View Poll Results: Steaua - CFR Cluj

Voters
102. You may not vote on this poll
  • 1

    53 51.96%
  • X

    23 22.55%
  • 2

    26 25.49%
Page 2 of 18 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 368

Thread: Etapa 11: Steaua - CFR Cluj

  1. #22
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1
    Dark stii ce cred eu ? Daca baga rezervele au sanse mai mari la victorie decit cu prima echipa ...asta din ce am vazut in ultimele meciuri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #23
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Exact, si noi vom juca cu echipa a treia. Cu Uta am jucat cu o echipa, cu Vaslui cu altul, acum ne ramane doar sa jucam cu echipa a treia! Dupa cum merg lucrurile nu prea vad nici macar un egal! Oricum pronosticul meu ramine valabil.0-1 gol Cadu in min 90+6
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  3. #24
    sport legend Dark Horror's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    984
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Dark stii ce cred eu ? Daca baga rezervele au sanse mai mari la victorie decit cu prima echipa ...asta din ce am vazut in ultimele meciuri

    Poate ca ar trage mai tare ashtia din echipa a doua,dar tot nu cred ca ar avea fortza sa ne bata.
    [COLOR="DarkRed"][FONT="Arial Black"][SIZE="3"]Forza CFR!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]

  4. #25
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    2-0, clar!

  5. #26
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BCN
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    bianco rossi esti cel mai tare!

    problema e ca inca nu am vazut stelist educat si cu bun simt care sa recunoasca realitatea....sunt toti dupa chipul si mintea lui memelus

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post
    Doare ? Cred si eu .... SA FURI SI SA FII LA 9 PUNCTE DE DINAMO
    esti r------- copile ...cum poti sa aberezi atat???????????????

    asta e adevarul ...alta etapa .. acelasi scenariu...STEAUA e furata

    min 35 - fault (piedica) Onut la Oprita - centralul dicteaza doar fault, nu si cartonas galben, ar fi fost al doilea

    min 41 - Lajos flueiera un fault inexistenta al lui Ghionea la Balba, lovitura libera din lateral, faultul se produsese in careu, asta dak Ghionea nu ar fi atins mingea, mingea a fost insa atinsa de fundasul stelist.

    min 57 - Galben Goian, la o presupusa tragere de tricou a lui Balba, nu s-a vazut pe nicio reluare TV asa ceva, tragerea a fost in careu (dak a existat) s-a fluierat lovitura libera din afara careului, Balba fusese in off-side

    min 76 - Ov Petre faultat in careu in momentul in care se pregatea sa introduca balonul in plasa cu capul de catre Gavatorta, incredibil Gavatorta nu primeste rosu (ultimul aparator) primeste doar Ciobanu pt o lovitura aplicata arbitrului

    min 89 - Onofras vrea sa ii rupa piciorul lui Nesu, fault de ROSU clar, Lajos nu da nici macar galben (Onofras mai avea unul)

    Steaua termina jocul in 7 jucatori de camp, Nesu fiind accidentat de intrarea criminala a lui Onofras.


    http://www.onlinesport.ro/forum/show...27&postcount=1

    apropo...9 puncte se duc in 3 etape...Steaua-dinamo 1...rapid-dinamo 1..timisoara-dinamo 1 + alte deplasari grele pt. dinamo in retur

    etapa asta..STEAUA-cfr 2-0 sau 3-0
    dinamo-farul 2-2

  7. #28
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dOn-JJ View Post
    mesaj postat de cel putin 10 ori ... nu e niciun admin aici????

    @ZEROSASE

    se stie...STEAUA e vanata... o sa primim cel putin 2 cartonase ...dar o sa castigam
    Drenajeaza adevarul ? NU?? Nu credeam ca o sa fiu de partea *** vreodata ..da ma scoatetzi din sarite voi astia care vedeti meciurile selectiv...
    Last edited by Aurel.D; 3rd October 2006 at 10:49.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  8. 2nd October 2006, 23:24
    Reason
    jigniri la adresa fanilor

  9. #29
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tuxie View Post
    Eu din replica asta inteleg doar ca n-au reusit sa fure suficient de mult ca sa va ajunga
    lasa ca mai avem timp, acum ca a vazut jiji cum sta treaba poate sa treaca la actiune
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  10. #30
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Hmm nu cred ca steaua isi mai permite pasi gresiti, desi nu ma mai uimeste nimic la steaua, dupa 1-1 cu Iasi.
    Bag totusi egal

  11. #31
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    Este , dupa pozitiile din clasament, un derby al etapei.
    Si eu cred ca Steaua va da totul pentru a reveni, prin joc si rezultat, la linia ei, altfel diferenta de puncte fata de Dinamo va lua proportii ingrijoratoare. Orice alt rezultat decat victoria Stelei mi se pare prea putin probabil.
    Lupta Steaua !

  12. #32
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Greu de crezut, ca CFR-ul poate scoate puncte in acest meci, chiar daca s Steaua in ultima vreme a jucat mai prost. Diferenta de valoare este inca in favoarea Stelei. CFR-ul va fi pe aproape, dar din pacate pentru ei doar atat. Pronostic 2-1 (2-0).

  13. #33
    ex-danny22tm Poli Timisoara's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Timisoara*****
    Posts
    956
    Reputatie
    1
    x ca asa vreau eu
    x ca asa va fi
    x ca mi se pare cel mai corect
    PS: Soc...Oli demisioneaza !!!
    [B][SIZE="4"][COLOR="DarkOrchid"]POLI 1921[/COLOR][/SIZE][/B]

  14. #34
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danny22tm View Post
    x ca asa vreau eu
    x ca asa va fi
    x ca mi se pare cel mai corect
    PS: Soc...Oli demisioneaza !!!
    soc, visai, trezeste=te
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  15. #35
    vesszen trianon malexoid's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Under a violet moon
    Posts
    2,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    eu am votat egal, cat sunt eu de stelista si nu cred ca batem, nu de alta, da' jucam atat de prost... poate imi fac o surpriza si isi revin... dar la momentul asta si steaua si clujul joaca foarte prost, probabil o sa castige cine joaca mai putin prost
    esti absolut minunata pink_me...niciodata nu credeam ca o sa am vre-un dram de simpatie pentru un sustinator al stelei, dar tu imi esti chiar draga!
    [B][COLOR="Purple"]Poli, such a beautiful disease...[/COLOR][/B]

  16. #36
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by malexoid View Post
    esti absolut minunata pink_me...niciodata nu credeam ca o sa am vre-un dram de simpatie pentru un sustinator al stelei, dar tu imi esti chiar draga!
    multumesc, stiu ca sunt absolut minunata sunt realista, cat de cat, ce sa-i faci...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  17. #37
    Urasc idiotii m4st3r's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    688
    Reputatie
    1
    Bate steaua 1-0, dupa acest meci dorinel isi ia tzuika si pleaca...
    shhh

  18. #38
    manager Bega's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    299
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danny22tm View Post
    Soc...Oli demisioneaza !!!
    Gresit, Oli nu demisioneaza dupa meciul cu Cluj. Oli va fi demis in 5 noiembrie, dupa meciul Ceahlaul - Steaua. Oli e obisnuit sa plece de la echipele pe care le antreneaza in aceasta data. Tot pe 5 noiembrie i s-a tras anul trecut dupa Poli - Farul.

    Si ca istoria sa se repete, Cirtu va fi dat afara tot in aceeasi zi dupa un meci, culmea, tot Poli - Farul. Exact ca anul trecut, tot pe 5 noiembrie. Gigi, pe faza, il va lua pe Cirtu antrenor, iar noi il vom lua pe Andone. Sau pe Hagi... Sau poate Iancu o va aduce, pentru imagine, pe Nadia Comaneci
    Vasile Turcu, actionar Dinamo: "Jucatorii au devenit onanisti"

  19. #39
    vesszen trianon malexoid's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Under a violet moon
    Posts
    2,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bega View Post
    Gresit, Oli nu demisioneaza dupa meciul cu Cluj. Oli va fi demis in 5 noiembrie, dupa meciul Ceahlaul - Steaua. Oli e obisnuit sa plece de la echipele pe care le antreneaza in aceasta data. Tot pe 5 noiembrie i s-a tras anul trecut dupa Poli - Farul.

    Si ca istoria sa se repete, Cirtu va fi dat afara tot in aceeasi zi dupa un meci, culmea, tot Poli - Farul. Exact ca anul trecut, tot pe 5 noiembrie. Gigi, pe faza, il va lua pe Cirtu antrenor, iar noi il vom lua pe Andone. Sau pe Hagi... Sau poate Iancu o va aduce, pentru imagine, pe Nadia Comaneci

    brrrrrrrrrrr...sinistru!
    [B][COLOR="Purple"]Poli, such a beautiful disease...[/COLOR][/B]

  20. #40
    CFR Rulllz!!! cfr_ista2000's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    vb voi de oli..k demisioneaza..si pana la meci poate ramanem fara munti((doamne fereste..va fi vai de noi!on topik crek batem sau un egal....steaua fost ajuntata de arbitrii "pre prea prea "mult k sa mai fie ajutata si acum..!!!FORTZA CFR!
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]VINE CFR SI CALCA PESTE VOI.....ANUL VIITOR VA ASTEAPTA LIGA 2!
    [/SIZE][/B][/COLOR]

  21. #41
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    steaua e echipa de champions league...nu avem nevoie de ajutorul arbitrului...macar sa ne arbitreze corect...nu ca in ultimul meci

  22. #42
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Eu am citit ca Dorinel s-a inteles deja cu Penescu si ca astazi sau miine se va anunta mutarea lui la FC Arges.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •