View Poll Results: Pronostic

Voters
47. You may not vote on this poll
  • 1

    21 44.68%
  • X

    9 19.15%
  • 2

    17 36.17%
Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 438

Thread: Etapa 29 : Universitatea - Steaua

  1. #43
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Desi mi-as dori sa bata Steaua,nu cred ca se va intampla asta!Vad ca majoritatea amicilor mei stelisti uita ca avem 5 jucatori convocati pt meciul cu Irlanda care se va juca joi!Vineri vor ajunge de la Dublin,sambata spre Craiova....nu prea cred ca vor avea prospetimea necesara!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  2. #44
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Le vom infige si mai adanc cutitul in inimia stelistilor, ca sa simta si mai mult durerea pierderii campionatului!

    L-aţi īnfipt din momentul īn care aţi acceptat tacit furarea meciului Dinamo-Universitatea de către Serea, tăcānd mālc. Tăcerea voastră suspectă vis-a-vis de prestaţia arbitrajului din acel meci vă face părtaşi la furt ! Şi poate din cauza asta steliştii vor fi mai ambiţioşi decāt craiovenii şi vă vor bate fără drept de apel.
    Aşa că se pare că vă mai trebuie un Neţoiu ca să faceţi un pic de gāt cānd v-o fura Dinamo din nou. Chiar vă urez UN NEŢOI FERICIT !!
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  3. #45
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Hai lasa-ma...unde ai vazut tu ca am tacut dupa meciul dinamo CRAIOVA? Se pare ca tu traiesti pe alta lume, si nu are rost sa port un dialog cu tine....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #46
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Păi după nu ştiu care meci de la Craiova cu Steaua ĪNCĂ mai ţipaţi şi acuma. Despre ăsta de acuma cu Dinamo == NIMIC !!
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  5. #47
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Meci greu pentru Steaua daca Universitatea joaca la sange. Rednic stie cum sa aseze echipa in meciurile tari. Steaua pleaca din start cu un handicap si anume convocarea la lotul national a nu mai putin de 5 jucatori. Chiar daca acestia nu vor juca toti oricum vor fi destul de obositi dupa o deplasare destul de lunga. Ca sa nu mai amintesc si de faptul ca deja sunt cu moralul la pamant (s-a vazut si in meciul cu Bacaul) dupa pierderea campionatului.
    Cred ca va fi un meci egal 2-2 (daca nu chiar bate Craiova)
    Last edited by Red Heat; 25th May 2004 at 12:34.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Saber Rider
    Păi după nu ştiu care meci de la Craiova cu Steaua ĪNCĂ mai ţipaţi şi acuma. Despre ăsta de acuma cu Dinamo == NIMIC !!
    Bai "radar de sabii", te facusi militzian si tu? Cred ca nu erai pe faza cand noi oltenii am scris aici pe forum dupa meciul Dinamo - Craiova asa ca mai taci ca esti varza. Vezi de sabiile tale si nu vorbi doar asa sa nu adormi. mai multe sa discutam dupa meci cand vom vedea cine are capul sus!!!! Oricum voi il aveti aplecat de demult de cand nu ati fost in stare sa recuperati un handicap minim fata de dinamo si sa treceti pe primul loc. Dar asa e, dupa razboi, multi viteji se arata! Taci molcom si sa nu te mai aud balacarind.
    OLTEAN PE VECIE!

  7. #49
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    oltene taci ca nu e asa ... nu prea v-ati omorit cu contestarea arbitrajului...si daca Saber zice ceva ,zice in primul rind de conducatorii vostri ca nu prea s-au omorit cu contestarea lui....
    Atitudine de militieni ati avut voi asa ca stai flexat
    Free Sevilla!!!!

  8. #50
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Red Heat]Meci greu pentru Steaua daca Universitatea joaca la sange. Rednic stie cum sa aseze echipa in meciurile tari. Steaua pleaca din start cu un handicap si anume convocarea la lotul national a nu mai putin de 5 jucatori ... QUOTE]

    Iar tu "CAPATZANA ROSIE", acu' te bucuri, daca U. Craiova o v-a incurca pe Steaua, nu? N-ai de ce, pt. ca Steaua (desi nu sunt stelist), e deasupra voastra. Anul asta ati avut noroc, ca sa nu aduc aminte de anul trecut pt. voi . Iar convocarea la lotul national a stelistilor trebuie sa fie o mandrie pt. ei, iar pt. voi o rusine! Asa ca nu fa pe lupulo moralist, ca stii foarte bine cum ati castigat si cu Craiova la voi, si cu Poli, la ei, si la mai multe . Vai de capul tau.
    OLTEAN PE VECIE!

  9. #51
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    oltene taci ca nu e asa ... nu prea v-ati omorit cu contestarea arbitrajului...si daca Saber zice ceva ,zice in primul rind de conducatorii vostri ca nu prea s-au omorit cu contestarea lui....
    Atitudine de militieni ati avut voi asa ca stai flexat
    Cine nu a contestat arbitrajul? In primul rand noi nu ne tziganim, asa cum ati facut voi la un meci care nici macar nu era al vostru Poli-Dinamo, si la toate meciurile la care s-a gresit putin, sau putin mai mult. Fotbalul inseamna FAIR PLAY, lucru de care a dat dovada numai Giovani Becali in acest retur, nu tziganeala, cum face Gigi Becali si voi stelistii, asa ca mai DOLBY stai tu flexat ca eu sunt linistit, pe voi va mananca nu pe noi, oltenii!
    OLTEAN PE VECIE!

  10. #52
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Bai prazarule, se vede treaba ca pe la voi nu se invata prea bine limba engleza (ca sa nu mai zic de limba romana). Am sa te las in nestiinta ta...

    Nu am de ce sa ma bucur daca "U" o incurca pe Steaua. Noi nu avem nevoie de asa ceva. Practic nu ma intereseaza scorul pt ca Steaua e sub noi deocamdata nu deasupra.
    Si de ce ma rog ar trebui sa ne fie rusine pt convocarile la lotul national????

    Scoti niste aberatii ca n-as da nici o ceapa degerata pe tine (daca poti sa intelegi jocul de cuvinte)...
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  11. #53
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    oltene taci ca nu e asa ... nu prea v-ati omorit cu contestarea arbitrajului...si daca Saber zice ceva ,zice in primul rind de conducatorii vostri ca nu prea s-au omorit cu contestarea lui....
    Atitudine de militieni ati avut voi asa ca stai flexat
    mai ai si curaj sa vorbesti, dupa luptele de K1 duse de radoi, basca anularea suspendarii lui dica... tot voi tipati ca sunteti defavorizati!
    asa ca ciocu mic, ochii la usa!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  12. #54
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Bai prazarule, se vede treaba ca pe la voi nu se invata prea bine limba engleza (ca sa nu mai zic de limba romana). Am sa te las in nestiinta ta...

    Nu am de ce sa ma bucur daca "U" o incurca pe Steaua. Noi nu avem nevoie de asa ceva. Practic nu ma intereseaza scorul pt ca Steaua e sub noi deocamdata nu deasupra.
    Si de ce ma rog ar trebui sa ne fie rusine pt convocarile la lotul national????

    Scoti niste aberatii ca n-as da nici o ceapa degerata pe tine (daca poti sa intelegi jocul de cuvinte)...
    Engleza stiu, asa ca lasa-ma in "neSTIINTZA mea". Daca io vreau sa te fac pe tine capatzana rosie sau pe altul radar de sabii, asa va fac, ce vrei sa va traduc numele "ca la carte"? Mai asteapta, ... pana o sa luati Liga Campionilor. Atunci o sa ma inclin in fata voastra, acum nu.
    Cat despre jocuri de cuvinte se vede ca tu nu le intelegi! Chiar daca steaua nu e in clasament deasupra voastra, la jocul de fotbal e deasupra voastra.
    Iar la referinta mea fata de meciul Poli-Dinamo de ce nu ai comentat nimic, te-ai simtit cu musca pe caciula? HA?
    OLTEAN PE VECIE!

  13. #55
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    mai ai si curaj sa vorbesti, dupa luptele de K1 duse de radoi, basca anularea suspendarii lui dica... tot voi tipati ca sunteti defavorizati!
    asa ca ciocu mic, ochii la usa!
    interne...ce ai vazut tu deplasat la anularea suspendarii lui Dica ? sau pentru tine nu este normal ca atunci cind se dovedeste ca nu esti vinovat sa fii iertat ????
    Si daca Radoi a facut K1.. Alexa ce draq a facut in tot campionatul asta ?????

    Ca am fost defavorizati este clar pentru toata lumea .... iar despre campionat spun acum si sper sa nu mai fiu nevoit sa repet ... in majoritatea campionatelor lumii care se respecta campioana este data in proportie de 75% de rezultatele indirecte ...asa ca ciocu mic si mai subtire cu ragnetele ca de ce ne intereseaza si alte partide si arbitrajele lor..
    Free Sevilla!!!!

  14. #56
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Daca vrei sa citesti comentariile mele despre Poli-Dinamo nu ai decat sa intri pe acel thread .

    Mai ce tare esti tu... Ii numesti cum vrei tu pe toti... Bravo ma..

    Cum sa te inclini tu in fata altora? Ca doar ati castigat voi Liga Campionilor. Cum sa va coborati la un nivel asa de jos??
    Lasa ca nu ti-a cerut nimeni sa te inclini, ca va tot inclinati pe teren de ceva vreme (mai putin in meciurile in care jucam cu juniorii )...
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  15. #57
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    interne...ce ai vazut tu deplasat la anularea suspendarii lui Dica ? sau pentru tine nu este normal ca atunci cind se dovedeste ca nu esti vinovat sa fii iertat ????
    Si daca Radoi a facut K1.. Alexa ce draq a facut in tot campionatul asta ?????

    Ca am fost defavorizati este clar pentru toata lumea .... iar despre campionat spun acum si sper sa nu mai fiu nevoit sa repet ... in majoritatea campionatelor lumii care se respecta campioana este data in proportie de 75% de rezultatele indirecte ...asa ca ciocu mic si mai subtire cu ragnetele ca de ce ne intereseaza si alte partide si arbitrajele lor..
    Ca sa dau dovada de ceea ce voi nu aveti, adica FAIR PLAY, sunt de acor cu tine ca in acest campionat ati fost mai putin favorizati, fata de Dinamo, dar despre "defavorizari", nu are rost sa comentam prea mult, pt. ca nu ati prea fost defavorizati (poate prea putin). Asa ca nu mai faceti comentarii aiurea si nu va mai varsati nervii pe noi, din cauza dinamovistilor si a esecului propriu. Fi linistit, mai sunt campionate, pacat de Gigi Becali, pt. ca daca s-ar tine de cuvant ar trebui se plece de la steaua (anul trecut a zis ca daca nu intra in Liga Campionilor, se lasa de fotbal). Tziganeala voastra pateaza renumele cluburilor voastre. Noi de aia nu ne tziganim, pentru ca avem si tinem blazonul curat.
    OLTEAN PE VECIE!

  16. #58
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Daca vrei sa citesti comentariile mele despre Poli-Dinamo nu ai decat sa intri pe acel thread .

    Mai ce tare esti tu... Ii numesti cum vrei tu pe toti... Bravo ma..

    Cum sa te inclini tu in fata altora? Ca doar ati castigat voi Liga Campionilor. Cum sa va coborati la un nivel asa de jos??
    Lasa ca nu ti-a cerut nimeni sa te inclini, ca va tot inclinati pe teren de ceva vreme (mai putin in meciurile in care jucam cu juniorii )...
    Se vede treaba ca esti varza mai capatzana rosie! Esti tare de cap? Vara trecuta cand a jucat in turul preliminar, la Bucuresti am tzinut cu dinamo si mi-a parut rau ca a fost aproape de a intoarce rezultatul, de parca juca U. Craiova. La fel si la meciul cu stelei cu englezii. Si asta pt. ca sunt roman, nu conteaza culoarea sau sangele; daca dinamo ar castiga Liga Campionilor as fi foarte satisfacut (as avea numai cuvinte de lauda, la asta m-am referit cand am zis ca m-as inclina), dar pana atunci, trebuie sa jucam fotbal si sa nu ne mai tziganim, ca ne facem de ras. Iar ce faceti voi si stelistii e chiar de ras, si in plus mai improscati si pe alte echipe cu noroi. Pacat ca nu intelegeti! Iar dupa cum vorbiti, nu numai ca dati dovada de tziganeala, dar chiar suntetzi tzigani.
    OLTEAN PE VECIE!

  17. #59
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Si eu am tinut cu Universitatea in meciul cu Benfica...
    Cu tziganii ar trebui sa o lasi mai moale.. ...si cu expresii de genul "esti varza".
    Si, scuza-ma din postarile tale anterioare nu se intelege prea bine ce vrei sa spui, si asta pt ca esti cam confuz in exprimare, sau gandesti ceva si scrii altceva
    Last edited by Red Heat; 25th May 2004 at 13:39.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  18. #60
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Si eu am tinut cu Universitatea in meciul cu Benfica...
    Cu tziganii ar trebui sa o lasi mai moale.. ...si cu expresii de genul "esti varza".
    Si, scuza-ma din postarile tale anterioare nu se intelege prea bine ce vrei sa spui, si asta pt ca esti cam confuz in exprimare, sau gandesti ceva si scrii altceva
    Pai daca voi jignitzi, noi ce vrei sa facem sa stam cu mainile in san? Iar despre exprimarea mea, daca ai citi cu atentie ai intelege, dar asa va place voua, sa intelegeti numai ce vreti, totul in favoarea voastra! Incercati sa intelegeti ce vrem si noi!
    OLTEAN PE VECIE!

  19. #61
    Transylvanie Cluj4Poli's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Malmö, Sweden
    Posts
    144
    Reputatie
    1
    Lasa sa bata steaua ca la 6 puncte de rapid, craiova nu mai are nici o sansa acum...de ce nu s-a trezit mai devreme?
    CFR 1907 CLUJ

  20. #62
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    cred ca bate craiova!!!!! ca sa ii dispere pe stelisti si sa aiba un motiv de a se lega de albitraj!!!!!

  21. #63
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Lasa ca tot asa ati dat voi 3-0 si la Oradea. Si Steaua nu e Oradea!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •