View Poll Results: Romania - Bulgaria

Voters
209. You may not vote on this poll
  • 1

    175 83.73%
  • X

    15 7.18%
  • 2

    19 9.09%
Page 44 of 44 FirstFirst ... 34424344
Results 904 to 915 of 915

Thread: Romania - Bulgaria 2-2 (02.09.2006)

  1. #904
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Mitică Dragomir a făcut analiza meciului cu Bulgaria în stilu-i caracteristic

    Presedintele LPF a iesit la atac după meciul termiant la egalitate de nationala României, în compania Bulgariei. Dragomir a început cu evaluarea echipei adverse, considerată o echipă foarte slabă, în fata căreia am pierdut două puncte mai mult decât surprinzător.

    Au fost găsiti si vinovatii pentru căderea inexplicabilă din finalul meciului. O lovitură liberă care nu a fost la primul gol, rezultată după o greseală a lui Lobont, care a boxat desi nu îl ataca nimeni, iar la golul al doilea o serie de greseli în lant. Lantul "slăbiciunilor" a început cu Bănel Nicolită, care nu s-a repliat în ajutorul apărării, continuat cu alunecarea lui Maftei, si completat de Contra si Chivu pozitionati gresit la centrarea din care a venit golul doi.

    Presedintele LPF le-a răspuns cu aceeasi monedă jignirilor bulgarilor: "prostul nu e prost destul dacă nu e si fudul. Ăstia o duc mult mai rău si ne critică pe noi".

    "Mitică de la Ligă" s-a pronuntat si în cazul echipei alcătuite de Piturcă: "Eu jucam cu Mărgăritescu în prima echipă si îl băgam pe Ganea în locul lui Petre, dacă aveam putere de decizie"

    Dumitru Dragomir nu mai găseste nicio scuză pentru echipa natională pentru o nouă calificare ratată: "Echipa joacă bine acum, ar fi o crimă să nu ne calificăm. Până acum nu jucam nimic, dar acum e echipă"

    Despre adversara de miercuri, Albania, oficialul LPF a spus că "este o echipă trăznet, va fi un meci foarte dificil, dar vom câstiga cu 1-0 sau 2-0" a încheiat Mitică în stilul său caracteristic.

    Invitat la ProSport Show, Gică Popescu a criticat decizia de a se juca la Constanta, asa aproape de Bulgaria si a spus că dacă era după el, ar fi pus meciul cât mai departe de Bulgaria, eventual la Timisoara, sau măcar în Bucuresti.
    Daca pana si Corleone, prietenul lui Piturca si al stelistilor a spus asta, e clar, ce mare antrenor e Piturca.
    Cel putin cei doi stelisti au jucat la misto, odihnindu-se pt. meciurile din CH. LEAGUE.
    Pt. ce i-a mai convocat ? Sa stea numai la Steaua, sa nu mai auzim de ei la Nationala, daca nu-si dau sufletul pt. Romania.
    Cativa dintre ei s-au dat iar accidentati pt. meciul asta (Goian, Paraschiv, Dica), si deja mi-e greata de ei, ca nu mai e o intamplare. Sa vedeti ce tare vor juca astia in Champions League, vor manca jar.
    Rusine, JIJI, ca-ti intarati iar jucatorii sa mimeze fotbalul, si asta la Nationala, intr-un meci crucial !

  2. #905
    Registered User magica_steaua's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,286
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by doris2001 View Post
    Daca pana si Corleone, prietenul lui Piturca si al stelistilor a spus asta, e clar, ce mare antrenor e Piturca.
    Cel putin cei doi stelisti au jucat la misto, odihnindu-se pt. meciurile din CH. LEAGUE.
    Pt. ce i-a mai convocat ? Sa stea numai la Steaua, sa nu mai auzim de ei la Nationala, daca nu-si dau sufletul pt. Romania.
    Cativa dintre ei s-au dat iar accidentati pt. meciul asta (Goian, Paraschiv, Dica), si deja mi-e greata de ei, ca nu mai e o intamplare. Sa vedeti ce tare vor juca astia in Champions League, vor manca jar.
    Rusine, JIJI, ca-ti intarati iar jucatorii sa mimeze fotbalul, si asta la Nationala, intr-un meci crucial !
    tu ai probleme serioase....pe bune zi ma cine si-a batut joc de tine de la steaua...te-a batut vreun stelist ?????in viata de zi cu zi cred ca nu ai nimic altceva de facut decat sa stai pe ols si sa injuri steaua ....indiferent despre ce se discuta steaua e de vina......daca e vreun cutremur cred ca steaua e de vina nu????si daca poti sa scrii urmatorul mesaj la adresa mea fara sa jignesti ar fi minunat.......si daca nu-mi spui cand te-a batut vreun stelist nu te las in pace.....sau esti cumva grigore cartianu?? a ras mm de tine si acum ai descoperit ols-ul si te iei de ei????ma mirosel vezi ca te cam dai de gol........

    p.s.:nu mai scrie sute de pagini ca nu esti mai convingator si nici chiar daca scrii cu majuscule.......ce bataie v-au tras ungurii de la kaposvar,v-au calcat in picioare/....

  3. #906
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Flacau, iar o iei pe aratura, tot nu pui frana la reactiile astea ? Se vede ca iti bagi unghia-n gat ca pana si prietenii Stelei vad trisarea fotbalului a celor de la Steaua.
    Raspunde, te rog la ce am scris eu aici, daca stii ca te afli pe un forum de discutii, nu pe chat, unde jignesti pe cine vrei si dai cu capul in monitor cat vrei, daca nu-ti convine:
    Cel putin cei doi stelisti au jucat la misto, odihnindu-se pt. meciurile din CH. LEAGUE.
    Pt. ce i-a mai convocat ? Sa stea numai la Steaua, sa nu mai auzim de ei la Nationala, daca nu-si dau sufletul pt. Romania.
    Cativa dintre ei s-au dat iar accidentati pt. meciul asta (Goian, Paraschiv, Dica), si deja mi-e greata de ei, ca nu mai e o intamplare. Sa vedeti ce tare vor juca astia in Champions League, vor manca jar.
    Rusine, JIJI, ca-ti intarati iar jucatorii sa mimeze fotbalul, si asta la Nationala, intr-un meci crucial !

    Poti raspunde si la ce a spus: Lantul "slăbiciunilor" a început cu Bănel Nicolită, care nu s-a repliat în ajutorul apărării, continuat cu alunecarea lui Maftei, si completat de Contra si Chivu pozitionati gresit la centrarea din care a venit golul doi. ?
    Deja o dai cotita. Stii unde e Banel ? O fi la Craiova si nu stim noi.

  4. #907
    Registered User magica_steaua's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,286
    Reputatie
    0
    da ma sigur ....nu vezi ca esti penibil ...cum poti sa spui ca nicolita sunt singurii vinovati????dica a iesit la 2-0 pt. romania asa ca lasa-ne cu aberatiile astea.....fii si tu realist si discuta obiectiv /.....poti????mai vezi pe cineva ca tine pe forumul asta???la primul gol e vinovat lobont care nu e in stare sa prinda o minge usoara si o boxeaza ca disperatul si la golul 2 a spus toata lumea clar e de vina in primul rand ca din cauza lui a fost nevoit contra sa stranga la bojinov si chiar contra care nu l-a urmarit pe petrov si totodata maftei care de cand a intrat a alunecat la golul 2 si a dat si o pasa lui bojinov lasandu-l singur cu chivu

    p.s.:discuta si tu normal...oricum sa stii ca nu rezolvi nimic daca ataci in orice moment steaua.......chiar ce crezi ca obtii daca indiferent de subiect aduci in discutie steaua gasind-o vinovata pt. orice se intampla in lumea asta....pe cuvant daca te inteleg

  5. #908
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    ALOOO ... desteptarea !!!
    Oare tu esti in toate mintile ?
    N-am scris eu, ai orbul gainilor ?
    Mai, dar stelistii astia fanatici care tot continua aberatiile pe aici, n-au pic de demnitate in ei ?
    Repet:
    Mitică Dragomir: ... iar la golul al doilea o serie de greseli în lant. Lantul "slăbiciunilor" a început cu Bănel Nicolită, care nu s-a repliat în ajutorul apărării, continuat cu alunecarea lui Maftei, si completat de Contra si Chivu pozitionati gresit la centrarea din care a venit golul doi.
    Si acum eu atac Steaua, penibil mic ce esti ?
    Sunt cuvintele mele ?
    Mare ti-e gradina, Doamne.
    Si mai e ceva: nu e ciudat ca 3 (trei) stelisti s-au dat accidentati ? Zic de Goian, Paraschiv si Dica.
    Vreau sa-i urmariti in Champions League, si sa vedeti cum mananca jar, vor juca precum n-ar fi avut nici o mica lovitura.
    Atunci sa vedeti ce atac acest club rusinos, ca voi avea motiv: au trisat Nationala.
    De ce i-a mai convocat, ca n-au nici valoare, dupa ce ca se prefac ca joaca ?
    Alo, aici nu mai e vorba de blaturi, stelisti. Bulgarii au venit sa faca un rezultat bun.
    Last edited by remy; 5th September 2006 at 02:48.

  6. #909
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Si mai e ceva: nu e ciudat ca 3 (trei) stelisti s-au dat accidentati ? Zic de Goian, Paraschiv si Dica.
    Vreau sa-i urmariti in Champions League, si sa vedeti cum mananca jar, vor juca precum n-ar fi avut nici o mica lovitura.
    Atunci sa vedeti ce atac acest club rusinos, ca voi avea motiv: au trisat Nationala.
    De ce i-a mai convocat, ca n-au nici valoare, dupa ce ca se prefac ca joaca ?
    Alo, aici nu mai e vorba de blaturi, stelisti. Bulgarii au venit sa faca un rezultat bun.
    iarasi la gradinitza

  7. #910
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by peace View Post
    Nu stitzi cu ce echipa a jucat Olanda cu Luxemburg de or batut cu 1-0???
    Sincer cred ca or jucat cu echipa a 3-a
    Au jucat cu prima echipa dar in afara de portar, Van Basten a fost nemultumit de toti jucatorii...au jucat execrabil...

  8. #911
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by doris2001 View Post
    Mare ti-e gradina, Doamne.
    Si mai e ceva: nu e ciudat ca 3 (trei) stelisti s-au dat accidentati ? Zic de Goian, Paraschiv si Dica.
    ca bine zici

    cei trei stelisti au jucat deja multe meciuri in acest sezon ..

    De fapt daca stau sa ma gandesc bine , aproape la fiecare meci cineva a cedat .. Iacob si-a facut-o la meciul cu Craiova , Dica la cel cu Liege de acasa , Paraschiv si Goian sunt in situatia lui Radoi de anul trecut ( joaca accidentati )

  9. #912
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Wink STEAUA si ROMANIA

    Steaua ecea mai buna echipa de fotbal din Romania . Romania se va califica la Euro de pe locu` 2 si va trece de grupe. Oleeeeeeeee Olaaaaaaaaaaa STEAUA e CAMPIOANA

  10. #913
    droit au coeur dflOM's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    hai ca m-am trezit si cu un avertisment pt "rasism in toata regula",fir-ar mama ei sa fie hai rromania!
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...29779...postul nr.10
    as vrea sa stiu doar daca acesti caini de paza ai egalitatii rasiale s-au autosesizat si in acest caz.chiar daca aici nu e vorba de obiectivul de interes national banel nicolita.

  11. #914
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Daniel_rdbz View Post
    Steaua ecea mai buna echipa de fotbal din Romania . Romania se va califica la Euro de pe locu` 2 si va trece de grupe. Oleeeeeeeee Olaaaaaaaaaaa STEAUA e CAMPIOANA
    bai nene vezi ca deviezi de la subiect...on topic:asteptam un meci mai bun din partea lui maftei si lobont dar sa vazut intradevar care este valoarea lor momentan...

  12. #915
    pot smoker thanathos's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    land of the free
    Posts
    205
    Reputatie
    1
    asteptat rezultatul de la o echipa de playboy gelati cu mentalitate de tarani nespalati.
    Sper sa nu mai prinda nici un mondial sau european in urmatorii 10 ani. Poate asa se va mai curata fotbalul de capuse si idioti.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •