View Poll Results: pronostic

Voters
110. You may not vote on this poll
  • 1

    53 48.18%
  • x

    25 22.73%
  • 2

    32 29.09%
Page 38 of 39 FirstFirst ... 2836373839 LastLast
Results 778 to 798 of 805

Thread: Etapa 5: Steaua – Dinamo 0-1

  1. #778
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Ghicitoare: cati tigani sunt in poza de mai jos?
    Raspunsuri posibile: "3 bucati negru taciune, restul spalaciti", "nenumarati", "fugi ma de-aici, spartanii-s arieni"

    http://www.newz.ro/cache/images/8225...2655783df6.jpg
    hai frate
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  2. #779
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Mie imi placea de cioroiul ala care urla in spate la oficiala "unde plm e borcea?"

    oricum, va dati seama ca discutiile astea fac de rahat ambele echipe, nu?
    [I]În timp ce Luceafãrul brânzei își revarsã lumina hepaticã la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  3. #780
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    In fine....asta cu tiganii e clara.....sunt peste tot.....ba da indivizi mai "simpatici" decat internautii canini, mai rar

    "frumos eu eram cam bolnav baietelul meu de 8 luni si 3 saptamani si mai bolnav vomita saracul tot ce manca si nu dormise de 2 nopti eu la fel am vazut meciul linistit pana la pauza atunci m am dus la bucatarie sa fumez o tigara si nu stiu dc am ramas sa vad repriza secunda acolo ce a urmat......? o seara de vis dar plina de emotii si tensiune mai ales ca telefonul suna imtr una spurkatii ca ne da aia gol si se termina tot inainte de a incepe alti 2 amici care sunt caini plecati in condedii unul in grecia unul in spania cert este ca finalul meciului ma gasit sus pe masa de la bucatarie tipand ca disperatul(ca sa moara spurcatii)iar musafirii de care uitasem sa va pomenesc in usa bucatariei inchinanduse si baietelul tipand dar el din pacate nu de bucurie ci de durere ptr ca ii era rau in continuare sper ca o data ce se va face mare victoriile CAINILOR sa il bucure i sa il faca bine de orice suparare"

    Sau din ciclul "pt dinamo traim, pt dinamo ne pisam pe el de carnet"

    "Eu am vazutmeciul la un amic din bloc si ne-au auzit spurkatii pe o raza de 100 metri la fiecare gol. Dupa meci am luat masina si am ajuns la stadion ... m-au prins in cadru cei de la sport.ro ... le-am urat spurkatilor ce a zis marius niculae si apoi inapoi spre casa. In drum spre berceni, pe vacaresti spre piata sudului, calc masina la 135-140 km/h si sus, in zona targului, ma opreste politia rutiera ... 540 lei amenda si 90 zile suspendare carnet ..."

    ...ce mai conteaza....a meritat...
    Last edited by Bumbescu; 4th September 2009 at 17:14.
    o sã fie mereu bani ºi curve ºi beþivi,
    pânã-n ultima clipã,
    pân-o sã cadã ºi ultima bombã

  4. #781
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Maaaaaaaaaaaa,de unde le iei ca sunt bestiale:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  5. #782
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Sunt de pe site-ul cainesc no 1, dinamomania......asa sunt toate articolele si toate comentariile, nu trebuie sa cauti, poti sa alegi la intamplare si ajungi sa te intrebi: frate, astia chiar toti sunt asa?
    Last edited by Bumbescu; 4th September 2009 at 18:27.
    o sã fie mereu bani ºi curve ºi beþivi,
    pânã-n ultima clipã,
    pân-o sã cadã ºi ultima bombã

  6. #783
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    ei,or glumi si ei .sper.
    If you get in trouble, just go back in time!

  7. #784
    junior Hellfire's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    South Of Heaven
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Steaua e o echipã tristã, iar suporterii ei sînt mai mereu încrîncenaþi. [...] în cele 90 de minute de fotbal mediocru veþi auzi numai înjurãturi urîte ºi plate, rostite printre dinþi, încurajãri exasperate ºi huiduieli nemiloase adresate, de obicei, adversarilor sau arbitrilor. Foarte rar propriei echipe, cãci suporterul Stelei a început sã semene nu numai cu echipa, ci ºi cu patronul. Echipa lor e cea mai bunã, deci nu poate fi învinsã decît prin nedreptãþi strigãtoare la cer sau pur ºi simplu prin ghinioane nemaivãzute.

  8. #785
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ted View Post
    ei,or glumi si ei .sper.
    Mi-e teama ca nu....
    o sã fie mereu bani ºi curve ºi beþivi,
    pânã-n ultima clipã,
    pân-o sã cadã ºi ultima bombã

  9. #786
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    mah,Steaua si Dinamo sunt fara indoiala: tusea si junghiul.
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  10. #787
    sport legend valitudor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Maaaaaaaaaaaa,de unde le iei ca sunt bestiale:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
    Cat de fals esti mai Ulise. Sa te prapadesti de ras si alta nu...

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Sunt de pe site-ul cainesc no 1, dinamomania......asa sunt toate articolele si toate comentariile, nu trebuie sa cauti, poti sa alegi la intamplare si ajungi sa te intrebi: frate, astia chiar toti sunt asa?

    Eu unul n-as sta sa caut prin zeci de mesaje imbecile si sa dau fuga repede sa le pun pe forum. Acum te simti mai bine dupa ce ai citit prostiile alea?

    P.S. Aici s-ar putea sa fiu subiectiv. Mesajele idioate din partea stelistilor parca nu nevoie sa le cauti. Te urmaresc oriunde te-ai ascunde...

  11. #788
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Cu siguranta se simte mai bine....doar asta ii mai tine in viata... microbista

  12. #789
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    mda...deci cum ziceam...i-am spart...

  13. #790
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  14. #791
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by valitudor View Post

    Eu unul n-as sta sa caut prin zeci de mesaje imbecile si sa dau fuga repede sa le pun pe forum. Acum te simti mai bine dupa ce ai citit prostiile alea?

    P.S. Aici s-ar putea sa fiu subiectiv. Mesajele idioate din partea stelistilor parca nu nevoie sa le cauti. Te urmaresc oriunde te-ai ascunde...
    De parca te-a intrebat cineva ce-ai face....

    Nu trebuie sa cauti prin "zeci de mesaje" pt a gasi ce-am postat eu mai sus. Asa cum am mai spus, este indeajuns sa te duci pe site-ul vostru de capatai(dinamomania) si sa citesti absolut orice. Totul, absolut totul(inclusiv "articolele") e scris intr-o maniera infernala. Voi dinamovistii faceti "totul ca la carte", adica ridicati idiotenia la rang de arta.

    http://www.dinamomania.net/articol.php?aid=17346

    P.S. Nu ma simt mai bine citind alea; chiar daca sunteti putini, sunteti totusi mult prea multi pt felul cumplit in care sunteti...."caini pana la moarte si dincolo de ea"
    o sã fie mereu bani ºi curve ºi beþivi,
    pânã-n ultima clipã,
    pân-o sã cadã ºi ultima bombã

  15. #792
    sport legend valitudor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    De parca te-a intrebat cineva ce-ai face....
    Pai daca esti curios de ceea ce au facut aia am presupus ca esti curios si de ceea ce as face eu. Am gresit?

    Totusi despre meci nu mai ai nimic de spus? Te intreb deoarece vorbind doar despre prostiile astea, altora s-ar putea sa le pari complexat... si nu doresc asta.

  16. #793
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Ma bucura grija pe care mi-o porti, dar cred ca in pericol de a parea complexat esti mai degraba tu. Insistenta cu care incerci sa te delimitezi de urangutanii aia si sa spui ca tu nu ai face asa, e cel putin ciudata si amuzanta in acelasi timp. Stai linistit, nu m-am gandit nici o secunda ca si tu ai putea proceda ca aia, nu trebuie sa te disculpi in nici un fel...
    o sã fie mereu bani ºi curve ºi beþivi,
    pânã-n ultima clipã,
    pân-o sã cadã ºi ultima bombã

  17. #794
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Ba frate, dar unde-au disparut dinamovistii astia ca e pustiu fara ei pe ols
    tu unde esti ma ? iar ai frisoane ?

  18. #795
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    2005-06 Steaua - Dinamo 2-2
    2005-06 Dinamo - Steaua 1-1

    2006-07 Dinamo - Steaua 1-0
    2006-07 Steaua - Dinamo 2-4

    2007-08 Steaua - Dinamo 1-0
    2007-08 Dinamo - Steaua 2-1

    2008-09 Dinamo - Steaua 1-1
    2008-09 Steaua - Dinamo 1-1

    2009-10 Steaua - Dinamo 0-1
    2009-10 Dinamo - Steaua

    o singura victorie pentru steaua in ultimele 5 sezoane ... Dinamo in schimb are 4 - doua acasa si doua in deplasare
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  19. #796
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    2005-06 Steaua - Dinamo 2-2
    2005-06 Dinamo - Steaua 1-1

    2006-07 Dinamo - Steaua 1-0
    2006-07 Steaua - Dinamo 2-4

    2007-08 Steaua - Dinamo 1-0
    2007-08 Dinamo - Steaua 2-1

    2008-09 Dinamo - Steaua 1-1
    2008-09 Steaua - Dinamo 1-1

    2009-10 Steaua - Dinamo 0-1
    2009-10 Dinamo - Steaua

    o singura victorie pentru steaua in ultimele 5 sezoane ... Dinamo in schimb are 4 - doua acasa si doua in deplasare
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  20. #797
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    aee aee aooo.... !!!
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  21. #798
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine19 View Post
    aee aee aooo.... !!!
    http://www.youtube.com/watch?v=LBMyJQjvt0Q


    pentru exactitate caine

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •