View Poll Results: Care este jocul tau preferat ?

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Snake

    2 3.92%
  • Chopper Challenge

    4 7.84%
  • Tetris

    4 7.84%
  • Bloody Pingu

    7 13.73%
  • Pacman

    2 3.92%
  • Yeti Sports 1.5

    7 13.73%
  • Netblazer3D

    1 1.96%
  • Pool Jam

    7 13.73%
  • Seal Bounce

    8 15.69%
  • TOATE !!!

    9 17.65%
Results 1 to 21 of 60

Thread: Jocul preferat

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #21
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    mai indicata ar fi o triere a jocurilor si adaugarea altora noi . Deja sunt cam multe
    Eu nu sunt de acord cu scoaterea unor jocuri de pe site, mai ales ca unii au muncit serios la ele.

    Cu scoaterea celor cu probleme, DA, sunt de acord. Gen Mili & Tary.

    Si iarasi nu sunt de acord cu resetarea scorurilor pentru impulsionarea oamenilor sa se joace. Ce, daca trece o zi fara sa faca cineva un super highscore, inseamna ca nu se joaca destui sau indeajuns de mult ?!? V-ati gandit ca poate s-a ajuns la un fel de maturitate a scorurilor ? De exemplu, chiar si eu tre' sa joc ceva pana sa mai fac un scor mai mare la un joc decat cel actual !! Si mi se pare normal. Cei ce au jucat mult si bine, tot respectul. De ce sa stergi cu buretele sutele de ore petrecute chinuindu-se fiecare sa joace cat mai bine ?!? Sa puna mana pe tastatura si mouse serios cei care vor sa reuseasca ceva in respectivele jocuri, nu sa le dai mura-n gura resetand scorurile. Bine, ca oricum, cel putin eu, nu voi avea probleme majore in a pune la loc highscorurile mele, poate chiar mai abitir. Dar nu mi se pare corect pentru cei care sunt in topurile actuale. Ha, si nu ma refer aici la trisori, ca au fost cativa pana acum, doar ca a avut Vadim grija . Oricum, parerea mea este ca inca mai sunt cateva scoruri ciudate, dar pana nu joc ca lumea (si la multe nu am rabdare, si nici placere), nu pot sa acuz pe nimeni.

    (eu de exemplu am 8.443 de minute jucate pana la aceasta ora -01:42 AM, 09.07.2004- adica peste 140 de ore, si dupa ce fac "o inspectie" pe forum, voi incerca sa-mi imbunatatesc highscorurile


    P.S.
    Cum fac sa vad si eu cine a votat in acest poll (sau in oricare poll in care am votat deja) ? Eram si eu curios cine a mai votat cu Tetrisul in afara de mine .
    Last edited by Saber Rider; 9th July 2004 at 01:55.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •