Page 11 of 1473 FirstFirst ... 91011121321611115111011 ... LastLast
Results 211 to 231 of 30915

Thread: Friendship Thread!

  1. #211
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    e... mmm
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  2. #212
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    e mmm...yammy...hot...sexy...ooohh...toate'n unu...pachetu' complet..unul din acele cateva exemplare,k's mai multe...
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  3. #213
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    iti vine sa ... hmm... musti din el
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  4. #214
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Ma bucur pentru voi ca va ganditi la lucruri vesele
    Eu nu pot sa imi scot meciul si mai ales faza aia stupida din cap
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  5. #215
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    insemna ca nu vezi partea optimista: sa-ti zic eu nu a reusit realul sa ne bata decat pt ca ne-am batut singuri, iti dai seama ce valoare avem?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  6. #216
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Stiu dar nu e drept Oricum ai dreptate STEAUA a jucat admirabil aseara
    Asta ma face sa ma simt si mai rau
    A fost vina amandorura si e mare pacat pt ca amandoi au facut un meci bun aseara.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  7. #217
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    sau c varza sunt ei...bn...yo mi'am dat seama d vreo 2 ani..adik la jumatatea perioadei in kre nu au mai castigat absolut nimic,niciun trofeu...oriqm,asta e...ei au avut ghinion k nu au inscris,noi am avut ghinion k am inscris..oriqm si celticu' si'a dau autogol ieri..nu chiar asa d stupid da' tot autogol a fost..oriqm...ne'am recapatat demnitatea...am pierdut q stil...
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  8. #218
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Whisper, am citit si eu cronicile dupa meci. Steaua a jucat fantastic!!! Chiar spaniolii au spus ca Realul nu trebuie sa se bucure de victorie pt ca, daca n-ar fi fost greseala Stelei...

  9. #219
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    eu am stat vreo 5 min cu mainile in cap dupa faza, nu-mi venea sa cred... si cand l-am vazut pe saracu' banel ca plange... mi-a parut si mai rau

    meritam un egal, asta e, oli ar trebui sa renunte la frica aia a lui, dar, ma rog, deja deviem
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  10. #220
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    si yo zic k olaroiu e prea fricos..cel putzin la 1-0 trebuia sa il bage p francezu ala q numele kre se pronunta d park ar fi"pamant si apa"...nush qm se scrie dar el nu a intarit dloc ataq...si apropo d francez..il tot lauda k e bun,are o alta cultura a fotbalului,are tehnik..bla,bla,bla(toate fiind adevarate)...dc dreaq nu il baga titular??
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  11. #221
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LaLLaaa View Post
    si yo zic k olaroiu e prea fricos..cel putzin la 1-0 trebuia sa il bage p francezu ala q numele kre se pronunta d park ar fi"pamant si apa"...nush qm se scrie dar el nu a intarit dloc ataq...si apropo d francez..il tot lauda k e bun,are o alta cultura a fotbalului,are tehnik..bla,bla,bla(toate fiind adevarate)...dc dreaq nu il baga titular??
    pt ca e batut in cap! eu nu inteleg cum a putut sa-l prefere pe oprita lui cyril, care e de 10ori mai bun, cel putin! asta e, are si el preferatii lui pe care ii tine in brate... nu vreau sa-mi mai aduc aminte
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  12. #222
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    sa stii k e batut in kp..ala e mai bun decat multi jukatori...stye sa se lupte prt minge..nu kde imediat jos k altii(majoritatea d p la noi) sa nu mai zic k stye sa puna o pasa klumea nu k mamaligile astea ale noastre kre se incaruk in minge...si mai ales stye sa speculeze toate momentele oportune,nu fuge d balon
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  13. #223
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    si apropo d fotbalisti francezi..inainte malouda mi se parea urat pana cand l'am vazut la conferintza la meciu q steaua...aq mi se pare super dragutz(atunci cand nu joak si e transpirat k dreaq)...
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  14. #224
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    am gasit si o poza q el netranspirat...(pana si caricaturile lui sunt faqte transpirate-e un fel d cotabitza al fotbalului)
    i00020F63722e74e9770e.jpg
    styu k nu e cn stye c da mie mi se pare dragutz..dc nu mai styu..
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  15. #225
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luma View Post
    Whisper, am citit si eu cronicile dupa meci. Steaua a jucat fantastic!!! Chiar spaniolii au spus ca Realul nu trebuie sa se bucure de victorie pt ca, daca n-ar fi fost greseala Stelei...
    Ai dreptate,dar a fost greaseala aia si ...
    Bine aveti foarte mare dreptate STEAUA a jucat foarte bine aseara,nu s-o mai gandit ca joaca cu Real ci cu o echipa de fotbal ca oricare alta si daca nu era faza aia scoteam un egal
    Eu cred ca l-a bagat pe Oprita -pt experienta-dar consider ca intr-adevar putea sa inceapa cu Thereau.Si cred ca la pauza sau oricum in repriza a doua trebuia scos si Dica care nu a jucat nimic
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  16. #226
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    ca tot vorbeste lumea de fotbal pe aici ( eu m-am hotarat sa nu mai zic nimic, ca mi se pare inepuizabil subiectul) aseara ma uitam la meciul rapidului cu aia din israel. si comentatorii aia care nu stiu cine dracu erau m-au facut sa-mi pun la indoiala putinele cunostinte de geografie pe care le am. tot meciul m-au terminat comentatorii cu plimbarea lor in capitala israelului, ierusalim. dar eu stiu ca tel aviv e capitala. asa ca ori eu sunt dusa rau ori astia trebuie sa apara la carcotasi!!!!
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  17. #227
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LaLLaaa View Post
    si yo le vad...si apropo d safin...e mai mult decat sexy e...da u c vroiai sa zici dspr el?
    sn1e9k.jpg1268_753211616_09sepsafin_H171512_L.jpgsafin2_resize.jpg70.420.JPEGp1_safin_ap.jpg
    Pai tocmai vazusem citatele Adrianei si mi-am amintit de Marat Safin
    E asa de draguut!
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  18. #228
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    asha e...e bun rau d tot!
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  19. #229
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    http://yelims2.free.fr/Fete/HappyBirthDay.gif pt adelina!!!!!!!!
    Attached Images Attached Images
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  20. #230
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    La multi ani, Adelina!

  21. 4th November 2006, 01:24

  22. #231
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    la multi ani si din partea mea!
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •