Page 102 of 171 FirstFirst ... 25292100101102103104112152 ... LastLast
Results 2,122 to 2,142 of 3578

Thread: CFR Cluj

  1. #2122
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Care-i treaba prietene? Vad ca te tot bagi in seama aici fara sens... Nu ar fi mai bine sa discuti despre cioban cu restul oilor la voi pe thread?!

  2. #2123
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by t.b.
    Vad ca ai descoperit un cuvant nou si-l folosesti de cate ori aveti ocazia....
    Daca nu v-ati prins era o gluma, asa ca sa bagam un pic frica in voi... Din cate se pare am reusit :
    Da ma, atata mi de frica de nu mai pot.
    @seby0: subforumul asta e pentru ardeleni. Si Galatiu nu-i in Ardeal parca.

  3. #2124
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Galatiu' nici macar nu e pe harta fotbalistica a romaniei :-))
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  4. #2125
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    @ Marilyn, nu ziceam neaparat de tine, ca tu si asa esti departe, astialaltii nu dau nume ca se supara, la care le trebe jandarmi la meciuri :
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  5. #2126
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Sa nu exageram totusi. Nush cine e atat de prost sa se sperie de povestile voastre nemuritoare.
    HAI CFR!

  6. #2127
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    In etapa 2 cu Jiul nu o sa puteti face nimk pt ca o sa fie atatia jandarmi incat nu o sa miste nimeni in front..pt ca deja am auzit pe la club ca e alertata lumea deci....daca miscati ceva muriti!
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    Dar unde pe drum' spre casa cand eu sunt imbracat ca orice om normal si plec cu taxiul sau cu masina din gruia
    Quote Originally Posted by galushca
    Va legati si voi acuma de suporterii jiului ca sa puteti vedea un meci de div A
    Noah acuma stii cine :
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  7. #2128
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Sunteti penibili ma!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  8. #2129
    CFR-ist Rila's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    266
    Reputatie
    1
    Partea cea mai dragutza e ca noi astazi jucam o semifinala de cupa europeana in timp ce acesti minunati concitadini ai nostri asteapta sa le cada stadionul in cap. Asa ca nu cred ca are ce comenta vreun U-ist pe aici. Mai bine mergeti si sprijiniti stadionul sa nu le cada in cap favoritilor vostrii. Hai CFR!!!

  9. #2130
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Da intr-adevar e o idee mai buna decat sa ne uitam la meciul vostru... Asa vorbiti de parca ati fi in finala CL... Intertoto e o competitie auxiliara, marile cluburi nu dau doi bani pe ea, cea mai buna dovada ca aceasta competitie e de cacao o reprezinta semifinala de azi penultimul loc din superputernicul campionat al Lituaniei cu locul 11 din campionatul nostru...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  10. #2131
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    Galatiu' nici macar nu e pe harta fotbalistica a romaniei :-))
    ce stupid, asa ca fapt divers, cand galatiul juca in cupa UEFA, nu intertoto, cu juventus, cfr ecomax cluj in ce divizie era?exista?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #2132
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    CFR ecomax este cea mai veche echipa din tara 1907!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  12. #2133
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Mai baiatule stai sa-ti explic o chestie finala cupei uefa inter toto este ca valoare a treia finala din lumea din cupele europene! Deci sa ne gandim in felul urmator tu zici ca nu e o performanta dar atunci spune-mi ultima performanta a lui U ca sa o comparam?
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  13. #2134
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Intertoto e o competitie auxiliara, marile cluburi nu dau doi bani pe ea, cea mai buna dovada ca aceasta competitie e de cacao o reprezinta semifinala de azi penultimul loc din superputernicul campionat al Lituaniei cu locul 11 din campionatul nostru...
    Nu, cea mai buna dovada sunt echipele ramase in competitie, cum ar fi Valencia, Deportivo, Lens, Marseille, Lazio, Newcastle.

    Si din moment ce e o competitie oficiala a UEFA chiar nu ai ce sa mai comentezi. As zice ca e a 3-a ca importanta, dupa Liga Campionilor si Cupa UEFA. Super Cupa UEFA e doar un meci frumos intre doua echipe tari, nu vad comptetitia asta mai importanta decat Intertoto.

  14. #2135
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    CFR ecomax este cea mai veche echipa din tara 1907!
    ocolesti sa imi spui in ce divizie se afla? daca esti in divizia "onoare" inseamna ca existi,intr-adevar....
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  15. #2136
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    lasatzi-l ma sebyucu in pace ca asa e el....
    am auzit ca subforumul asta e doar pt ardeleni...si cum eu sunt pe jumate maramuresean o sa mai trec pe aici
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micşorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund şi eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #2137
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    CFR ecomax este cea mai veche echipa din tara 1907!
    Ma baiatule daca ai stii un pic de istorie ti-ai tine gura, cum se numea atunci cefere-ul vostru? Hai ca-ti zic io ii zicea Vasas(Fierarul), ati fost infiintati de catre autoritatile maghiare purtand numele unei echipe din Budapesta, frumoasa istorie aveti, n-am ce zice...

    Cat despre Intertoto las-o moarta ea a fost creata ca sa ofere o posibilitate de accedere in UEFA unor echipe mari, ca alea pe care le-ai enumerat tu, care au avut evolutii modeste in sezonul trecut...

    Nu conteaza ultima performanta, conteaza intreg palmaresul, vezi ca l-am scris pe undeva...

    BTW Intertoto se scrie intr-un cuvant...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  17. #2138
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    Pei bine ca recunosti ca CFR CLUJ este o echipa mare care a avut o evolutie modesta sezonul trecut.
    I LOVE CLUJ, "CFR CLUJ"
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

  18. #2139
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    CFR a avut anul trecut cea mai buna evolutie din ultimii 40 de ani, echipe mari sunt Valencia, Newcastle, Deportivo, Marseille, Lazio... voi sunteti echipa care a terminat campionatul Romaniei pe locul 11
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  19. #2140
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    Din moment ce e acolo cu echipele astea inseamna ca este o echipa mare. Sa nu uitam ca a eliminat pe Bilbao si St. Etienne. Si vreau sa iti spun ca francezii aveau o galerie de 16000 de oameni. Timisoara e nimic pe langa ei, si tot am plecat calificati de pe terenul lor.
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

  20. #2141
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Iata ce zice Evenimentul Zilei despre eventualele meciuri in Cupa UEFA:
    "„Feroviarii” au exclus din start varianta sa evolueze in cupele europene pe stadionul „Ion Moina”, cealalta arena din Cluj. Stadionul pe care joaca rivala Universitatea se prezinta intr-o stare deplorabila.( ) Culoarele de la vestiare sunt pline de lilieci, iar scaunele de pe stadion au fost smulse.(cica scaunele Astia n-au avut niciodata scaune pe stadion, dar sa trecem peste asta. )
    Oficialii clujeni au promis ca vor moderniza arena din cartierul Gruia si vor monta, cat de curand, o instalatie de nocturna."
    NOCTURNA! OH YEAH BABY!

  21. #2142
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Nocturna? SUPER! Sambata la 18 jucam cu Sportu' sper sa-i batem si sa facem primele trei puncte in acest sezon!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •