Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 124

Thread: Dorinel la FC Arges

  1. #43
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    @t.b daca tot vrei sa fi rautacios atunci spune ca-l vom lua ca antrenor pe Duna caci asta ni s-ar potrivi cel mai mult, sau pe Stinga ca este si el pe liber Din pacate Boloni costa mult bani, aprox.3.5 milioane de dolari (vorba lui Paskany), dar sunt sigur ca nu vom fi dezamagiti de alegere! In rest toate cele bune, personal sincer ma bucur ca a plecat Dorinel, au plecat si fitele lui, banca de rezerve nu se va mai transforma in bazin de inot, si cineva care este cu sufletul alaturi de CFR nu face niciodata asa ceva (in cel mai rau caz explica motivul despartirii jucatorilor sau publicului care a fost alaturi de el mereu!!!)
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  2. #44
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k
    t.b daca tot vrei sa fi rautacios atunci spune ca-l vom lua ca antrenor pe Duna caci asta ni s-ar potrivi cel mai mult, sau pe Stinga ca este si el pe liber
    Stanga-i mai bun ca da si cu capul sau de ce nu Leo Grozavu
    3,5 milioane nu costa Boloni, nu stiu cat castiga la Monaco dar in nici un caz nu atata, poate o pus la socoteala si clauza de reziliere, dar la cat de bine-i merge lui Boloni la Monaco nu cred ca-i cazul... Boloni e antrenor bun dar e cam rupt de fotbalul romanesc si i-ar trebui ceva timp pana sa se acomodeze, oricum bine ca nu vine

    Da` de Matzourakis ce zici? ca asta macar a si jucat pe la voi
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  3. #45
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    In sfarsit are si Argesul antrenor. Pacat ca a ramas Clujul fara.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  4. #46
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b. View Post
    Toata lumea vorbea de transferuri bomba pentru ca se luau dupa sumele de transfer, nu s-a obosit nimeni sa caute niste informatii despre jucatorii aia, eu am cautat niste informatii, nu le-am pus aici ci pe un alt forum, nu pot sa dau link ca ar zice unii ca fac reclama si dupa cum au evoluat in sezonul anterior m-am lamurit de valoarea lor.
    Cadu is a center back who played for Boavista. Some papers said he could move to Benfica, so he´s quite a good player.
    Very agressive (in the good way), has good skills and scores a few goals...
    Manuel José played for Boavista and Setubal...Very talented, he can add a lot to Cluj. He actually scored 1 goal in the 2004-2005 portuguese cup final, where Benfica lost to Setubal 2-1...
    Semedo played for Estrela da Amadora. He is incredibly fast, and skilled...I like him very much. He is a pure winger...
    If he has chances you´ll see he´s good...
    Pedro Oliveira is an average player...Not special at all...The worst of the four...
    + they all have value to play in portguese first league... (tot de la un cunoscator portughez)

    @tb poate aceste rinduri ti-au scapat, e scris de un fan de la benfica, era scris cind acestia s-au transferat, citind acum imi dau seama ca este adevarat ce s-a spus pe vremea aceea despre ei! Am postat acest lant de offtopic, doar sa vedeti ca dorinel a avut material cu ce a lucrat, a antrena valori este diferit de a scoate rezultate din analfabeti!
    Last edited by m8k; 4th October 2006 at 19:10.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  5. #47
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Eu m-am luat dupa cifre, adica meciuri jucate, goluri marcate si media notelor dintr-un ziar portughez. Si dupa ce i-am vazut in actiune m-am convins ca nu-s cine stie ce mari jucatori, dar no asta-i o parere personala...

    No hai sa lasam offtopicul.
    La stiri zisera ca ********ul vostru a plecat la Bukale ca sa negocieze cu... Hagi Variantele Sabau, Boloni, Dumitrescu, Andone nu mai sunt de actualitate.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  6. #48
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    .... am auzit ..din pacate
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  7. #49
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MagicTouch View Post
    Indiferent de ce va fii sper ca orase cu traditie in fotbal ca Clujul, Timisoara, Aradul sa-si gaseasca forta de altadata sa aiba echipe competitive pe plan intern si international. Succes.
    unele deja au,U Clooj ii pe val iar Aradul no coment .....cat priveste plecarea lu dorinel cred ca si-o dat seama ca la sat(gruia) nu se poate face decat figuratie
    https://t.me/pump_upp

  8. #50
    manager DanJuve's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Pitesti
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    da, si mie mi-ar placea sa vina U Cluj in A,mai ales ca e o echipa cu multi suporteri ,iubita si f respectata asa ca nu ar strica sa fie in locul lui national s,sa zicem.Iar de acuma totul e cam stiut.Penescu deja l-a adus oficial pe Dorinel in Trivale,iar paskany oricum nu va lua nici un sfantz de la noi,pentru ca Penescu ori il pune pe Dorinel director tehnic ,ori isi da Dorinel demisia de la cluj
    Asa ca de acuma Argesul se va schimba mult in bine.
    Si am vazut ca multi se intreaba cum s eva descurca Dorinel cu un lot al Argesului destul de slab.Pai solutia e urmatoarea : Penescu pe langa cei 300 de mii de $ pe care ii da lui Dorinel pe an ca anttrenor,ii va pune la dispozitie in iarna 3 milioane de verzisori pentru transferuri .
    Voi ce ziceti,ar ajunge pentru cumpararea unor jucatori care sa ridice semnificativ valoarea lotului Argesului??
    Pe de alta parte,e o mare mandrie pentru mine ca la Pitesti a venit un nume ca Dorinel Munteanu,un jucator care m-a facut de atatea ori sa ies pe strada dupa meciurile nationalei cand eram un pusti si sa plonjez prin casa
    Asadar dorinel are de acum buletin de Pitesti
    Forza Viola!!!
    Last edited by DanJuve; 4th October 2006 at 20:15.
    PITESTI TERITORIU ALB-VIOLET.

  9. #51
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DanJuve View Post
    Voi ce ziceti,ar ajunge pentru cumpararea unor jucatori care sa ridice semnificativ valoarea lotului lui FC Arges??
    pt a scapa de retrogadare da,dar se pune problema de unde si pe cine cumperi?????noi avem vreo doi de vanzare(cara,bucur)si pe silvasan ca bonus
    https://t.me/pump_upp

  10. #52
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    pai da!!! Tu sustii smecheria si furtisagu Danjuve!!! numai in romania se poate auzi de afirmatii gen penescu (numit in continuare penibilul), cum ca nu plateste nimic, si cauta gaura din lege!O sa mai aibe neplaceri ca Dorinel nu a fost doar antrenor la Cluj!!! Oficialii de la CFR pot cere si bani pentru transferul lui ca jucator+ ca penibilul a contactat un jucator aflat sub contract! el stie una si buna, nu da nimic, are experienta in a fura statul sint mai mult ca sigur!!!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  11. #53
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    "N-au plătit prima pentru Craiova
    Un alt aspect care l-a nemulţumit pe tehnician a fost faptul că şefii lui CFR nu au mai achitat prima de 30 de milioane de lei vechi pentru victoria cu U Craiova, 5-1, după ce echipa a pierdut la Arad, 0-1. Aceasta deşi nimeni nu a anunţat oficial sancţiuni pentru înfrîngerea în faţa "Bătrînei Doamne". În condiţiile în care apăruseră deja zvonurile venirii lui Sabău la Cluj, Dorinel s-a simţit lucrat de conducători."

    Ei nici chiar asa domnule dorinel!!! Tu crezi ca doar Munteanu poate da amenzi jucatorilor??? Cum ai primit o amenda hopp ai si fugit! in rest motivele pe care le expune dorinel fac parte din viata de zi cu zi, nicidecum nu pot sa-i dau dreptate! Si ai avut dreptate Dorinel: Sabau este noul nostru antrenor!!!In rest daca vrei sa nu iti pierzi reputatia poate te gindesti pe aceasta despartire rusinoasa! Suporterii CFR-lui si jucatoriii nu meritau asa ceva de la tine chiar daca ai avut probleme cu conducerea!!!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  12. #54
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    munteanu e un mercenar cu imagine foarte buna in mass media; i s-au facut toate mofturile posibile cat a fost la cfr; ca jucator era folositor desi nu tinea mai mult de o repriza; ca antrenor nu are inca valoarea de a ajuta clujul sa se bata la 1-4; niciodata cat a fost la cluj nu a incercat sa se apropie de club, a fost tipic mercenar in atitudine, desi un club care vrea performantza a riscat si l-a pus antrenor cand la vremea cand avea experientza 0; timpul le va sorta pe toate, parerea mea e ca e bine ca am scapat de el, echipa se va exprima intr-un mod mai profesionist de acum incolo; singurul respect pe care il am la adresa sa e fata de jucatorul munteanu, disciplina si nivelul constant bun, fara sincope merita atentia cuvenita
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  13. #55
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Cristiano Bergodi este noul antrenor al lui CFR Cluj!


    Comunicatul de presa al clubului CFR Cluj

    Dupa 28 de ore si jumate de la plecarea lui Dorinel Munteanu, CFR Cluj si-a gasit un nou antrenor! Azi noapte, in jurul orei 01:00, presedintele lui CFR Cluj, Iuliu Muresan, a batut palma cu italianul Cristiano Bergodi, aflat la cea de a doua experienta ca antrenor in Romania.

    Dupa negocieri indelungate, cele doua parti au convenit asupra unei colaborari pe o perioada de 8 luni, cu optiunea de prelungire a contractului pe inca un an de zile.

    Cristiano Bergodi s-a aratat extrem de incintat de faptul ca este noul antrenor al Clujului si s-a declarat extrem de nerabdator sa-i cunoasca pe jucatori: ?Ma bucur ca am ajuns la o echipa care are obiective de virf in campionatul romanesc. Stiu ca la CFR se doreste performanta, iar eu sunt pregatit pentru asa ceva. Sint convins ca, impreuna cu jucatorii, ne putem atinge obiectivul de a participa intr-o cupa europeana la finalul sezonului? ? a mai spus tehnicianul italian.

    La rindul sau, presedintele Iuliu Muresan s-a declarat incintat de faptul ca s-a reusit intr-un timp extrem de scurt rezolvarea situatiei delicate in care se afla CFR Cluj, dupa plecarea lui Dorinel Munteanu la FC Arges. ?Am reusit sa dorm doar o ora dupa ce Dorinel Munteanu m-a anuntat ca paraseste echipa din cantonamentul de la Vatra Dornei, dar a meritat. Dupa discutia purtata ieri noaptea, la 1,30, cu Cristiano Bergodi, iata ca in 24 de ore am reusit sa-l aducem de la Roma si acum sa batem palma pentru o colaborare care, sint convins, va da roadele pe care le asteptam. Sint bucuros ca am iesit dintr-o situatie extrem de grea, dupa ce am fost parasiti de antrenor pe neasteptate, chiar din cantonament. Cristiano Bergodi este un foarte bun antrenor, cu o mentalitate de Serie A, adica exact lucrul de care aveam nevoie la echipa. Sint increzator ca, impreuna, vom duce la bun sfirsit obiectivul propus la inceputul campionatului? ? a declarat Iuliu Muresan.

    Cristiano Bergodi va ajunge pe Aeroportul International din Cluj in jurul orei 14:00, dupa care va pleca direct in cantonamentul echipei de la Vatra Dornei, unde va avea primul contact cu jucatorii lui CFR. Intoarcerea la Cluj este prevazuta pentru sambata, iar prezentarea oficiala a noului antrenor va avea loc, cel mai probabil, in cursul zilei de luni, 09 octombrie.

    Un amanunt interesant, Cristiano Bergodi isi sarbatorea ieri, la inceputul negocierilor cu CFR Cluj, ziua de nastere, acesta implinind pe 4 octombrie varsta de 42 de ani.

    prosport

  14. #56
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    eu nu inteleg cum de primeste D Munteanu un salar asa mare la Arges ca doar nu e un mare antrenor si nici nu stim daca va deveni!

    se vede ca patronii astia noi nu au habar de fotbal si nici de valoarea antrenorilor ca sa nu mai zic de jucatori.
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  15. #57
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Si uite asa s-a salvat Argesu de la retrogradare. Cat despre CFR, indiferent ce antrenor vor aduce mai bine de atat nu se vor clasa !

  16. #58
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Cristiano Bergodi este noul antrenor al lui CFR Cluj!


    Comunicatul de presa al clubului CFR Cluj

    Dupa 28 de ore si jumate de la plecarea lui Dorinel Munteanu, CFR Cluj si-a gasit un nou antrenor! Azi noapte, in jurul orei 01:00, presedintele lui CFR Cluj, Iuliu Muresan, a batut palma cu italianul Cristiano Bergodi, aflat la cea de a doua experienta ca antrenor in Romania.

    Dupa negocieri indelungate, cele doua parti au convenit asupra unei colaborari pe o perioada de 8 luni, cu optiunea de prelungire a contractului pe inca un an de zile.

    Cristiano Bergodi s-a aratat extrem de incintat de faptul ca este noul antrenor al Clujului si s-a declarat extrem de nerabdator sa-i cunoasca pe jucatori: ?Ma bucur ca am ajuns la o echipa care are obiective de virf in campionatul romanesc. Stiu ca la CFR se doreste performanta, iar eu sunt pregatit pentru asa ceva. Sint convins ca, impreuna cu jucatorii, ne putem atinge obiectivul de a participa intr-o cupa europeana la finalul sezonului? ? a mai spus tehnicianul italian.

    La rindul sau, presedintele Iuliu Muresan s-a declarat incintat de faptul ca s-a reusit intr-un timp extrem de scurt rezolvarea situatiei delicate in care se afla CFR Cluj, dupa plecarea lui Dorinel Munteanu la FC Arges. ?Am reusit sa dorm doar o ora dupa ce Dorinel Munteanu m-a anuntat ca paraseste echipa din cantonamentul de la Vatra Dornei, dar a meritat. Dupa discutia purtata ieri noaptea, la 1,30, cu Cristiano Bergodi, iata ca in 24 de ore am reusit sa-l aducem de la Roma si acum sa batem palma pentru o colaborare care, sint convins, va da roadele pe care le asteptam. Sint bucuros ca am iesit dintr-o situatie extrem de grea, dupa ce am fost parasiti de antrenor pe neasteptate, chiar din cantonament. Cristiano Bergodi este un foarte bun antrenor, cu o mentalitate de Serie A, adica exact lucrul de care aveam nevoie la echipa. Sint increzator ca, impreuna, vom duce la bun sfirsit obiectivul propus la inceputul campionatului? ? a declarat Iuliu Muresan.

    Cristiano Bergodi va ajunge pe Aeroportul International din Cluj in jurul orei 14:00, dupa care va pleca direct in cantonamentul echipei de la Vatra Dornei, unde va avea primul contact cu jucatorii lui CFR. Intoarcerea la Cluj este prevazuta pentru sambata, iar prezentarea oficiala a noului antrenor va avea loc, cel mai probabil, in cursul zilei de luni, 09 octombrie.

    Un amanunt interesant, Cristiano Bergodi isi sarbatorea ieri, la inceputul negocierilor cu CFR Cluj, ziua de nastere, acesta implinind pe 4 octombrie varsta de 42 de ani.

    prosport
    CFR-ul fara Dorinel va avea mari probleme. Mai ales ca in acest tur de campionat, greul abia urmeaza. Vin meciurile cu Dinamo, Rapid si Steaua:

    ETAPA 11
    Vineri, 13.10.2006
    Steaua - CFR Cluj (TVR 1) - 20.00

    ETAPA 12
    Sambata, 21.10.2006
    CFR Cluj - FC Arges PITESTI (TVR 2) - 15.00

    ETAPA 13
    Duminica, 29.10.2006
    Rapid - CFR Cluj (TVR 1) - 20.30

    ETAPA 14
    Duminica, 05.11.2006
    CFR Cluj - Dinamo (ANTENA 1) - 14.00

    ETAPA 15
    Duminica, 12.11.2006
    Gloria - CFR Cluj (TELESPORT) - 14.00

    Etapa 16 (18 noiembrie)
    CFR Cluj - Poli Iasi

    Etapa 17 (25 noiembrie)
    Farul - CFR Cluj

    Un program infernal, cu meci direct cu Pitestiul si cu Dinamo, acasa si deplasari grele, la Steaua, Rapid, Gloria si Farul
    __________________
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  17. #59
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Nu conteaza programul infernal, bine ca s-au calmat spiritele, "Ilie" Bergodi va face treaba la Cluj! Sper sa puna si suflet, nu doar buzunarul cum s-a intimplat in trecut!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    ilie e stelist

  19. #61
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dOn-JJ View Post
    ilie e stelist
    Si Bergodi ceferist!
    ...si Dorinel director la lantul de magazine... vorba lui muresan

    Motivul plecarii lui Dorinel, problemele lui dorinel si starea lui inainte de despartire (e lunga dar merita citit)
    http://www.ziuadecj.ro/modules.php?n...ticle&sid=2894
    Last edited by m8k; 5th October 2006 at 19:29.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  20. #62
    manager DanJuve's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Pitesti
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    pai da!!! Tu sustii smecheria si furtisagu Danjuve!!! numai in romania se poate auzi de afirmatii gen penescu (numit in continuare penibilul), cum ca nu plateste nimic, si cauta gaura din lege!O sa mai aibe neplaceri ca Dorinel nu a fost doar antrenor la Cluj!!! Oficialii de la CFR pot cere si bani pentru transferul lui ca jucator+ ca penibilul a contactat un jucator aflat sub contract! el stie una si buna, nu da nimic, are experienta in a fura statul sint mai mult ca sigur!!!
    Hai ba las-o balta cu furtishagurile,si smecheriile;conducerea voastra a cautat sa -l injunghie pe la spate pe Dorinel ,contactand alti antrenori fara sa-i spuna si lui,si Dorienl cand a vazut asta le-a raspuns cu aceeasi moneda.S-a gandit ca decat sa-l injunghie astia miseleste mai bine sa se duca in alta parte.
    La voi stii cum e?Muresan ala,care e o panarama de om, si un individ care nu stie decat sa arunce cu noroi umbla cu smecherii pe la alti antrenori si vorbeste sa-l schimbe pe dorinel,iar acuma ca Dorinel i-a raspuns cu aceeasi moneda se ataca si ne acuza pe noi ca am umblat cu smecherii.Ce sa-ti spun,hotul striga hotul .
    @amadeus- Nu ti-e ma rusine sa-l faci mercenar pe Dorinel???De cate ori ai spart ba lustrele prin casa cand dadea Dorinel gol la nationala?de cate ori nu ai iesit in strada cand era el in echipa aia numita generatia de aur si castigau ai nostrii mereu???
    Iar voi astia de la cfr ar trebui sa lasati ciocul mai mic,ca Munteanu a facut echipa asta a voastra,el a transformat-o din echipa de c in echipa de cupele europene chiar!!!
    Si sper sa faca acelasi lucru si la noi,oricum diferenta e ca la noi Patronii nu vor umbla cu mizerii din astea ca la voi,si il vor respecta!
    Parerea mea e ca paszkany a facut cea ami mare greseala,daca era conducator cu experienta nu cauta sa schimbe un antrenor care i-a facut intreaga echipa dupa o infrangere
    Dorinel va fi bine primit si respectat la Pitesti,si asa tot orasul e fericit ca o glorie a fotbalului romanesc a venit sa ne antreneze!
    Last edited by DanJuve; 5th October 2006 at 19:56.
    PITESTI TERITORIU ALB-VIOLET.

  21. #63
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DanJuve View Post
    Hai ba las-o balta cu furtishagurile,si smecheriile;conducerea voastra a cautat sa -l injunghie pe la spate pe Dorinel ,contactand alti antrenori fara sa-i spuna si lui,si Dorienl cand a vazut asta le-a raspuns cu aceeasi moneda.S-a gandit ca decat sa-l injunghie astia miseleste mai bine sa se duca in alta parte.
    La voi stii cum e?Muresan ala,care e o panarama de om, si un individ care nu stie decat sa arunce cu noroi umbla cu smecherii pe la alti antrenori si vorbeste sa-l schimbe pe dorinel,iar acuma ca Dorinel i-a facut aceeasi faza se ataca si ne acuza pe noi ca am umblat cu smecherii.Ce sa-ti spun,hotul striga hotul .
    citeste articolul de mai sus!!! Nu vei regreta, si o sa vezi cine va este antrenor!!!

    + arunca o privire si asupra patronului Penescu, dupa ce nu plateste CFR-lui apar si alte fite scotiene si de prost gust!!
    "Giuseppe Giannini şi Cornel Penescu sunt în pragul conflictului, anunţă Realitatea TV. Antrenorul italian susţine că mai are de primit 100.000 de euro din contractul cu FC Argeş, dar este contrazis de patronul Penescu: "Giannini bate cîmpii. I-am plătit toţi banii"
    Last edited by m8k; 5th October 2006 at 20:17.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •