Page 51 of 176 FirstFirst ... 41495051525361101151 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #1051
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    pe el nu-l intereseaza daca primeste ban sau nu, el doar vroia "publicitate"
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  2. #1052
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Absolut corect! Resita nu mai trimiti un pic armata ta pe ols? pe sectiunea diverse... Cantitatea de vin o hotaram pe pm.
    MEREU SUPERIORI !!!

  3. #1053
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,906
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Cat despre sanctiunile progresive, mie mi se pare un sistem bun.
    Se poate ca e, insa parerea despre el ne este denaturata total, deturnata catre scarba si ranchiuna de cei care-l aplica! Ei folosesc aceasta sanctionare progresiva a carei menire e una oportuna, drept paravan sa pedepseasca pe cei care se asteapta sa primeasca doar avertisment si nu bann, ii asteapta la colt ignorand intentionat anumite injurii iar la urmatoarea le cumuleaza pe toate far' de veste si apoi pe userii care nu le sunt pe plac pentru ca au argumente ori expresivitate ce le e total antipatica ii executa in stil de mafioti nenorociti, cu avertisment si bann simultan! Asta e ceea ce-ti scapa tie din vederi, tu uitandu-te la spiritul regulamentului si nu la cum e el aplicat defapt, total pe dos!
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Ma ofer sa iai pe Johnny sub aripa ,ea protectoare! Acum sincer este un regulament mai mult decat bun
    Marinimariposule! Nu vreau tratamente diferentiale, favoritiste sau speciale, numa mersi!
    Insa, vreau sa clarific care sunt mucialaii de moderatori care ofera genul asta de tratamente, dar in sens total inuman, cum ziceam mai sus, cei care te ateapta la colt si interpreteaza regulamentele dupa propria lor minte bolnava si absolut dezinhibata de orice fel de etica si moralitate.
    Last edited by Johnny D; 4th December 2013 at 13:59.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #1054
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    vadime, cum fac sa nu mai imi apara topicurile de pe porcaria aia de subforum, vadim vrea parerea voastra.
    http://i41.tinypic.com/nb6ohe.jpg
    alo, vadim?

  5. #1055
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Dar mie nu imi apar. Cu ce intri?
    MEREU SUPERIORI !!!

  6. #1056
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    are el un browser suedez
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #1057
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    hinghi Internet explorer.

  8. #1058
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    propun ban pentru toti cei care INCA mai folosesc mizeria de IE

  9. #1059
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,906
    Reputatie
    0
    I second that proposal!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1060
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Sustin
    retired.

  11. #1061
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,906
    Reputatie
    0
    A fost o data ca niciodata o zi in care chrome si mozilla mi s-au blocat simultan iar internet explorer a profitat de batalia celor 2 mari trusturi de browsering si a mers brici, salvandu-mi pielea...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1062
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    dezertor
    retired.

  13. #1063
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,906
    Reputatie
    0
    Nu stii niciodata de unde sare iepurele, amice!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1064
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    a fost odata (azi) cand chorme si mozila s-au facut muci si nu le mai pot folosi.
    Internet Explorer m-a ajutat sa downloadez opera care merge excelent. Multumesc batrane!
    retired.

  15. #1065
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Opera e za mazar and fazar of..
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #1066
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,906
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    a fost odata (azi) cand chorme si mozila s-au facut muci si nu le mai pot folosi.
    Internet Explorer m-a ajutat sa downloadez opera care merge excelent. Multumesc batrane!
    Ai vazut!? A fost ca un facut, cand te-ai crezut mai sigur in sinea ta, fix atunci ie saracu te-a salvat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #1067
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,906
    Reputatie
    0
    Vreau sa fiu moderator sa pot posta si eu acolo unde nu sunt lasat, sunt momente epice la care nu pot lua parte si ma roade la amigdale!
    O sa fiu moderatorul sectiunilor imoderabile, de asta-mi arde mie si probabil doar la asta m-as pricepe intr-o asemenea functie!


    http://www.onlinesport.ro/forum/show...62#post3982362 N-ai cum sa nu comentezi la asa ceva, eu faceam probabil cel putin 3 comentarii singur pe la ora asta, prob adaugam si eu o mica poezica proprie printre randuri, astfel de postari trezesc emotii creatoare!


    PS: Ultima data cand am fost moderator am reusit performanta fantastica de-a rezista-n functie aproape o jumatate de ora, sunt sigur ca mi-as bate acest record personal cu proxima ocazie!
    Last edited by Johnny D; 27th February 2014 at 14:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #1068
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    aaa pai ce ma.. vreau moderator pe topicul cine a mai murit !
    retired.

  19. #1069
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,906
    Reputatie
    0
    Pentru mine unul e neimportant, dar mi se pare aiurea sa nu poti posta aici unde e aurul curat in materie de conversatie!
    Libertatea maxima de care tocmai noi userii destoinici si nebanati ai acestui forum, culmea, nu ne putem bucura!


    Deja ma si imaginez, Warning for... myself! Si daca data viitoare nu ma opresc, imi dau si un bann de nu ma vad!
    Dar m-as razgandi repede si mi-ar ridica bann-ul, ca-s baiat simpatic si desi lumea ma raporteaza des, parca o face cu inima grea, inteleg ei gluma dar nu vor s-o accepte si cam aici e cheia!


    PS: Tocmai am vazut ca i-au dat avertisment Leului mai pe degeaba si eu(noi) nici nu pot comenta la thread-ul cu pricina! Penibil!
    Last edited by Johnny D; 28th February 2014 at 08:20.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #1070
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,906
    Reputatie
    0
    Revocati-i bann-ul definitiv lu Luci, tot il vad p-aici saracu citeste si el si nu poate comenta! Eu cred ca e suficient pentru un copil care are si el chef sa-si expuna punctele de vedere, as zice ca si-a invatat destul de bine lectia dupa vreo 2 luni, ar trebui sa mai primeasca o sansa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #1071
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1
    Trebuie sa vorbeasca cu Xaviesta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •