea mea ca urziceni nu o sa piarda mai mult de 3 meciuri in retur si mioveni si otopeni pot sa faca un egal oriunde.o sa fie lupta mare pentru ca toti o sa mai piarda puncte.de ex daca pierde craiova la urziceni se schimba lideru...

  12. #368
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    @mario
    in legatura cu blaturile... parca ai baut apa dupa bercea....
    esti in stare sa bagi mana in foc ca meciul cu Caracal a fost blat?
    pai noi facem praf aproape toata seria si avem nevoie de blat cu Caracalul?
    daca era de blaturi puteam face lejer cu campina (nanu + 3 jucatori de la Craiova>> astia mai aveau putin si ne implorau sa le dam bani sa se dea la o parte) si urziceniu' (unde e unchisu' lu Orac) sau giurgiu, ca astia puneau botul la cata foame urla in ei.
    tu chiar crezi ca Valcea e pe doi din cauza faptului ca joaca bine? nu ti s-au parut suspecte anumite meciuri? nu crezi ca ceea ce spui e invidie de om prost? am demonstrat in meciul cu voi ca suntem buni! lasati vrajeala asta de 2 bani cu blaturile si vedeti-va de ale voastre.
    crezi ca niste jucatori blatisti primeau oferte din Olanda?
    Last edited by desdemona; 19th December 2005 at 14:28.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  13. #369
    sport legend dragosh_vl's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,209
    Reputatie
    1
    ma baiatule presupunem si noi pri reducere la absurd ca craiova face blaturi cum si voi presupuneti ca noi facem blaturi ca il aveam pe craciunescu si in prezent pe dragomir la liga si in viitorul apropiat la CCA pe Gheorgehe Constantin .

    Forzza Valcea

  14. #370
    junior TheAndy's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    mai asp ,te intreb inca o data ce meciuri ale valcii ai vazut?

  15. #371
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    surprinzator pentru tine am vazut cateva. erau in deplasare, pentru ca prin valcea nu prea am drum.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  16. #372
    sport legend dragosh_vl's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,209
    Reputatie
    1
    care meciuri ?????

  17. #373
    incepator goaaddict2003's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Ramnicu Valcea
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Sa vedem daca pleaca Andrei Ionescu de la Craiova,pe cine o sa mai puna pe postul de coordontator de joc?Ce mari jucatori o mai scoate Mititelu din manusa?Pe Stelica Stemat?Sau pe Dananae?Oricum,cu echipa asta,Craiova nu are 101% valoare de divizia A.

  18. #374
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Craiova are sub contract 45 de juniori (toti numai unul si unul). Fii sigur ca oricand poate scoate unul mai bun decat Ionescu. Stemat si Dananae ar face de balamuc toata valcea jucand numai ei doi si valcea in 15.
    Last edited by desdemona; 15th December 2005 at 19:20. Reason: avertisment pentru limbaj (jigniri)
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  19. #375
    sport legend dragosh_vl's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,209
    Reputatie
    1
    cati ani are danane si stemat?????????

  20. #376
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    cati ani au cei doi?
    Dananae Ovidiu nascut: 26.08.1985 (20 ani)
    Stemat George nascut: 20.02.1987 (18 ani)
    faci niste calcule simple si te iei cu mainile de cap cand vezi ce varste au pustii care isi vor bate joc de voi in retur si la anul de divizia A.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  21. #377
    sport legend Neamtu's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    991
    Reputatie
    1
    Bai dragosh, du-te si tu vreo 2 ani pe la scoala si apoi vino sa scrii pe forum, ca ne faci dracu de ras.
    [COLOR="Red"]"[B]Am toata placerea sa vorbesc despre stelisti. Sunt de departe cei mai buni din tara si din Europa, dupa cum au dovedit-o. Au merite incontestabile, dupa parerea mea relansind fotbalul romanesc pe plan international. Parca ar fi echipa pe care mi-as fi dorit-o[/B]"[/COLOR] [COLOR="Blue"](Mircea Lucescu)[/COLOR]

  22. #378
    junior TheAndy's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    de ce doar 3/4.pentru cat orgoliu manifesti mi se pare cam putin.pe steaua dinamo rapid nu o sa bateti cu juniorii?...
    Last edited by desdemona; 15th December 2005 at 19:20.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •