Results 1 to 21 of 24

Thread: FIRMA NOASTRA- Arme Q4 viitoare Q5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1

    Exclamation FIRMA NOASTRA- Arme Q4 viitoare Q5

    Asa cum am spus pe threadul celalalt sunt dispus ca firma mea de arme Q4 sa o fac S.C. (societate pe actiuni)

    Ce inseamna asta?

    Practic eu am investit, cu tot cei pe stoc acum (arme si materie prima -iron ) cca. 290 maxim 300 de Gold pana acum in aceasta firma

    Eu voi scoate la vanzare 90 de actiuni (10 le voi tine eu) la pretul de 3 Gold actiunea (fiecare user putand cumpara maxim 10 actiuni) iar in acest fel noi userii de pe ols vom prelua efectiv controlul firmei si va fi in totalitate a noastra.

    Viitorii actionari trebuie sa munceasca la firma minim 10 zile din 30 pe un salar de 1 Ron ca sa reusim sa facem bani pt. a trece firma la Q5

    Daca ne vom aduna fortele eu va garantez ca in maxim 2 saptamani vom reusi sa facem 200 de gold pt. a urca firma la Q5 si deabia atunci sa ne gandim sa scoatem bani si pt. noi


    Practic aceasta firma va avea nevoie de 2-3 administratori (unul sunt eu) care n-au nimic de facut in afara de a ne face loc noua in firma deoarece incercam sa muncim cu 8 oameni din exterior pe care ii vom plati pretul pieti iar pe celelalte doua locuri vom munci noi, asociatii.


    sper ca ati inteles ceea ce am vrut sa spun, sper sa ma fi exprimat eu destul de clar etc iar intrebarile le astept aici


    Pana una alta declar deschisa lists de achizitii a actiunilor, nu uitati 90 de actiuni sunt scoase la vanzare la pretul de 3Gold actiunea.

    1. resita - 10 actiuni
    Last edited by resita; 15th September 2009 at 20:05.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •