View Poll Results: Clasamentul final :

Voters
0. You may not vote on this poll
  • Dinamo , Tottenham , Leverkusen

    0 0%
  • Dinamo , Tottenham , Besiktas

    0 0%
  • Tottenham , Dinamo , Leverkusen

    0 0%
  • Tottenham , Dinamo , Besiktas

    0 0%
Page 11 of 15 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 211 to 231 of 304

Thread: Grupa B: Leverkusen, Brugge, Besiktas, DINAMO, Tottenham

  1. #211
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    cel mai greu meci va fi meciul din anglia. tottenham au un lot ff puternic si va fi greu sa jucam in deplasare contra lor. in rest..ce sa zic..dak nu ma insel avem acasa cu leverkusen si besiktas => 6pcte iar de la brugges ink 3 => dinamo scoate 9 sau 10 pcte..se poate chiar castiga grupa!

  2. #212
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    o fi greu meciul cu tottenham, dar e ultimul si e in deplasare.
    Dinamo daca joaca bine e calificata deja in acel moment. in concluzie meciul asta poate fi extrem de usor, chiar amical, daca se trateaza cu atentie meciurile anterioare. Sper sa fie asa, nu de alta dar mi-ar place ca in Anglia sa ruleze Rednic ceva tineri de perspectiva.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  3. #213
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    o fi greu meciul cu tottenham, dar e ultimul si e in deplasare.
    Dinamo daca joaca bine e calificata deja in acel moment. in concluzie meciul asta poate fi extrem de usor, chiar amical, daca se trateaza cu atentie meciurile anterioare. Sper sa fie asa, nu de alta dar mi-ar place ca in Anglia sa ruleze Rednic ceva tineri de perspectiva.
    este frumos ceea ce zici u, si nu e imposibil..asta e cazu cel mai fericit.

  4. #214
    **Bettor** Alberto's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,595
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by towfym View Post
    cel mai greu meci va fi meciul din anglia. tottenham au un lot ff puternic si va fi greu sa jucam in deplasare contra lor. in rest..ce sa zic..dak nu ma insel avem acasa cu leverkusen si besiktas => 6pcte iar de la brugges ink 3 => dinamo scoate 9 sau 10 pcte..se poate chiar castiga grupa!

    6-7 puncte sunt de ajuns pentru calificare,,,,daca scoatem 4 puncte acasa cu Leverkusen si Besiktas, si 3 in deplasarea din Belgia cu F.C.Brugge suntem calificati....

  5. #215
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    mi e mi se pare mai putin probabil ca la ora meciului Tottenham -Dinamo ambele echipe sa aiba nevoie de puncte. Daca englezii vor fi deja calificati atunci nu vor avea interes sa traga tare, vor menaja jucatorii de baza in mod cert si implicit nu va fi cel mai greu meci al lui Dinamo in grupa asta. Daca Dinamo e deja calificata atunci revin la ceea ce spuneam mai sus.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  6. #216
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Ar fi bine sa fie amandoua calificate pana la meciul direct.
    Totusi nu cred ca trebuie sa ne speriem atat de tare de Tottenham...acum este un fel de cimitirul elefantilor acolo...jucatori de valoare, dar fara prea mari rezultate.
    Dinamo va ocupa locul 2 de calificare!

  7. #217
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Eu cred sincer: Besiktas 3 puncte luati Leverkusen 1 punct Bruge 1 punct si Tottenham ori 1 ori 0

    Deci aveti sanse la locul 3

  8. #218
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Daca Dinamo ajunge sa depinda de victoria in Anglia va fi extrem de greu sa se califice. La Tottenham in cel mai rau caz trebuie sa mergem pentru un egal.
    Si eu cred ca nu se va ajunge la asa ceva si vom asigura calificarea mai devreme
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  9. 6th October 2006, 20:36

  10. #219
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    hahaha stiam eu ca vine pustiulache donjj sa se aprinda...
    un meci cu toate rezervele, doar donjj a pus botul...
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  11. #220
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    ei..nu trebuie sä exageräm acum
    eu sunt stelist si väd realitatea , Dinamo joacä foarte bine, 10 victorii nu pot fi chiar asa... dacä intelegeti ce vreau sä spun, totul depinde sä confrme forma foarte bunä de joc, si totul le va iesi. Sä nu le fie fricä, echipele adversare sunt periculoase, doar nu au extraterestri, pot fi invinsi

  12. #221
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Primul meci o sa-l jucam acasa cu Besiktas .

    Trebuie neaparat sa invingem , daca vrem sa trecem de grupe !

    Sper sa nu mai avem aceasi teama din sezonul trecut ...cand lui Andone i-a lipsit tupeul de a forta victoria impotriva celor de la Hereenven .
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  13. #222
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    andone a jucat super defensiv, cu o frica inexplicabila de a ataca..
    acum cu acest atac puternic, sunt convins ca vom jucat in alt stil complet fata de anul trecut
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  14. #223
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Dacä Dinamo trece de testul Besiktas sunt foarte aproape de primävara europeanä, si nu veti mai fi väzuti ca echipä umflatä.Eu vä doresc sä aveti succes in Cupa Uefa

  15. #224
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Universal are dreptate, meciul cu turcii va fi examenul hotarator pentru calificare. O victorie cu turcaletii si calificarea e pe jumatate obtinuta.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  16. #225
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Conform hotararii conducerii, meciurile cu Besiktas si cu Leverkuusen le vom juca ACASA! Adica pe stadionul din sos. Stefan cel Mare!

    Pacat ca nu jucam si noi saptamana viitoare, ca echipa era in forma maxima si cu moral beton...
    Forza Dinamo!

  17. #226
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    conducerii cui ?

    daca stadionul a fost omologat anul trecut pentru faza grupelor UEFA , de ce sa vrea conducerea lui Dinamo sa joace altundeva ( poate in Paki )

  18. #227
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    e omologat ptr grupele Cupei UEFA, unde conditiile sunt mai lejere, nu pentru grupele Ligii Campionilor! Acolo mai trebuie indeplinite niste conditii (parcare, masa presei marita, acoperire tribuna I, nr de toalete, tabela de marcaj electonica...)

    Era discutia ca e posibil sa se joace pe "23 August" sau pe "Dinamo" aceste 2 jocuri. si s-a ales "Dinamo".

  19. #228
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Eu cred ca este o grupa prea grea pentru Dinamo si va iesi din grupa cu maxim 3 puncte acumulate.
    In rest, Dinamo va juca la anu' in CL, ar fi bine sa inceapa pregatirile de pe acum ... CL nu este divizia lu' Mitica Sapte Inele Magice.

  20. #229
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Asta cu pregatitul de acum pentru meciurile de peste 11 luni e vrajeala borceasca...
    Trebuie concentrare maxima pe fiecare meci in parte, ca toate sunt importante.

  21. #230
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Ayrton, eu nu vreau sa te contrazic prea tare , dar deja stim toti , pana si cel mai afon microbist care-si da cu stangul in dreptul ca Rednic si a lui garnizoana rosie o sa-si franga rau gatul in actualele grupe UEFA la ce adversari a nimerit in grupa lui... ce numesti tu motiv de concentrare maxima, eu numesc prilej de antrenament.

    Ok, ca sa nu fiu acuzat de rautate gratuita , o sa repet echipele cu care o sa dea piept Dinamo ... atentie , rog la ce urmeaza :

    LEVERKUSEN
    BESIKTAS
    TOTTENHAM

    Ayrton, aici nu vorbim despre FC Liga lu' Mitica. Echipele astea vin din tari in care blaturile si vanzarea-cumpararea de arbitrii este strict interzisa.

  22. #231
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Pe bune?
    Pai inseamna ca nu or sa ne dea 5 penalty-uri gratuite precum am primit pana acum in campionat, nu? ... A, scuza-ma, Steaua le-a primit cadou, Dinamo nici unul... Si tot Steluta lu' Goian a fost iertata de arbitrii la alte cateva penalty-uri cu Rapid si Arges... Daa, multa obiectivitate ai...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •