View Poll Results: Se califica Steaua?

Voters
98. You may not vote on this poll
  • DA

    87 88.78%
  • NU

    11 11.22%
Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 211

Thread: Steaua - CSKA Sofia

  1. #106
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Marius,daca bine-mi aduc aminte,de la meciul de la Liverpool!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  2. #107
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    da , cred ca asa este !

    Forza Steaua !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  3. #108
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    "O victorie este totushi o victorie!" Eu unul ma bucur de ea, mai ales ca a fost muncita.
    Imi pare rau de Hamutovski, care trece intr-adevar printr-o perioada nefasta. Cred k ar fi bine sa ia o pauza pe banca de rezerve......Pacat shi de greshelile aiurea din defensiva, pacat shi de startul mai putzin curajos (cand paradoxal Neaga a shi inscris)..... puteau sa ne coste lucrurile astea.
    Pana la urma eu cred k ne vom califica. Bulgarii au aratat ca shtiu shi fotbal insa din minutul 75 abia daca se mai tzineau pe picioare. La Sofia cred k ii vom prinde pe contra-atac shi-i vom bate la capitolul conditzie fizica. Sa speram ca se va termina cu bine, adica IN GRUPE!
    ex-alpopa

  4. #109
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Asa cum banuiam Hamutovski a comis o noua greseala si cred ca ar trebui sa ia o pauza de intremare pe banca de rezerve. Cred ca vom avea un meci extrem de greu la Sofia (lipseste si Dica), unde sper sa nu contam numai pe aparare. Sper sa-i surprindem pe contaatac.
    Sunt usor dezamagit totusi.
    Stelist deci ... invingator.

  5. #110
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    din cauza scorului ?
    Cred ca totusi este greu sa joci primul meci acasa ... acum presiunea este la ei ...
    Avem 2-1 si mergem sa ne calificam !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  6. #111
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    pacat de golul primit... nu a fost totusi 100% vina lui hamutovski, mingea chiar a sarit ciudat dupa ce a atins pamantul... nici tibi lung n-ar fi scos-o

    sper sa va calificati mai departe, pentru zenga... el chiar nu merita romanismele pe care a fost nevoit sa le suporte de cand a revenit in tara...
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  7. #112
    BRASOVean giovanni BV's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pe Litoral
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    STEAUA a dovedit inca odata ca este cea mai buna echipa din fotbalul romanesc , am cistigat la limita , dar am si ratat extraordinar de mult !!! Acum trebuie sa jucam jocul nostru fenomenal din deplasare , pe care-l facem intotdeauna , si sa aratam adevarata valoare a noastra la Sofia !!! STEAUA se CALIFICA la Sofia !!! Hai STEAUA !!!

  8. #113
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    29
    Reputatie
    1
    Daca nu ma insel pana la meciul de la Sofia revine Radoi deci nu cred ca o sa avem probleme. Hamu a sfeclit-o rau si pun pariu ca duminica cu Farul in poarta Stelei va apara Martin Tudor
    [COLOR=Red]HAI [/COLOR][COLOR=Blue]STEAUA[/COLOR]

  9. #114
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Martin Tudor nu lua golul ala stupid.... pacat de efortul echipei !
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #115
    senior leveu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Germania
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Eu am incredere in Steaua ca la Sofia va scoate un rezultat bun. Steaua sigur se va califica mai departe
    [COLOR=Purple]COMMANDO VIOLA ULTRA CURVA SUD[/COLOR]

  11. #116
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Nu cred ca Steaua va avea probleme mari la Sofia. Bulgarii nu au aratat mare lucru, in special in repriza a doua cand li s-a terminat benzina. Daca nu inscriu repede la Sofia, se vor pierde iar Steaua va lovi pe contraatac. Iar daca vor inscrie repede, s-a vazut aseara ca nu pot rezista forcing-ului nostru. Oricum, gol vom da, asta e sigur, iar o victorie la doua goluri a bulgarilor e deja episod de "La limita imposibilului".

  12. #117
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Important este ca am castigat meciul cu atat mai mult cu cat a fost impotriva unei echipe care a spus ca vine sa joace fotbal si chiar a jucat fotbal,surpinzator pentru mine,iar ocaziile avute pe parcursul meciului a aratat ca suntem superiori la toate capitolele si numai nesansa a facut ca scorul sa nu fie altul.
    Calificarea in grupe este parerea mea numai o formalitate care trebuie indeplinita la Sofia daca jocul va decurge ca la Bucuresti si daca Hamu nu mai gafeaza copilareste.
    Atmosfera din tribune a fost extraordinara cu un minus la scorul de 1-1 cand a lasat-o mai moale un pic dar dupa inscrierea celui de-al 2 lea gol Ghencea a redevenit vulcanul de alta data tot stadionul incurajand echipa la unison.
    Bravo Steaua, felicitari CSKA !
    Free Sevilla!!!!

  13. #118
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Sustin in continuare ca la Sofia va fi mai usor decat la Bucuresti, insa nu cred ca va fi chiar numai o formalitate. Eventual daca vom inscrie repede, atunci poate. Insa vad ca in ultimele meciuri, intotdeauna se gaseste cate un jucator care sa demoleze inceputurile bune de meci ale noastre, pe rand. Sau Hamu gafeaza, sau Oprita e in teren degeaba, ori P.Marin joaca moale, ori Dica rateaza, etc. Pacat de aceasta inconstanta. Sa speram ca revenirea lui Radoi va da mai multa incredere jucatorilor. Calificarea e mai aproape acum, dar intre echipele europei cred ca nu suntem capabili sa ne mentinem sus.
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  14. #119
    senior bill's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Sper ca absenta lui Dica de la Sofia nu va afecta potentialul atacului Stelei. Vor marca si Steaua se va califica.
    Last edited by bill; 17th September 2004 at 11:32. Reason: litera in plus
    [B]Intotdeauna Unirea![/B]

  15. #120
    senior onci66's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    167
    Reputatie
    1

    Schimbati Gazonul!!!

    Nu-l mai acuzati pe Hamu' mai bine spunetii lui jiji sa schimbe gazonul,ca la sutul ala 80% din portari primeau gol, n-ati vazut cum a sarit mingea? daca nu jucam cu frica scorul era mai mare. oricum ajungem la Sofia si-i facem varza acolo. hai STEAUA

  16. #121
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    FORZA STEAUA! Macar voi.

  17. #122
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    19
    Reputatie
    1
    Hamu oricum va ramane preferatul nostru!Ne va parea rau in vara cand va pleca!

  18. #123
    GRUPPO MAXIMA Vietnam's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    909
    Reputatie
    1
    Bravo ma! Felicitari pentru cele doua copite date dupa ceafa bulgarilor! Vedeti in retur sa nu dati cu mucii in fasole! Bafta ! Be he he!
    " Tinem cu echipa noastra / Si la bine si la rau
    O iubire alb-albastra / La [COLOR=DarkSlateBlue][B]Craiova[/B][/COLOR] e mereu !"

  19. #124
    sport legend jhon_goodboy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Suceava
    Posts
    667
    Reputatie
    1
    Se putea mai bine de 2-1 dar e bun si scoru asta.E victorie nu?
    In retur stelistii trebuie sa inscrie macar o data pentru a avea sanse reale de calificare.
    _______________________
    Hai DINAMO!!!

  20. #125
    Senior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    467
    Reputatie
    1
    Nu prea imi dau cu parerea la fotbal, dar... fie!
    Acum, mi se par deplasate reprosurile catre Hamu... Un sut de aproape, fie el si moale, poate fi pus pe seama intregii aparai. In plus, unul din aparatorii stelisti au stat in fata bulgarului care suta... poate ca nu i-a acoperit unghiul, dar cu siguranta ca l-a derutat.
    Mai bine sa ne uitam la efectul impus mingii. Bulgarii au mai avut pase laterale, lungi si cu efect (practic pe marginea terenului)... se vede "tehnica". Asa ca nu vad nimic de reprosat portarului.

    CE nu mi-a placut mie au fost protestele nesfarsite ale jucatorilor stelisti la deciziile arbitrului. O echipa mare stie sa respecte. Cu asta nu se obtine nimic. Da, poate cartonase!
    Oricum, ca un non-microbist ce sunt, mi-a placut meciul.

  21. #126
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1

    Talking

    bine v-am gasit! parerea mea e ca steaua nu se va califica ptr simplul fapt ca sunt romani si nu stiu sa gestioneze un avantaj; plus ca sunt curios cine va juca pe partea stanga?
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •